András Tippjei

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


sziasztok egykis hollan csemege a második vonalból:               Haarlem 12hely  39 pont. /otthon 28 pont golaránya otthon (22-14) sorozatta:3 mérk. ota nyeretlen     ellenfele:    Graafschap  1h. 69 p. /idegenbeli pontja 34p.  (35-17) sorozata  17 mecs ota veretlen ebböl 14 gyözrlem. (elözö m.1-3 graafschapnak)               tipp:X , 2                        AGOVV  18 h. 28p.  /o. 21 p.  (24-23) s:2 mecs ..veretlen    ell.   Telstar   9 h.41p.  /i.  13 p.  (22-28)  s:2 gyözelem   (elözzö mecsük 2-3 telstar javára)  tipp:X,2               Volendam  6 h.  52 p. /o.36p.  (34-12) s. 9 böl-8gy 1 v. alegutóbbi a vereség .    ell.     Roosendal   2 h.  60p. /i. 21p. 27- 22  sor. 5 mérk.ota nyeretlen   (elözö mérk. 1-1)   tipp: 2,X         Eindhoven  20 h.  24 p. /o.9 p. (16-40) s:2 mecs óta veretlen      ell.    Sittard  16 h.  33p.  /i. 12p.  (15-25)  s:3 mecs óta veretlen   legutóbbi mecsük 1-2     tipp:1 X                                                                                                       

#16 március 19, 2007, 15:35:50, Seckó
Mai olasz , spanyol tippeim:  Catania-Reggina  X,2 :ok:  Fiorentina - Roma  1,x  :ok: Parma- SienaX,2  :noway: Lazio-Empoli  1.X  :ok:...... Deportivo-Getafe X.1  :ok:  Zaragoza - Atletico 1. X :ok: Sevilla-Celta 1.x :ok:  Villareal-Sociedad 2.X :ok:    8/7jo

Tegnap nagyon kiakkadtam :spaz: a Werden B. - Mainz mecsen mert arra tetem hogy 1 gollal nyer a Werden :crying:-(de mikor láttam hogy 2 perc a hosszabbítás mondom most már meg lesz ,...de ..láttam nagyon nyom a MAINZ -hogy oda szögezték a brémaiakat a kapujukhoz ,sorozatos sarok rugás stb.   és aztán meg hogy jön elöre a kapus akkor valahol éreztem hogy gond lesz ja és a 2p.lett4perc bosszantó.. :heul_125:elbuktam akapus hülyesége nagyon lerogyasztot,....ja és nem ez az elsö hogy a 90p. után tréfál meg a sors jó néhány alkalom történt meg ilyen csoda a sorsom tehát  :2guns: :wall:

Euroliga   .   Maccabi -  Wurth Roma  kevesebb mint 159.5 pont lesz a mérkőzésen.   Olympiakosz-Joventut B.  több mint 154.5 pont lesz  .   Tau ceramica-Pau Orthez 160.5 pont alatt lesz.

#19 március 23, 2007, 19:03:23, Seckó
Ma Fradi -Vasas MK kupa én szerintem a fradi a vasas ellen nem fog nyerni elég sok mecs hiányban szenved a ferencváros míg a VASAS már jo néhány találkozon tul van én X.2 tetem meg (remélem helyesen cselekedtem ) :ok:  Ja és én már játszottam a Vasas U 19 ellen igaz régebben.  (tudom hogy ez nem tartozik ide ,de én büszke vagyok rá -ja mellesleg nyertünk és golt is löttem.) :cya:

egykis segitség az Angol-Izrael mecsre:    Izraeli kezdö 11:  Awat-Ziv,Ben Haim,Gershon,Spungin,-Benado.Alberman,Badir,Benajon,-Toema,Sahar   1-4-4-2
                                                                   Angol  kezdö 11: Robinson-P.Neville,Terry,R.Ferdinand,Carragher,-Gerrard,Hargreaves,Lampard,Lennon-A.Johnson,Rooney  1-4-4-2

#21 április 02, 2007, 20:27:29, Seckó
Spanyol tippek :Getafe-Zaragoza X.2  :ok: Atletico - Mallorca X.1 :ok: Gimnastic-Huelva 1.X :ok:   Santander-Bilbao  1.X   :ok: Celta V.-Real M   x.2   :ok:Osasuna- Sevilla X.2 :ok:

Mai spanyol Villareal-Barcelona X,2 Sevilla - Ath. Bilbao 1  Portugal Porto-Beleneses 1 Sporting-Naval 1.X olasz mecs Palermo-Parma 1.X

Mai Olasz B tippeim :  Genoa-Verona 1   Pescara - Spezia X 1    Vicenza-Bologna X 2   Modena-Brescia 1 X    Frosionen-Juventus 2  Arezzo-Cesena x 2  Rimini-Crotone  1  Bari-Piacenza X 2  Triestina -Lecce X 1  Napoli - Albinoleffe 1   Mantova - Treviso 1 X       és a Bl re   Liverpool : Chelsea 1 .X   és az  biztos hogy az 1 golt a liverpool rugja . de nem biztos hogy tovább jut.

Olasz tippjeid nagyon jók,de a BL meccsbe látok egy kis vitatkoznivalót:Biztos vagy benne hogy Pool rúgja 1. gólt?Én egy  0-0-t is el tudok képzelni.

Idézetet írta: Horváth Laci Dátum május 01, 2007, 10:23:20
Olasz tippjeid nagyon jók,de a BL meccsbe látok egy kis vitatkoznivalót:Biztos vagy benne hogy Pool rúgja 1. gólt?Én egy  0-0-t is el tudok képzelni.
Hát látthatod bejött az 1 gol ...és szerintem már igy biztos hogy a BLt is megnyeri.

Ma esti Deportivo-Valencia párharc kimenetele a köv. lehet(?)   X.2 de inkább 2 ha versenyben akkar maradni a bajnoki aranyért, vagy a BL-es FÖTÁBLÁRA juttásért.már érik egy Morientes találat is .és legalább 2golt lö a Valencia.-1-gól is az övék.

Idézetet írta: Seckó Dátum május 05, 2007, 20:30:11
Ma esti Deportivo-Valencia párharc kimenetele a köv. lehet(?)   X.2 de inkább 2 ha versenyben akkar maradni a bajnoki aranyért, vagy a BL-es FÖTÁBLÁRA juttásért.már érik egy Morientes találat is .és legalább 2golt lö a Valencia.-1-gól is az övék. :shockwhore_125: :ok:

Real Madrid - Sevilla  mérközés ma X.2 re veszem talán még meg kockáztathato az X a félidöben ...az utolso golt a Sevilla löheti (?)..

Nagyon remélem megnyeri a holland kupát az Ajax Amsterdam ma ugylátszik minden kedvenc csapatom 1 - 1  -et játszik ..a ahol focizom ..meg a Chelsea most meg az Ajax jo lenne valami sikeris ma ..remélem öszejön már valami.