Nyeremény Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


A nyereményeket ezentúl milyen módon biztosítsuk?

Skrill/Neteller
39 (56.5%)
Paysafecard
14 (20.3%)
Paypal
14 (20.3%)
Egyéb (indokold/részletezd a témában)
2 (2.9%)

Összes szavazó: 66

Szavazás lezárva: január 02, 2020, 17:42:22

Kedves fórumtagok/játékosok,

Szeretnénk benneteket értesíteni, hogy a játékok nyerteseinek hirdetését, illetve a nyeremények utalását a jövő hét (január 6. - ) folyamán bonyolítjuk le.

Köszönjük a megértést.  :ok:

Darts-vb nyereményjátékok

A tegnapi nap folyamán átküldtük az Unibethez az azonosítókat. Elméletileg a hét folyamán jóvá fogják írni a bónuszokat.

Idézetet írta: SPF Admin Dátum január 16, 2020, 16:21:16
Darts-vb nyereményjátékok

A tegnapi nap folyamán átküldtük az Unibethez az azonosítókat. Elméletileg a hét folyamán jóvá fogják írni a bónuszokat.

Ha erdekel valakit, a bonusz ott van az elerheto ajanlatok kozott.  :beerchug:

Fontos információ!

2021 márciusától aki nyertes helyen végez a weboldal/fórum bármely játékában, és a nyeremény kifizetésekor nincs kitöltve a Skrilles mező az nem részesül a nyereményében.

Hogy ezt a kellemetlenséget elkerüld, még a játék kezdete előtt megkérünk, hogy a profil oldaladon töltsd ki a megfelelő mezőket: https://www.sportfogadas.org/profil#azonositok

Abban az esetben ha nyereményben részesülsz, s a Skrilles mező is ki van töltve, viszont utaláskor hibaüzenetet kapunk (pl. nincs hitelesítve a számlád stb.), akkor van egy (1) hónapod, hogy a felmerülő gondokat megold. Amennyiben ez nem sikerül a nyeremény törölve lesz.

Köszönjük a megértést.



Üdv. Előző héten volt kifizetés? Vagy csak én maradtam ki véletlen? 😃  :angel:

Idézetet írta: Hajdunorbert89 Dátum május 11, 2021, 02:21:21
Üdv. Előző héten volt kifizetés? Vagy csak én maradtam ki véletlen? 😃  :angel:

Nem volt, de hamarosan lesz.  :ok:


Skrilles technikai okok miatt csúszik a mostani nyereményutalás. Nagyon reméljük, hogy rövid időn belül elhárul a hiba.
Köszönjük a megértést, és a türelmet.  :ok:

Jó hírek!

Gond elhárítva, nyeremények átutalva. Köszönjük a türelmet. Sok zöldet!  :topbet_125:

Most volt a tabletem szervizbe, ott vannak tetelesen vezetve a nyeremenyeim, de nem lehet, hogy az spf klubos nyeremenyek ketszer lettek utalva? @vmlinuz

Idézetet írta: RedMunchen Dátum november 18, 2021, 16:24:30
Most volt a tabletem szervizbe, ott vannak tetelesen vezetve a nyeremenyeim, de nem lehet, hogy az spf klubos nyeremenyek ketszer lettek utalva? @vmlinuz

Valamiért duplán jött az email róla nekem is a skrilltől (egy hét késéssel ráadásul), viszont a nyeremény csak egyszer tehát minden ok.

Idézetet írta: csatarid Dátum november 18, 2021, 17:34:00
Valamiért duplán jött az email róla nekem is a skrilltől (egy hét késéssel ráadásul), viszont a nyeremény csak egyszer tehát minden ok.


Igen, a Skrill késve küldött róla e-mail-t!

Valahogyan nem lelem magamat az Spf Klub listáján? Valamit elszúrtam?