SPF Totó és SPF Score Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Szerintem pedig átlátható, max 1 kicsit rá kell nézni , és eleinte keresni ha nincsen meg valami. Lehet nem egyetem kell hanem kisiskola hozzá  ;D

Idézetet írta: gomez11 Dátum november 01, 2007, 19:21:44
És hol lehet találni az eheti szelvényt?

Főoldal ( www.sportfogadas.org ) ---- Felső menüben ott van az sfTotó, klikk rá ---- s a következő megjelenő ablakban ott is van a szelvény...ilyen egyszerü

Idézetet írta: ab_aevo Dátum november 01, 2007, 19:25:26
Szerintem pedig átlátható, max 1 kicsit rá kell nézni , és eleinte keresni ha nincsen meg valami. Lehet nem egyetem kell hanem kisiskola hozzá  ;D

Azért vagyok itt, hogy segitsek....mondjuk, hogy én vagyok a tanitó bácsi... ;)

Jó hir: a harmadik helyezett 10 euró helyett 15-öt fog kapni.  :beerchug:

Idézetet írta: Toden Dátum november 01, 2007, 19:17:59


...ennél bonyolultabban ki se lehetett volna találni ezt az oldalt...
naon negatív véleménnyel vok róla,nem egyszerű találni a linkekekt és a játéklehetőség eljutáshoz is külön egyetem kell.... >:( >:( >:(
vagy csak te nem vagy képes rá

Idézetet írta: vmlinuz Dátum november 01, 2007, 20:54:18
Idézetet írta: Toden Dátum november 01, 2007, 19:17:59


...ennél bonyolultabban ki se lehetett volna találni ezt az oldalt...
naon negatív véleménnyel vok róla,nem egyszerű találni a linkekekt és a játéklehetőség eljutáshoz is külön egyetem kell.... >:( >:( >:(
vagy csak te nem vagy képes rá

bárkivel megtörténhet...

Hi Milan!
Kitöltöttem a totot el is fogadta. Kérdésem a köv. : sportingbeten regem van, de nem emlékszem, hogy amikor ide(Sportfogadas.org) regeltem  lett-e kérve a sportingbetes számom, hogy megy ennek a menete?
Köszi !
Csáo!

Idézetet írta: kejjo66 Dátum november 02, 2007, 09:47:12
Hi Milan!
Kitöltöttem a totot el is fogadta. Kérdésem a köv. : sportingbeten regem van, de nem emlékszem, hogy amikor ide(Sportfogadas.org) regeltem  lett-e kérve a sportingbetes számom, hogy megy ennek a menete?
Köszi !
Csáo!

Ha nyersz, akkor majd el kell küldened nekem az azonositó számodat.

Húh bebizonyosodott, hogy mekkora sikere van a játéknak. Még a határidő messze nem járt le, de már majdnem 70-en tippeltek, és ez még csak az első forduló. Gratula, nem gondoltam volna, hogy ilyen sokan tippelnek, biztos nagyon szoros lesz a verseny, ami hát csökkenti a nyerési eséyeket, de azért csak örülök, hogy ilyen népszerü a játék. Kiváncsi vagyok vajon a játék történelmében lesz-e telitalálat.


Szerintem is jobb lett az új arculat.
Aki foglalkozott a régivel, az max. 3 perc alatt átlátja ezt is.


Milan mér nem adja ki a szelvényt?mondjuk gondolom azer mer elkezdödőtt pár,de amelyik csak holnap lesz arra mér nem lehet? ???

Idézetet írta: smithifiu Dátum november 03, 2007, 15:38:53
Milan mér nem adja ki a szelvényt?mondjuk gondolom azer mer elkezdödőtt pár,de amelyik csak holnap lesz arra mér nem lehet? ???
csak teljes szelvényt lehet kitölteni, ezért adjuk meg a lezárási dátum előtt pár nappal, hogy legyen idő kitölteni. majd a következőt kitöltheted :)

A  totó pontszámításánál,valami baki van.
Néhány játékosnál több pont jelent meg ,néhánynál kevesebb,,az eltalált meccsek arányában.

Idézetet írta: pikado Dátum november 04, 2007, 22:47:50
A  totó pontszámításánál,valami baki van.
Néhány játékosnál több pont jelent meg ,néhánynál kevesebb,,az eltalált meccsek arányában.


Jah, ezt én is észrevettem, csak ma már nem tudok beszélni vmlinuzzal. Megoldjuk a problémát holnap reggel, vagy délelőtt.

Idézetet írta: Milan Dátum november 04, 2007, 22:50:29
Idézetet írta: pikado Dátum november 04, 2007, 22:47:50
A  totó pontszámításánál,valami baki van.
Néhány játékosnál több pont jelent meg ,néhánynál kevesebb,,az eltalált meccsek arányában.


Jah, ezt én is észrevettem, csak ma már nem tudok beszélni vmlinuzzal. Megoldjuk a problémát holnap reggel, vagy délelőtt.

Oké rendben....A program nem teszi sorrendben a helyezéseket pontszám szerint? vagy azzal is probléma van?