Skrill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 7 vendég van a témában


Idézetet írta: bookie Dátum július 02, 2012, 16:41:16
Amit mastercardal utaltam fel és amit abból nyertem azt csakis kizáűárolag bankiátutalással tudok kivenni?? És viszont mint irtam ha 20at még feltolok Masterről és ugy veszem ki a 30at?

Amit5 rég feltöltöttem az is MCvel volt most is mcvel töltök fel, megfogadási követelményeim már rég nincsnek, felutalok 20at és kiveszem a 10essel együtt vissza? szop***ak le hogy ennyire megkavarják a dolgokat. :bash: :bash:

Idézetet írta: bookie Dátum július 02, 2012, 16:41:16
Amit mastercardal utaltam fel és amit abból nyertem azt csakis kizáűárolag bankiátutalással tudok kivenni?? És viszont mint irtam ha 20at még feltolok Masterről és ugy veszem ki a 30at?

Igen, ez megoldás lehet. Bár nem tudom, hogy ilyenkor nincs e valami szabályuk. Mármint lehet hogy jóval drágább lehet a kezelési költség, van olyan iroda ahol így működik. De passz, alapvetően az ötlet jó.

Idézetet írta: patyi Dátum július 02, 2012, 16:50:57
Igen, ez megoldás lehet. Bár nem tudom, hogy ilyenkor nincs e valami szabályuk. Mármint lehet hogy jóval drágább lehet a kezelési költség, van olyan iroda ahol így működik. De passz, alapvetően az ötlet jó.

Hát más jó ötletem nincsen, rákérdezni meg nem fogok bet365nél, végülis az hogy felutaok meg egyszer kiveszek ritkán ahhoz igazan nem lehet közük. éppen felutaltam de meggondoltam magam ennyi. Ilyen buziségokat amugy amit ezek csinálnak ezzel a kifizetésekkel és amugy ez a limit is kurva magas. Vagy 2. lehetőség okos leszek és felviszem 30ig aztán nincs ilyen kérdés. és leutalom.

Nekem már szóltak azért bet365-on ,hogy ne csikicsukizzak ,felutaltam ,másnap meg le ,mundjuk elsőre még eltürték...
Másodikra már jött ,email meg telefon :))) Hogy fogadás nélkül csak akkor vehetem le ha fizetek 4000ft-ot  :crazy:

Hali,

Nyitottam egy Euros skrillt, az lenne a -lehet h n00b -kérdésem, hogy pénzt feltölteni forintba is tudok?
Upload Funds nál ezt találtam:

Account holder:   Moneybookers Ltd
Bank:   Commerzbank ZRT
City/Town:   Budapest
Account number:   14220108-33265005
SWIFT:   COBAHUHXXXX
IBAN:   HU81142201083326500500000000
Account currency:   HUF

Tehát ide elküldöm a pénzt magyar bankóba és ők átváltják nekem euróra?

A másik kérdésem hogy régen volt HUF os számlám azt bezárattam, hogy ne legyen gond hogy 2 van, a régi skrillhez hozzárendelt bankszámláról utalhatok?
Mert az eléggé szop*s lenne ha emiatt kéne nyitnom egy új számlaszámot...
(Ha jol emlékszem ismerős számlájáról való utalás is ki van zárva,mert csak saját névvel lehet ? :S)

Idézetet írta: Dopamin Dátum július 04, 2012, 19:18:50
Hali,

Nyitottam egy Euros skrillt, az lenne a -lehet h n00b -kérdésem, hogy pénzt feltölteni forintba is tudok?
Upload Funds nál ezt találtam:

Account holder:   Moneybookers Ltd
Bank:   Commerzbank ZRT
City/Town:   Budapest
Account number:   14220108-33265005
SWIFT:   COBAHUHXXXX
IBAN:   HU81142201083326500500000000
Account currency:   HUF

Tehát ide elküldöm a pénzt magyar bankóba és ők átváltják nekem euróra?

A másik kérdésem hogy régen volt HUF os számlám azt bezárattam, hogy ne legyen gond hogy 2 van, a régi skrillhez hozzárendelt bankszámláról utalhatok?
Mert az eléggé szop*s lenne ha emiatt kéne nyitnom egy új számlaszámot...
(Ha jol emlékszem ismerős számlájáról való utalás is ki van zárva,mert csak saját névvel lehet ? :S)
Átváltják euróba igen.
Úgy érted hogy már regisztráltad a bankszámládat a régi számlán? Ezt kifizetéshez kell csak.Ha nem akkor nincs semmi gond,ha igen probáld újra regisztrálni ha nem engedi akkor kifizetésnél úgyis bajba lennél.

Idézetet írta: pukk Dátum július 04, 2012, 19:54:54
Átváltják euróba igen.
Úgy érted hogy már regisztráltad a bankszámládat a régi számlán? Ezt kifizetéshez kell csak.Ha nem akkor nincs semmi gond,ha igen probáld újra regisztrálni ha nem engedi akkor kifizetésnél úgyis bajba lennél.

