I. elődöntő

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Szerinted ki a Nagymenő a felsoroltak közül?

csabax
3 (5.7%)
RedMunchen
4 (7.5%)
sunik29
2 (3.8%)
HT
5 (9.4%)
Sound
7 (13.2%)
zsivany20
21 (39.6%)
grof19
1 (1.9%)
LFCfanBoti
5 (9.4%)
bbazsi85
2 (3.8%)
csatarid
3 (5.7%)

Összes szavazó: 49

Sziasztok!

A tegnapi napról született egy bejegyzés a naplómban, amire azért hívom fel külön a figyelmet, mert csepegtetek némi infót a ,,CsodaExelekről", s mutattja a gondolkodásomat a fogadói létről.

https://www.sportfogadas.org/forum/index.php?topic=17600.1050
Visszaolvasva, olyan, mint egy befektetői portfolió ismertető, valamelyik banknál.
HOPP nem is rossz:
,,SoundExel Bank"

#61 november 25, 2021, 10:30:32, zsivany20
Ahogy ígértük! Stábom tagjai, különösen Szotyi úr és Fahéj kisasszony, időt és energiát nem kímélve dolgoztak egy országos felmérés elkészítésén a Nagymenő szavazás I. elődöntőjének állásával kapcsolatban. Ezen belül is természetesen a zsivany20-ra szavazók arányát próbálták megállapítani.

Íme a felmérés eredménye, mely a teljes lakosság körében százalékos arányban mutatja meg zsivany20 támogatottságát:



Csatlakozzatok a zsivany20-ra szavazók népes táborához, hogy a nyeremények eljuthassanak hozzátok!!   :beerchug:

Zsivány baszki  ;D ;D ;D ;D

Mekkora popularista kampányod van!!!! Eskű én is Rád szavazok!!! (jaj ne...már leadtam).
Gyerekek nem kéne csinálni a "miniszterelnök jelöltek vitájához" hasonlítható valamit-valahogy???
Vagy majd a top3-ban!

Egyébként zsivány, Te nagyon-nagyon sok pénzt kereshetnél ezzel, tényleg!!!!
Van is erről egy tanmesém, hogy miért és hogyan kereshetnél baromi sok pénzt....na jó, ha megnyerem az első fordulót leírom!
:D :D :D

Idézetet írta: Sound Dátum november 25, 2021, 10:39:35
Zsivány baszki  ;D ;D ;D ;D

Mekkora popularista kampányod van!!!! Eskű én is Rád szavazok!!! (jaj ne...már leadtam).
Gyerekek nem kéne csinálni a "miniszterelnök jelöltek vitájához" hasonlítható valamit-valahogy???
Vagy majd a top3-ban!

Egyébként zsivány, Te nagyon-nagyon sok pénzt kereshetnél ezzel, tényleg!!!!
Van is erről egy tanmesém, hogy miért és hogyan kereshetnél baromi sok pénzt....na jó, ha megnyerem az első fordulót leírom!
:D :D :D

Hisz tudod, első a közjó!  :beerchug:

Figy, ha már a szavazatodról lecsúsztam, cserébe elfogadom a tanmesét, hogyan csináljunk stábom munkájából baromi sok pénzt!  ;D Hisz mi most a szavazókért dolgozunk és a közös sikerekért!  :angel: 8)

Idézetet írta: zsivany20 Dátum november 25, 2021, 10:52:23
Hisz tudod, első a közjó!  :beerchug:

Figy, ha már a szavazatodról lecsúsztam, cserébe elfogadom a tanmesét, hogyan csináljunk stábom munkájából baromi sok pénzt!  ;D Hisz mi most a szavazókért dolgozunk és a közös sikerekért!  :angel: 8)

Te vagy az Viktor?  :D :D :D :redchug: :redchug: :redchug:

#65 november 25, 2021, 12:49:47, Sound
Na jó!
nem vagyok irigy szar....elküldöm privátban a feszített kampányidőszak után - csak Neked ha nem nyerek.
Ha véletlenül nyerek, akkor nyilvánosan itt is olvashatod ahogy ígértem, s akkor a közjó is okulhat.

Addig is az én stábom:
Aki megálmodja a tippeket "Hami" - kutya, a vizslagyerek.



Akik mindenben támogatnak, még a Földközi-tenger partjáról is:
https://www.facebook.com/photo/?fbid=3011849398889940&set=a.122077701200472

Ez meg milyen dolog ? Össze zárnak a gurusok ?  Tanmesére voltam kiváncsi és mit kapok  ?, nem cicás hanem kutyus képeket . :D  A fenébe ,minden a füstös szobákban dől el .  :-\

Idézetet írta: sunik29 Dátum november 25, 2021, 13:23:21
Ez meg milyen dolog ? Össze zárnak a gurusok ?  Tanmesére voltam kiváncsi és mit kapok  ?, nem cicás hanem kutyus képeket . :D  A fenébe ,minden a füstös szobákban dől el .  :-\

Lesz tanmese, ha döntős leszek !!! is!
:D8) 8)

Kutyás, gyerekes , csajos képekkel mindent el lehet érni nem?

Nagymenőt keresünk Urak, nem a Teller Edét, a nagymenők meg jönnek, látnak, nyernek :)

Az a helyzet, hogy zsivany20 a térképre bontott szavazatok alapján, nem csak az értelmiségi Pestet győzte meg, hanem például a melósokkal teli Szabolcsot is. Mindenhol közel kétharmada van!

Vannak kérdéses dolgok a kampányában, amit szóba hoznék a Nagymenő-jelölt jelölt vitán, de mint szervező, a BTK 185. parafrázisának N, mint néma, bekezdése alapján, nem szólalhatok fel.

TIB!!!!

Isten vagy!!!!
Beképletezem valamelyik EXEL-t m×c2 -vel!!!!!
Hogy ez eddig nem jutott az eszembe!!!

Idézetet írta: Latzka Dátum november 25, 2021, 08:04:31
Összeesküvés elmélet, hogy rensenbrink, georgeboyd és zbking akár 1 ember is lehet? ::) Emlékeim szerint az első két ember sem egyszerre volt jelen, szóval bízzunk benne hamarosan újra köztünk lesz egy karcos stílusú, igazi szögletszakértő :ok:

Anno kérdeztem itt a fórumon zb-t georgeboyd kapcsán, de nemleges választ kaptam.

#71 november 25, 2021, 17:55:21, TiB
Privátban meggyőztek, hogy a korábbi hsz-em fejtsem ki. Szóval a szavazás Sound erős ígéreteivel, gondolataival kezdődőtt, megérezve az Exel-veszélyt, erre válaszként jött egy nagyon fontos koalíciós deal. A méltán híres MonkeyBet favoritja kiszállt, de nem szimplán, hanem zsivany20-at támogatva. Nem tudhatjuk mi áll a háttérben, esetleg Latzka megkapja Szotyi urat, aki Közép-Kelet Európa leghíresebb under-over mestere? Tisztelt Ház, arra kérem Önöket, hogy ne feledjük el a háttérben meghúzódó Szotyi-szálat. De mindez persze csak spekuláció, egy kismenőtől.

(a hozzászólás komolytalansági foka nem mérhető)

Idézetet írta: oakland23 Dátum november 19, 2021, 09:19:13
Szorzók az elődöntő győztesére:

@Latzka 3.00
@RedMunchen 4.00
@LFCfanBoti 4.50
....

Idézetet írta: Latzka Dátum november 21, 2021, 21:33:41
@TiB visszalépek a versenyből és szavazatommal @zsivany20 kollégát fogom támogatni :ok: (mondhatjuk úgy, hogy a javára lépek vissza)

Gyerekek!

Itt egy titkos koalíciós baszakodás van a háttérben? Hát hiába erőlködöm akkor, a százalékaimmal???
:bash: :redchug: >:(

Újabb ígéret:
ELSZÁMOLTATÁS LESZ!!!! - Ha beszavaztok! Ki, kivel, hol, mikor és mennyiért?
(kár, hogy ez még sosem jött be senkinek sem amikor ígérte...)

Most mit csináljak????
Váltsak át negatív kampányra????
Sürgőssen terhelő infókat kell begyűjtsek az ellenfeleimről.....

:shockwhore_125: :nu: :megkur: :fakk2:

Sound, minden informátort be kell ilyenkor vetni, hátha tudnak valamit.

Ameddig megered a nyelvük, hallgassuk meg Sound egyik legnagyobb szólóját, amit állítólag az oldal vezetőjének egyik gyermeke is énekelt annak idején. Böde Dánieeeeeel.... ♩♪♫♬

https://www.facebook.com/sportfogadas/videos/10153491354131497

Igazad van TIB!!!!

Szavazzatok rám, mert én vagyok az énekes-gitáros!!!!

https://www.youtube.com/watch?v=3118Bpa2oL0

:great: