I. elődöntő

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Szerinted ki a Nagymenő a felsoroltak közül?

csabax
3 (5.7%)
RedMunchen
4 (7.5%)
sunik29
2 (3.8%)
HT
5 (9.4%)
Sound
7 (13.2%)
zsivany20
21 (39.6%)
grof19
1 (1.9%)
LFCfanBoti
5 (9.4%)
bbazsi85
2 (3.8%)
csatarid
3 (5.7%)

Összes szavazó: 49

Idézetet írta: sunik29 Dátum november 24, 2021, 17:07:10
Szerintem én tudom ezt jól zsivany20 kolléga , össze kevered azzal ami a jobb oldalon listáz ahol átlag oddsot mutat , de a My Predictions listázáson mást fogsz látni .  :beerchug:

Hmm, de rég jártam a My Predictions részlegen, és valóban nem az van ott, mint a kuponon!  :) ...de 2012-ben még tuti nem így volt!  ;D

Ezért kell a saját matekunkra és a saját naplónkra hagyatkozni!  :ok: És akkor itt a reklám helye, zsivany20 gondolatai néven futó naplóm közel 100 tipp után is plusszos! Választási siker esetén sűrítem majd a posztok gyakoriságát, megnézzük, megnövelt tippszám esetén hány %-os ROI tartható!  :ok:

Idézetet írta: TiB Dátum november 24, 2021, 10:00:25
Szervezőként nem erkölcsös szerintem véleményezni, de hol vagyok én az erkölcstől ugye ;D

Köztük dől el a voksom:

- sunik29: sokszor ködösen fogalmaz, adja a profi fogadót, de érezni mögötte a tudást, írhatna többet is a megfontolt hozzáállásról.

Az én szavazatomat ő kapta, amiért olyan ismeretekkel is bír, amikkel általában csak angol nyelven találkozni.

Idézetet írta: Alk Dátum november 24, 2021, 17:59:40
Az én szavazatomat ő kapta, amiért olyan ismeretekkel is bír, amikkel általában csak angol nyelven találkozni.

Érzésem szerint ő támadásnak vette a jellemzésem, ezért kérdezném tőled is, hogy sikerült átadnom nagyjából mitől is lenne népszerűbb? AC_28-nál is ezt érzem, mint nála. Mégis csak a szavak, mondatok és közlés segítségével tudjuk megmutatni kik vagyunk, mit gondolunk, mit képviselünk. Ez nem feltétlen az ő hibája, nem ezt akarom kihozni a dologból, csak jelenleg a széles kör nem észleli a sunikban rejlő tudást a sportfogadás terén. Egyébként a nemrég távozó zbking szögletes területe is pont ilyen volt, mindenki a politikával, trágársággal azonosította be, pedig a szögletek terén olyat mutatott be, amit máshol pénzért árulnak, leginkább angol nyelven.

De mindeközben ne felejtsük el azt sem, hogy alapvetően ez egy jó kedvű dolognak indult, az is volt a szándékom, mindenki az alapján szavaz, ami alapján akar, és valljuk be zsivany20 egy igazi zsivány, én imádom a fickót :)

Idézetet írta: zsivany20 Dátum november 24, 2021, 16:30:22
No de visszatérve a heti eseményekre... Stábom szakemberei hamarosan jelentkeznek egy országos szintű felméréssel/előrejelzéssel a Nagymenő szavazással kapcsolatosan! Továbbá a győzelem esetére beígért SPF Nagymenő Pókerverseny díjazása a kilátások szerint tárgynyereménnyel is gyarapodik! Részletek később!
:beerchug:

Köszönöm, hogy feldobod ezt az egészet, nem tudom mi a foglalkozásod, de a marketing területe kiállt utánad :)

Idézetet írta: TiB Dátum november 24, 2021, 18:31:48
Egyébként a nemrég távozó zbking szögletes területe is pont ilyen volt, mindenki a politikával, trágársággal azonosította be, pedig a szögletek terén olyat mutatott be, amit máshol pénzért árulnak, leginkább angol nyelven.
Régebben volt "rensenbrink", ő szintén jó tippeket adott a szögletekről.

@TiB , az előbb egy pillanatra láttam a szavazás állását. Ez lehetséges, vagy csak trollkodás?

Idézetet írta: LosGabos Dátum november 24, 2021, 18:53:21
@TiB , az előbb egy pillanatra láttam a szavazás állását. Ez lehetséges, vagy csak trollkodás?

Nem trolllkodás volt, sajnos egy beállítás félrement, pedig az volt a cél, hogy a végén látszódjon csak. Köszönöm, hogy jelezted, ha minden igaz, már helyreállt.

Hihetetlen, hogy ennyit bakizok komolyan. :(

Idézetet írta: TiB Dátum november 24, 2021, 18:54:49
Sajnos egy beállítás félrement, pedig az volt a cél, hogy a végén látszódjon csak. Köszönöm, hogy jelezted, ha minden igaz, már helyreállt.

Hihetetlen, hogy ennyit bakizok komolyan. :(

Elég sokáig látszódott a helyzet.  :-\ Én azt hittem le is zárult az első kör  ;D

Idézetet írta: Alk Dátum november 24, 2021, 17:59:40
Az én szavazatomat ő kapta, amiért olyan ismeretekkel is bír, amikkel általában csak angol nyelven találkozni.

Bevallom nem vagyok képben sunik29 munkásságával, szeretném pótolni ;) Melyik topikban keressem ezeket a magyar portálon egyedi ismereteket?

Idézetet írta: TiB Dátum november 24, 2021, 18:31:48
Érzésem szerint ő támadásnak vette a jellemzésem, ezért kérdezném tőled is, hogy sikerült átadnom nagyjából mitől is lenne népszerűbb? AC_28-nál is ezt érzem, mint nála. Mégis csak a szavak, mondatok és közlés segítségével tudjuk megmutatni kik vagyunk, mit gondolunk, mit képviselünk. Ez nem feltétlen az ő hibája, nem ezt akarom kihozni a dologból, csak jelenleg a széles kör nem észleli a sunikban rejlő tudást a sportfogadás terén. Egyébként a nemrég távozó zbking szögletes területe is pont ilyen volt, mindenki a politikával, trágársággal azonosította be, pedig a szögletek terén olyat mutatott be, amit máshol pénzért árulnak, leginkább angol nyelven.

De mindeközben ne felejtsük el azt sem, hogy alapvetően ez egy jó kedvű dolognak indult, az is volt a szándékom, mindenki az alapján szavaz, ami alapján akar, és valljuk be zsivany20 egy igazi zsivány, én imádom a fickót :)

Hasonlóan gondolom én is. Lehet ezért is, de szerintem teljesen érthető volt. Igen, vannak páran, akik tudnának érdekes dolgokról írni. Az említett kollégákon túl nekem ilyen @hchefi és @csacsi1899 is.

Idézetet írta: Latzka Dátum november 24, 2021, 18:56:25
Bevallom nem vagyok képben sunik29 munkásságával, szeretném pótolni ;) Melyik topikban keressem ezeket a magyar portálon egyedi ismereteket?

Azt sajnos nem állíthatom, hogy sokat ír róluk, csak hogy rendelkezik velük. :D Inkább foszlányokból, elejtett szavakból és kifejezésekből juthatunk erre az eredményre. Persze vannak ideillő hozzászólásai, s szerettem is volna példát hozni rá, de a 266 oldalnyi bejegyzése kissé elbátortalanított. :D

Idézetet írta: TiB Dátum november 24, 2021, 18:33:13
Köszönöm, hogy feldobod ezt az egészet, nem tudom mi a foglalkozásod, de a marketing területe kiállt utánad :)

Tanultam olyat is, de nem abban helyezkedtem el!  :ok:  Viszont ha bárkinek szüksége lenne biztosításra (akár csak évfordulós tarifálásra), legyen az gépjármű, lakás, élet, utas.. bármi, jelezze bátran!  8) :great:

Nagy igazsága van TIB-nek, valóban sokszor inog a teljesítmény nálam fogadóként. A nagy analizálásban mindig a következő hibákat fedezem fel magamon:

- hajlamos vagyok az összeesküvés elméletek, előre látott víziók alapján döntéseket hozni, pedig a sportfogadás a racionalizmus diadala. Persze az irodák a racionalításban erősebbek az egyénnél, s így hát gyarló emberként besétálok a saját vízióim csapdájába.
-nem vagyok elég türelmes. Élő fogadások esetén leginkább fociban az 55-70. perc között verhetőek az irodák. Ha tipizálható a meccs forgatókönyve, akkor jó jelenléttel (jól kiválasztott esemény, megvalósuló eseménysor, amit előre elgondolunk egy meccsről) fialhat a pénz!

Kiváló tanács: lehet analizálni a fogadókat, viselkedésük szerint (engem is), s rá lehet jönni, hogy ki fogadóként miben erős. Például ezt is csinálom, itt az orgon, ami lehet, hogy nem szép, viszont tudom, hogy kitől mikor várhatok egy zöldülőt...

Gyengeségeim mellet pár erősség:
- mindig újabb, s újabb ötletek jutnak eszembe, amiket szorgalmasan kiszámolok. Most is van egy ötletem angol mérkőzések szögleteivel kapcsolatosan a második félidőkben (behatárolt számok- szorzók, adatgyűjtés s elemzés EXELBEN!). Azaz DOLGOZOM! Van, hogy egy ötletet egy hétig számolok vissza  akár évekre visszamenőleg – majd bebizonyosodik, hogy faszság. Vagy épp beigazolódik, hogy okosság – akkor viszont pár hónapig megy a tesztszerű megfigyelés.

- nem játékként tekintek a fogadásra, nem szórakozás ez, hanem inkább egy harc a profitért. Amikor számoljuk a ROI-t gondoljunk mindig a 2-3 % között mozgó banki kamatokra....

- szerintem a naplómon és a megnyilvánulásaimon látszik, hogy képes vagyok az önkritikára. Az életben is ez van: nyomom ezerrel a melót a legjobb tudásom szerint, s tényleg több vasat a tűzben tartva, s megpróbálok élni a kínálkozó lehetőségeimmel.

Szóval a Nagymenősség, nem egyenlő a szuperhős szerepével, nem én vagyok az Aranycsapatban a Hidegkúti, inkább a Buzánszky, vagy a Lantos....- azért remélem szerethető!

köszi, köszi, köszi...nem kell komment, se köszönet a poszthoz!!!!
ott a lap tetején a szavazás ott kell nyomni, Köszi!!!
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
(tehát az utsó két sor vicc!)


üdv,
sound

Idézetet írta: csabax Dátum november 24, 2021, 18:38:10
Régebben volt "rensenbrink", ő szintén jó tippeket adott a szögletekről.

Ne feledkezzünk meg georgeboyd kollégáról sem, aki nem egyszer kaszált 50x pénzeket szögletes fogadással.

Idézetet írta: TiB Dátum november 24, 2021, 18:31:48
Érzésem szerint ő támadásnak vette a jellemzésem, ezért kérdezném tőled is, hogy sikerült átadnom nagyjából mitől is lenne népszerűbb? AC_28-nál is ezt érzem, mint nála. Mégis csak a szavak, mondatok és közlés segítségével tudjuk megmutatni kik vagyunk, mit gondolunk, mit képviselünk. Ez nem feltétlen az ő hibája, nem ezt akarom kihozni a dologból, csak jelenleg a széles kör nem észleli a sunikban rejlő tudást a sportfogadás terén. Egyébként a nemrég távozó zbking szögletes területe is pont ilyen volt, mindenki a politikával, trágársággal azonosította be, pedig a szögletek terén olyat mutatott be, amit máshol pénzért árulnak, leginkább angol nyelven.

De mindeközben ne felejtsük el azt sem, hogy alapvetően ez egy jó kedvű dolognak indult, az is volt a szándékom, mindenki az alapján szavaz, ami alapján akar, és valljuk be zsivany20 egy igazi zsivány, én imádom a fickót :)

Minden nap itt vagyok az oldalon, de arról lemaradtam, hogy zbking távozott az oldalról. Valaki leírná nekem priviben, hogy mi történt? Köszi!

Összeesküvés elmélet, hogy rensenbrink, georgeboyd és zbking akár 1 ember is lehet? ::) Emlékeim szerint az első két ember sem egyszerre volt jelen, szóval bízzunk benne hamarosan újra köztünk lesz egy karcos stílusú, igazi szögletszakértő :ok: