Elvek, Gondolatok és fogadási szokások + TIPPEK SOUND-tól

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


valencia-rayo 9,5 szöglet over 1,44

crailsheim-bayreuth bbl 157,5 over 1,92

fener-efes 156,5 over 1,5

monaco-partizan 159,5 over 1,49

milan-empoli 6,5 szöglet over 1,67

lorient-om 6,5 szöglet over 1,32

partizán - pana 161,5 over 1,52

MLB San Diego-Milwaukee 9,5 hazafutás over 1,58

Szia
 
Baseball kevelokent es "szaki"kent, tetszenek a tippjeid. Igy tovabb.

De egy apro megjegyzest engedj meg.
Kizart hogy 9,5 hazafutasra fogadtal, inkabb csak futasra(pontra). A hazafutas ugye amikor az uto kiuti a labdat a palyarol ervenyes teruleten belul. Ebbol 10 egy meccsen az kb kizart. Megkockáztatom ez kozel lenne az mlb rekordhoz. :D

Azért írtam a "hazafutást" mert arra fogadtam az unibet kínálata szerint - azaz az unibet is rosszul fogalmaz. :)
igen a "home run" amikor kiütik a picsába a közönség meg őrjöng, de a fogadóiroda is ezt használja a "pontokra", ez úgymond a kimenetel megnevezése az unibetnél.  :beerchug:

Egyébként az mlb fogadások (eddig volt 2 db), is adattáblák-adatbázisok képletezéseiből, függvényeiből jönnek. Most még csak 15 meccsnél jár a mezőny többsége, de rohadt hosszú a szezon, s már a nyárra készítem az adatgyűjtést, amikor nem lesznek azok a foci/kosárlabda piacok, amelyekre vannak elkészített nyers, és képletezett adataim.

Tulajdonképp tök érdekes, hogy adatelemzői szempontból rengeteget dolgozok az adatokkal, s emiatt alig jut időm a fogadásokra, guru írásra....viszont hatékonyabbak a "megszólalásaim" közléseim (persze ezeket is, mint oly sok mindent adattáblákban elemzem).

Köszi a hozzászólást, ciao

mechelen - gent 2,5 gól over 1,42

tampa-toronto mlb 7,5 hazafutás over 1,54

celta-mallorca 4,5 lap over 1,42

bayreuth-chemnitz bbl, 177,5 under 1,72

mlb - miami-frisco 3,5 hazafutás over 1,35