I. elődöntő

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Szerinted ki a Nagymenő a felsoroltak közül?

csabax
3 (5.7%)
RedMunchen
4 (7.5%)
sunik29
2 (3.8%)
HT
5 (9.4%)
Sound
7 (13.2%)
zsivany20
21 (39.6%)
grof19
1 (1.9%)
LFCfanBoti
5 (9.4%)
bbazsi85
2 (3.8%)
csatarid
3 (5.7%)

Összes szavazó: 49

Reméljük, a többi elődöntő szorosabb lesz, mert ekkora különbség irreális a másodikhoz, illetve az egész mezőnyhöz viszonyítva is. Túl jól sikerült a kampány. Gratulálok! :ok:

Ügyes volt @zsivany20 kíváncsi leszek a döntős kampányára :) nálam vigaszdíjas @Sound mindketten nagyot küzdöttek a voksokért! 8)

Az én szavazatom végül @HT re esett, hajrá NBA!

Gratulálok @zsivany20 ! Engem a feleséged győzött meg (mármint a fényképe  ;) ), mert pontosan úgy néz ki, mint egy nagyon-nagyon kedves és szép és hosszú ideig barátnőm még főiskolás koromból. Sok emlék jött vissza ettől, tehát öregszem.

Azért a kampány sem volt rossz.  :great:

Elsöprő győzelem, gratulálok! :ok:

Köszönöm mindenkinek, aki rám szavazott!  :)

A hétvége totál rohanás volt, holnap (vagyis már ma) lesz időm érdemben reagálni!  :ok:

Gratulálok a győzelmedhez zsivány20! Volt részem ebben nekem is mert nagyon meggyőző voltál és várom a póker partit. :)

Idézetet írta: Alk Dátum november 28, 2021, 10:13:25
Reméljük, a többi elődöntő szorosabb lesz, mert ekkora különbség irreális a másodikhoz, illetve az egész mezőnyhöz viszonyítva is. Túl jól sikerült a kampány. Gratulálok! :ok:

Köszönöm szépen! Egyébként a jelöltek aktivitását nézve én kb reálisnak tartom, hogy két jelölt között dőlt el. Igazából 2-3 ember aktívkodott a játékban...  :) Szerintem a másik két elődöntőben is hasonlóan tükrözi majd az aktivitást az eredmény!  :ok:

Idézetet írta: LosGabos Dátum november 28, 2021, 11:25:35
Gratulálok @zsivany20 ! Engem a feleséged győzött meg (mármint a fényképe  ;) ), mert pontosan úgy néz ki, mint egy nagyon-nagyon kedves és szép és hosszú ideig barátnőm még főiskolás koromból. Sok emlék jött vissza ettől, tehát öregszem.

Azért a kampány sem volt rossz.  :great:

Köszi neked is! Egyelőre még nem a feleségem, de néhány napja már a menyasszonyom!  :ok: :smitten:

Idézetet írta: grof19 Dátum november 29, 2021, 08:00:46
Gratulálok a győzelmedhez zsivány20! Volt részem ebben nekem is mert nagyon meggyőző voltál és várom a póker partit. :)

Köszi grof, én is várom a pókert! Így a december 5-ei freeroll mellett lesz egy Nagymenők pókerverseny is, a dátumot is hamarosan kitűzöm vagy szavazásra bocsájtom!  :ok:

Idézetet írta: zsivany20 Dátum november 29, 2021, 10:10:09
Köszi neked is! Egyelőre még nem a feleségem, de néhány napja már a menyasszonyom!  :ok: :smitten:

Uraim, akik már elkövettük ezt a hibát, amit csak ügyvéd tud kijavítani nekünk, és a gyűrű fogságába kerültünk, azért gratuláljunk már nekik!

Sok boldogságot :) :beerchug:

https://www.youtube.com/watch?v=jyCI_E_FGLQ

Idézetet írta: TiB Dátum november 29, 2021, 15:25:56
Uraim, akik már elkövettük ezt a hibát, amit csak ügyvéd tud kijavítani nekünk, és a gyűrű fogságába kerültünk, azért gratuláljunk már nekik!

Sok boldogságot :) :beerchug:

https://www.youtube.com/watch?v=jyCI_E_FGLQ

Köszönjük szépen!  :beerchug: