SPF Totó és SPF Score Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Hello! A Fradi meccse ott a totóban, de ez elmarad. Ezt módosítani fogjátok, vagy marad a szelvényen?

Idézetet írta: chabialonso Dátum augusztus 20, 2020, 11:50:59
Hello! A Fradi meccse ott a totóban, de ez elmarad. Ezt módosítani fogjátok, vagy marad a szelvényen?

Nem módosítunk a szelvényen, ott marad. Feldolgozáskor meg nem vesszük figyelembe.

Idézetet írta: chabialonso Dátum augusztus 20, 2020, 11:50:59
Hello! A Fradi meccse ott a totóban, de ez elmarad. Ezt módosítani fogjátok, vagy marad a szelvényen?
Volt egy sejtésem a meccsel kapcsolatban, ezért az SfScore-ba nem is tettem bele. A Totóba csak Ti nyertetek vele, mert így kevesebb meccset kell eltalálni a győzelemért.

Véletlenül elütöttem a Liverpool - Tottenham mérkőzés eredményét a mai SfScore szelvényemen (21-1). Jár valami extra nyeremény, ha bejön?  :D

Idézetet írta: BvB_09 Dátum december 16, 2020, 19:27:29
Véletlenül elütöttem a Liverpool - Tottenham mérkőzés eredményét a mai SfScore szelvényemen (21-1). Jár valami extra nyeremény, ha bejön?  :D

Persze, hogy igen: 3 pont.  ;D

#860 február 22, 2021, 08:38:00, robmiller
Sziasztok!

Lenne egy tájékozódó jellegű kérdésem az SF Score pontozása kapcsán. Megnéztem a szabályzatot, hátha feleslegesen koptatom itt az ujjaimat, de az már lehet elavult, mert helyosztó szelvényekről ír az első három helyezett között, olyat meg már nem tapasztaltam, hogy létezne.

Na a lényeg:
A február 21-ei, vasárnapi szelvényen 2. helyen végeztem 6/15 ponttal! Ebben a hónapban már másodszor...tisztára Michael Ballacknak érzem magam!  :( Az első helyen végzett delikvenssel holtverseny alakult ki. A számomra érdekes, hogy ő is totálisan ugyanazokat az eredménypárokat lőtte játékba mind az 5 meccs kapcsán, mint én. Ez az én szerencsém megintcsak... >:(
Itt jön a kérdés: mi alapján dől el a sorrend ilyenkor a játékosok között? Mocorog bennem a válasz, hogy talán ilyenkor az lesz a nyerő, aki előbb küldi be szelvényt, de várom a megerősítést, hogy vajon tényleg ilyen peches csávó vagyok-e?   ;D ;D :redchug:

Egyébként pedig gratula a nyertesnek!!! (hogy ny.lnél félre  ::)...viccelek ;D:beerchug:

Idézetet írta: robmiller Dátum február 22, 2021, 08:23:07
Sziasztok!

Lenne egy tájékozódó jellegű kérdésem az SF Score pontozása kapcsán. Megnéztem a szabályzatot, hátha feleslegesen koptatom itt az ujjaimat, de az már lehet elavult, mert helyosztó szelvényekről ír az első három helyezett között, olyat meg már nem tapasztaltam, hogy létezne.

Na a lényeg:
A február 21-ei, vasárnapi szelvényen 2. helyen végeztem 6/15 ponttal! Ebben a hónapban már másodszor...tisztára Michael Ballacknak érzem magam!  :( Az első helyen végzett delikvenssel holtverseny alakult ki. A számomra érdekes, hogy ő is totálisan ugyanazokat az eredménypárokat lőtte játékba mind az 5 meccs kapcsán, mint én. Ez az én szerencsém megintcsak... >:(
Itt jön a kérdés: mi alapján dől el a sorrend ilyenkor a játékosok között? Mocorog bennem a válasz, hogy talán ilyenkor az lesz a nyerő, aki előbb küldi be szelvényt, de várom a megerősítést, hogy vajon tényleg ilyen peches csávó vagyok-e?   ;D ;D :redchug:

Egyébként pedig gratula a nyertesnek!!! (hogy ny.lnél félre  ::)...viccelek ;D:beerchug:


A szabályzatban van:

Egyenlő pontszám (találat) esetén az alábbiak szerint döntünk:
a. Pontos eredmények száma
b. Helyes tippek száma
c. Ki hibázott később? A szelvényen szereplő mérkőzésekre leadott tippeket vesszük sorrendbe; ha az első tipp egyiknek sem nyertes (zöld), akkor jön a következő kritérium.
d. Utolsó tipp nyertes (zöld)/vesztes?
e. Sorsolás (random.org)

Idézetet írta: robmiller Dátum február 22, 2021, 08:23:07
Sziasztok!

Lenne egy tájékozódó jellegű kérdésem az SF Score pontozása kapcsán. Megnéztem a szabályzatot, hátha feleslegesen koptatom itt az ujjaimat, de az már lehet elavult, mert helyosztó szelvényekről ír az első három helyezett között, olyat meg már nem tapasztaltam, hogy létezne.

Na a lényeg:
A február 21-ei, vasárnapi szelvényen 2. helyen végeztem 6/15 ponttal! Ebben a hónapban már másodszor...tisztára Michael Ballacknak érzem magam!  :( