Game-Set-Match

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Latzka Dátum április 17, 2009, 10:15:08
Idézetet írta: Boldi Dátum április 17, 2009, 09:37:14
Idézetet írta: ab_aevo Dátum április 17, 2009, 07:47:02
Na egy tízmillió forintos kérdés a tenisszakértőknek. Aki megválaszolja azelőtt le a kalappal.
Mi a közös a következő játékosokban: Vera Zvonareva, Albert Costa, Andrei Pavel, Meghann Shaugnessy, Dominik Hrbaty, Francesca Schiavone?

Ide valami vicces választ kell írni vagy tényleg komoly a kérdés?

Nem tudom , de valami olyasmire gondolok ,hogy mindannyian verték már meg a világranglista első 10 helyezettjét, de ők világelsők még sose voltak , vagy valami Grand Slammel kapcsolatos dolog...

Hát Andrei Pavel és Meghann Shaugnessy meglepne ha vert volna már meg top10-es játékost.


Tudom lehet hülyeség...
De emlékeim szerint Pavel volt Roland Garroson elődöntős és salakon biztos megvert korábban néhány top játékost. Igaz ,hogy talán csak egy pár hónapig volt jó formában akkor. Shaugnessy meg olyan rég óta játszik, hogy  ezalatt az évek alatt  a top játékosokat szép lassan elkaphatta.

Pavel Roland Garrost nyert juniorként, de felnőttként azt hiszem negyeddöntő a csúcs. Végül is benne van, hogy vert már meg top10-es playert, de emiatt nem tette volna fel a kérdést ab. Szóval a rejtély még él :) Már azt gondoltam, hogy a megfejtés, hogy minimum játszottak RG döntőt juniorként, de nem igaz mindegyikre. Meg ettől azért csattanósabbra számítok.

Latzka, biztos hogy valami csattanós lesz, ebben igazad lesz. Persze, ha megtudjuk.

Talán mindegyik kifordítva hordja a sportzoknit vagy balkezesek !
:)

Kösz, a válaszokat, de le kell hangoljalak titeket nincsen csattanós válasz, csak kiváncsi voltam miket válaszoltok :D
Amúgy vettem Fischer teniszütőt (még lelkes vagyok) és mindegyik ilyen ütőt használ  ::) :P

Akkor én is ilyen ütőt fogok venni. Úgy is megkéne tanulnom teniszezni ! ;D

Akkor a fórumtalálkozón megrendezzük a Sportfogadas.org Open-t is.  ;)

Safina az új világelső. Hogy lehet valaki úgy világelső, hogy nem nyert még Grand Slam tornát? én az ilyet nem engedném meg...

Idézetet írta: ab_aevo Dátum április 20, 2009, 15:47:35
Safina az új világelső. Hogy lehet valaki úgy világelső, hogy nem nyert még Grand Slam tornát? én az ilyet nem engedném meg...

Úgy, ahogy Jankovic! Ő sem nyert még és mégis volt ranglistavezető! ;)

ATP Barcelona. Fogadtam az Almagro- Hanescu meccs over 21,5-re, csak feladás volt, ezért nem érvényes a tippem... :idiot2:

Idézetet írta: tibi181818 Dátum április 20, 2009, 16:00:28
Idézetet írta: ab_aevo Dátum április 20, 2009, 15:47:35
Safina az új világelső. Hogy lehet valaki úgy világelső, hogy nem nyert még Grand Slam tornát? én az ilyet nem engedném meg...

Úgy, ahogy Jankovic! Ő sem nyert még és mégis volt ranglistavezető! ;)


Ilyen a ranglista pontrendszer és ennyi.
Egyáltalán Safina hány tornát nyert eddig...?

Idézetet írta: Boldi Dátum április 20, 2009, 17:40:05
Idézetet írta: tibi181818 Dátum április 20, 2009, 16:00:28
Idézetet írta: ab_aevo Dátum április 20, 2009, 15:47:35
Safina az új világelső. Hogy lehet valaki úgy világelső, hogy nem nyert még Grand Slam tornát? én az ilyet nem engedném meg...

Úgy, ahogy Jankovic! Ő sem nyert még és mégis volt ranglistavezető! ;)


Ilyen a ranglista pontrendszer és ennyi.
Egyáltalán Safina hány tornát nyert eddig...?


Az én véleményem, hogy nem kell feltétlenül valaki Grand Slam turnét nyerjen ahozz, hogy a világelső helyett megérdemelhesse. Szafina az utóbbi időkben nagyon jól teniszezett, úgyhogy jógos az első hely.

Idézetet írta: Milan Dátum április 21, 2009, 21:58:29
Idézetet írta: Boldi Dátum április 20, 2009, 17:40:05
Idézetet írta: tibi181818 Dátum április 20, 2009, 16:00:28
Idézetet írta: ab_aevo Dátum április 20, 2009, 15:47:35
Safina az új világelső. Hogy lehet valaki úgy világelső, hogy nem nyert még Grand Slam tornát? én az ilyet nem engedném meg...

Úgy, ahogy Jankovic! Ő sem nyert még és mégis volt ranglistavezető! ;)


Ilyen a ranglista pontrendszer és ennyi.
Egyáltalán Safina hány tornát nyert eddig...?


Az én véleményem, hogy nem kell feltétlenül valaki Grand Slam turnét nyerjen ahozz, hogy a világelső helyett megérdemelhesse. Szafina az utóbbi időkben nagyon jól teniszezett, úgyhogy jógos az első hely.

Én inkább úgy mondanám, hogy mindegyik elég béna volt mostanában. Hát a grand slam tornák csak a legrangosabbak én nem tudom elfogadni azt, h valaki úgy legyen a legjobb, hogy még egyet sem nyert meg...olyan mintha lenne egy pókersztár aki a világ legjobbja de versenyt még nem nyert de a legjobb, mert sokszor volt 2.

Az egy dolog, hogy van évi 4 Gran Slam turné, s azt megnyerni egy igazi teljesitmény...de ez a négy turné mellett van még rengeteg turné, s ha valaki mondjuk megnyer 4-5 turnét (nagyobbakra gondolok), akkor miért lenne hátrányban azzal szemben aki 1 Grand Slam turnét nyert az adott évben, s lehet azt is azért mert mondjuk egyszerübb ágon volt, favoritok hamarabb kiestek stb.


Kokainnal bukott meg Gasquet a doppingvizsgálaton

Megbukott a doppingvizsgálaton a franciák kitűnő teniszezője, Richard Gasquet, akinek vizeletében 1.46 mikrogramm kokaint mutatott ki a teszt.
Gasquet a márciusi, miami tornán adott pozitív mintát.


(forrás: NSO)