Sajnos azt írja h használva van. Megpróbálom leeamilezni velük,hátha nem kell ezért új számlaszámot nyitnom.
Családtag bankjából utalni esetleg? Vagy élből megtagadják ha nem az én nevemről megy?
Mindenesetre köszi az infot h átváltják euroba már néztem volna hogy kell nemzetközi utalást csinálni. : )

Idézetet írta: Dopamin Dátum július 04, 2012, 21:10:01
Sajnos azt írja h használva van. Megpróbálom leeamilezni velük,hátha nem kell ezért új számlaszámot nyitnom.
Családtag bankjából utalni esetleg? Vagy élből megtagadják ha nem az én nevemről megy?
Mindenesetre köszi az infot h átváltják euroba már néztem volna hogy kell nemzetközi utalást csinálni. : )
Saját névről fogadják csak el,zűrökhöz vezethet ha más nevéről utalsz.
De van egy jobb más megoldás is :
Unibetnél,Bet at Home-nál nyitsz eurós számlát.Unibetnél ha már van forintos, ügyfélszolgálattal át lehet állítani eurósra a számlád.Szóval ezután forintot utalsz a bankszámlájukra ők átváltják euróra(lehet meg kell azért forgatni)majd innen MB-re kéred ki.
Így még jobban is jársz mert a MB elég szar árfolyamon váltana.Kivonás ugyanez csak visszafele

Egy rövidke kérdésem lenne. Még nagyon régen nyitottam moneybookers számlát, használva is volt minden. De már jó ideje nem is használom, régen kaptam egy levelet tölük, ez lett volna az Adress, vagyis cím igazolás, de ezt a levelet elpakoltam mivel nem használtam az MB-t nem érdekelt. Most viszont újra használnám! mivel bet365ön gecisok a 30ezres limit banki utalásra moneybookersről akarok utalni. Nah már most attol hogy nincs hitelesítve a címem amit akoriban kaptam levelet még ugyanugy tudom hasznáklni biztonsággal akár kifizetésre is?

2. kérdés. Mennyi idő mire felutaok MBről bet365re? (MBre mastrecardal utaok amugy)

Köszönöm előre is a válaszokat!

Idézetet írta: bookie Dátum július 07, 2012, 08:12:43
Egy rövidke kérdésem lenne. Még nagyon régen nyitottam moneybookers számlát, használva is volt minden. De már jó ideje nem is használom, régen kaptam egy levelet tölük, ez lett volna az Adress, vagyis cím igazolás, de ezt a levelet elpakoltam mivel nem használtam az MB-t nem érdekelt. Most viszont újra használnám! mivel bet365ön gecisok a 30ezres limit banki utalásra moneybookersről akarok utalni. Nah már most attol hogy nincs hitelesítve a címem amit akoriban kaptam levelet még ugyanugy tudom hasznáklni biztonsággal akár kifizetésre is?

2. kérdés. Mennyi idő mire felutaok MBről bet365re? (MBre mastrecardal utaok amugy)

Köszönöm előre is a válaszokat!
Tudod használni, de később elképzelhető, hogy ki kell nekik küldeni a személyi+lakcímkártyád képét. (ez a hitelesítés miatt kell, de ha limitet akarsz emelni, akkor is ezt kell majd tenned. ha aktuális, majd leírom a menetét...)
MB==> fogadóiroda többnyire azonnali, a bet365-re abban pillanatban ott van, ahogy végigcsinálod a feltöltést.
Bet365==>MB  többnyire pár óra, attól függően, milyen valutanemet használsz, és mikor kéred ki.

#445 július 09, 2012, 16:48:24, csacsa44
Ezek buzik..MBn valami 471 forintot csak ugy levettek a kártyámról valami Credit/debit card verification deposit created címszó alatt, utánna akartam utalni pénzt kért valami összeget EUR ban gondolom amit levett aztkelett volna euroban beirnom de honnan a  :crazy: tudja mennyi nekik pontosan az a 471 ft euroban amit bekellett irnom, és rosszat irntam mostmeg 24órát várnom kell. Ilyenkor mi a ***** van? és mivan azzal a majdnem 500ftal azt csak ugy ajándékba levették???

#446 július 09, 2012, 16:48:57, csacsa44
Idézetet írta: bookie Dátum július 07, 2012, 19:08:53
Ezek buzik..MBn valami 471 forintot csak ugy levettek a kártyámról valami Credit/debit card verification deposit created címszó alatt, utánna akartam utalni pénzt kért valami összeget EUR ban gondolom amit levett aztkelett volna euroban beirnom de honnan a  :crazy: tudja mennyi nekik pontosan az a 471 ft euroban amit bekellett irnom, és rosszat irntam mostmeg 24órát várnom kell. Ilyenkor mi a ***** van? és mivan azzal a majdnem 500ftal azt csak ugy ajándékba levették???
Ezt jóváírják majd a számládra, ha beírtad az összeget Euroban. Meg kell kérdezned a bankodban vagy ha van Internetbankod, egyszerűen megnézed. Addig nem fognak engedni utalni, amíg ezt meg nem csinálod.

van internet bankom, elvileg arra gondolsz hogy ott a számlatörténetben ezt feltünteti euroban?? Nekem a skrill is hufos, ugyevbár a folyoszámlám is huf-os, mi a picsáért nem hufban kéárdezik akkor meg??

Idézetet írta: bookie Dátum július 08, 2012, 20:35:10
van internet bankom, elvileg arra gondolsz hogy ott a számlatörténetben ezt feltünteti euroban?? Nekem a skrill is hufos, ugyevbár a folyoszámlám is huf-os, mi a picsáért nem hufban kéárdezik akkor meg??

Ez külföldi tranzakciónak minősül, s mint ilyen, a kártyatársaságok a dollárt ill. az eurót használják ezek elszámolására.

Oké ez világos, de hol a picséába tudom megnézni mennyi volt ez euroban?? amit bekell irnom a verification -hoz