SPF Totó és SPF Score Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


#870 augusztus 20, 2021, 09:57:26, LFCfanBoti
Idézetet írta: Szigo Dátum augusztus 20, 2021, 09:27:59
Felvetés:

Mi lenne, ha egyenlő pontszám esetén az nyerne végső esetben, aki előbb küldte játékba a szelvényt?

Ezt a sorsolást olyan furának tartom.
Szerintem igazságosabb, hogy egy sorsolás döntsön, mint hogy valaki elsőnek, vagy utolsónak küldi be a szelvényét

Idézetet írta: Szigo Dátum augusztus 20, 2021, 09:27:59
Felvetés:

Mi lenne, ha egyenlő pontszám esetén az nyerne végső esetben, aki előbb küldte játékba a szelvényt?

Ezt a sorsolást olyan furának tartom.

A sorsolás előtt nyilván még van egy pár kritérium, az az utolsó.

Talán ritkábban kellene sorsolni ha több, mint 5 mérkőzés szerepelne a szelvényen. Én ebben látok egy megoldást, ha feltétlenül szükség van változtatásra.

Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum augusztus 20, 2021, 09:34:18
Szerintem igazságosabb, hogy egy sorsolás döntsön, mint hogy valaki elsőnek, vagy utolsónak küldi be a szelvényét

Szerintem épp hogy az igazságosabb, ha valaki előbb küldi be a szelvényt, minthogy valaki az utolsó pillanatban. A sorsolás igazságtalanabb az én szememben. A sorsolás akkor tök oké, ha senki nem talált el semmit, pl. Gólszerzős játék.

Lehet, megérne egy közvélemény-kutatást a dolog.

Sokan vannak, akik csak bizonyos időszakban tudnak az oldalon lenni. Szerintem meg az lenne igazságtalan, ha ezért bárkit hátrány érne. Ez egy játék, ne rendszabályozzuk túl.

Volt javaslatom régebben, a gólarány eltalálását (hendikep) 2 ponttal jutalmazni. Most is jó ötletnek tartom.

Nem azt büntetik, aki később ad tippet, hanem azt díjazzák, aki korábban. Jelenleg meg azt büntetik, aki töri magát, és sokat van a honlapon, odafigyel a mailjére, aktív. Nem látom, ez miért lenne túlszabályozás. Az utolsó pont sorsolása helyett lenne az, hogy a korábbi tippelő nyer.

Az EB alatt részt vettem egy tippversenyben, ahol az SfScorehoz hasonlóan a mérkőzések pontos végeredményét kellett eltalálni. Esetleg itt is lehetne alkalmazni az ottani pontozást, és ezáltal jóval kevesebb lenne az egyenlő pontszám a versenyben. Kép csatolmányként küldöm az ott bevezetett pontozási rendszert.

Mikor utalják át a nyereményt? A múltheti totoban nyertem.

Idézetet írta: Tibor76 Dátum november 08, 2021, 07:30:13
Mikor utalják át a nyereményt? A múltheti totoban nyertem.

E hét folyamán.  :ok:

#878 november 25, 2021, 16:57:18, dlajos
Mikorra várhatom a nyereményt?🍺
Nov.20 Sfscore
Nov.20-21 Sftotó

Idézetet írta: dlajos Dátum november 23, 2021, 10:55:12
Mikorra várhatom a nyereményt?🍺
Nov.20 Sfscore
Nov.20-21 Sftotó

@dlajos

Alapjáraton heti egy kifizetést hajtunk végre. Az e heti még nem volt, így megtörténhet, hogy még a mai nap folyamán megkapod.


A december 8.-ai SfScore-t nyertem ma már december 23.Vagy talán ez is a buntetésem ?

Idézetet írta: mityuka Dátum december 23, 2021, 15:30:42A december 8.-ai SfScore-t nyertem ma már december 23.Vagy talán ez is a buntetésem ?

E hét folyamán lesz még egy utalás.

#883 március 21, 2022, 09:56:21, naxosz
Sziasztok! Néztem a hétvégi SPF Score nyertes szelvényt és csodálkoztam,hogy mindenki ilyen rosszul tippelt.Egy 4 pontos szelvény volt a nyerő.Gondoltam visszanézem mikor volt utoljára ilyen rossz szelvénnyel nyertes valaki.Egyet találtam viszont akkor csak 4 meccsre lehetett tippelni.Olyan volt,hogy több 4 pontos szelvény volt,de hát ugye voltak kritériumok,hogy ki nyeri.Még egy ilyen szelvény volt 2012 februárjában,de akkor csak 81 induló volt.Egy szónak is száz a vége..Amióta SPF Score van,ez a legroszabb szelvény amivel nyerni lehetett,amikor 5 meccs volt.Olyan,hogy valaki 4 pontal egyedül elvitte a nyereményt még nem volt.Félreértések véget ez csak az érdekességek miatt néztem meg.Hisz már olyan régi az oldal,hogy lassan az ilyen statisztikákra is érdemes odafigyelni  :beerchug:

Sziasztok!

A február 11-i spf score nyeremény mikor lesz utalva.
A választ előre is köszönöm.