zbking gyere vissza!

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


november 23, 2021, 10:56:47, TiB
Ez a kép azt jelenti, hogy zbking töröltette magát az oldalról!



Szerintem azt történt, hogy oak párszor felhívta a figyelmet arra, hogy túl sokat politizál vagy épp járványozik, de ettől még nem kell rögtön távozni. Nem vagyok az oldal vezetője, tulaja, bármilye, de szerintem ha ehhez van kedved zbking, irogass csak ezekben a témákban. Időnként én se csinálok mást, csak offolok, semmi fogadás, ez egy fórum, jókat szoktál írni, néha vulgárisan, de ne legyünk már angol urak, mindenki káromkodik a hétköznapokban.

Gyere vissza az oldalra, és osszad a csuti cigányt, meg a Merkel Bélát vagy hogy a frászba hívják, ha ehhez van kedved!

Ha bárki egyetért velem, hogy zbkingnek az oldalon a helye, jelezze már a topikban valahogy, köszönöm!


Teljes mertekben  értek egyet okival, senki nem irt olyan trágár módban mint zbking, ami  :noway:  viszont a szöglet fogadások az tényleg egy KING cucc . Csodálkozom is azon hogy  rajtam kívül más nem látta a lehetőséget benne, ezért külön köszönet érté!!!       :topbet_125:  Zb :king_125:


Idézetet írta: TiB Dátum november 23, 2021, 08:38:33
Ez a kép azt jelenti, hogy zbking töröltette magát az oldalról!



Szerintem azt történt, hogy oak párszor felhívta a figyelmet arra, hogy túl sokat politizál vagy épp járványozik, de ettől még nem kell rögtön távozni. Nem vagyok az oldal vezetője, tulaja, bármilye, de szerintem ha ehhez van kedved zbking, irogass csak ezekben a témákban. Időnként én se csinálok mást, csak offolok, semmi fogadás, ez egy fórum, jókat szoktál írni, néha vulgárisan, de ne legyünk már angol urak, mindenki káromkodik a hétköznapokban.

Gyere vissza az oldalra, és ossza a csuti cigányt, meg a Merkel Bélát vagy hogy a frászba hívják, ha ehhez kedved!

Ha bárki egyetért velem, hogy zbkingnek az oldalon a helye, jelezze már a topikban valahogy, köszönöm!

Nem az a sertodos fajta. Szerintem. Nem hinnem hogy oaknak barmi koze lenne ehhez.

Pont akartam kérdezni, hogy ki lett tiltva, vagy önként lépett ki?
Én nagyon bírtam. Legalább volt valami történés néha itt...

Egyáltalán nem gondoltam olyannak, aki meg tud sértődni; viszont tudtommal az eset óta csak annyit írt, hogy visszalép a Nagymenőkből, máshoz nem szól vissza.

Szintén várom vissza; leginkább a sztorizgatásai miatt, melyek mindig nagyon jók :ok:

Számos oka lehet, ha valaki eltűnik egy időre, de a regisztráció törléséhez már szükség van egy nyomósabb érvre. Egyébként nem biztos, hogy megsértődött, lehet, csak nincs kedve erőltetni, ha az nem érdekel másokat. A való életben is hányszor előfordul, hogy megosztanánk valami fontosat másokkal, amire témaváltás vagy érdektelenség jön a másik féltől válaszul. Ilyenkor én is hagyom, hiába az a másik fél érdeke is lenne, nem erőszak az információ.

Itt azonban többen vevők voltunk rá, s rövid időn belül alaptagnak számított, részemről mindenképp.