OFFTOPIC

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Predator752 Dátum május 04, 2007, 22:45:51
Sziasztok, szeretnék tőletek segítséget kérni!
A kérdésem a következő:
A Sportingbetnél a banki átutalásnál is kel nekik a személyi vagy a jogsi stb.?
Mi a különbség a banki átutalás és a VISA / VISA Electron átutalás között?
Segítségeteket előre is köszönöm!

Banki átutalásnál egy pénz átutalást kell elinditnod a bankból, az általuk megadott számlára. Időigényes.
Visa/Visa Electron átutalás, az direkt bankkártyával való számlafeltöltés, amely összeg rögtön megjelenik a Sportingbet-es számládon.

Én kifizetésre gondoltam mindenképen kel személyi, ha a banki átutalást választom, akkor is mert ott nem láttam hogy írták volna hogy kel vagy csak a Visa/Visa Electron átutalásnál van ez? :help:

Tőlem személyit soha nem kértek a kifizetésnél.

Sziasztok!
Most az lenne a kérdésem, hogy mint jelent az, hogy "match drawn" sportingbet van.
Segítségeteket előre is köszönöm!
Hali!

Idézetet írta: Predator752 Dátum június 03, 2007, 10:53:48
Sziasztok!
Most az lenne a kérdésem, hogy mint jelent az, hogy "match drawn" sportingbet van.
Segítségeteket előre is köszönöm!
Hali!

Szia. Pontosabban hol van ez a fogadásnál, milyen sportágnál?

Hello!
Focinál van dupla esélynél és azt jelenti, hogy "vagy döntetlen" már rájöttem.
De azért köszönöm a segítőkésségedet!

Mit jelent a handicapeknél, hogy pl. Finland v Belgium 0: 1/4, illetve Finland v Belgium 0:1/2 ? Gondolom nem hogy annyi előnnyel indul mert akkor mindegy lenne, szerintem. Köszi  :)

Idézetet írta: ab_aevo Dátum június 06, 2007, 14:23:22
Mit jelent a handicapeknél, hogy pl. Finland v Belgium 0: 1/4, illetve Finland v Belgium 0:1/2 ? Gondolom nem hogy annyi előnnyel indul mert akkor mindegy lenne, szerintem. Köszi  :)

Ez azsiai handicap.
Erről többet olvashatsz itt: http://www.sportfogadas.org/cikk-Asian_handicap-40.html

Érdeklődnék, hogy valaki közületek vagy ismerősötök használ-e aloe veras termékeket immunrendszer erősítés céljából, és arra lennék kiváncsi, mi a tapasztalatotok etéren. 4 éves kisfiam miatt kérdem, akinek nemrég vették ki az orrmanduláját, de azóta már volt egy fülgyulladása megint és most is bekapott valami vírust. A környezetemben mondták páran, hogy érdemes kipróbálni. Ti mit gondoltok?

Idézetet írta: profitles Dátum június 14, 2007, 09:51:37
Érdeklődnék, hogy valaki közületek vagy ismerősötök használ-e aloe veras termékeket immunrendszer erősítés céljából, és arra lennék kiváncsi, mi a tapasztalatotok etéren. 4 éves kisfiam miatt kérdem, akinek nemrég vették ki az orrmanduláját, de azóta már volt egy fülgyulladása megint és most is bekapott valami vírust. A környezetemben mondták páran, hogy érdemes kipróbálni. Ti mit gondoltok?

Szia.

Az Aloe Vera-t tartalmazó termékek szerintem nagyon jók, sokan használják már.
Nagyon jó gyógynövény.
S véleményem szerint az immunrendszert is megerőssiti. Lehet kapni ilyen zselés formában is, amit naponta inni kell, szerintem az hasznos lesz.

Idézetet írta: Milan Dátum június 14, 2007, 10:29:42
Idézetet írta: profitles Dátum június 14, 2007, 09:51:37
Érdeklődnék, hogy valaki közületek vagy ismerősötök használ-e aloe veras termékeket immunrendszer erősítés céljából, és arra lennék kiváncsi, mi a tapasztalatotok etéren. 4 éves kisfiam miatt kérdem, akinek nemrég vették ki az orrmanduláját, de azóta már volt egy fülgyulladása megint és most is bekapott valami vírust. A környezetemben mondták páran, hogy érdemes kipróbálni. Ti mit gondoltok?

Szia.

Az Aloe Vera-t tartalmazó termékek szerintem nagyon jók, sokan használják már.
Nagyon jó gyógynövény.
S véleményem szerint az immunrendszert is megerőssiti. Lehet kapni ilyen zselés formában is, amit naponta inni kell, szerintem az hasznos lesz.

köszi. használsz te is?

Igen, használtam.

Létezik gyerek vitamin is az Aloe Vera-s termékeknél.
Méregtelenitő, immunrendszer erőssitő stb.

Szóval én ajánlom bárkinek.

udv
a kenocsokrol olvastam a neten hogy van nehany ami nagyon rossz hatassal van a borre ezert en nem bizok ezekben a termekekben , nagyon sokan panaszkodtak de mivel en nem probaltam 100%-sat nem tudok mondani rola

Halihó!
Magánügyem: az asszony romániát vette uticélba. Székelyudvarhely környékéről van valaki regisztrálva? Szállás és program lehetőségek érdeklődnék, augusztus közepe felé.! Ha valaki tud valamit, előre is kösz!

udv
fogad valaki mobilon ?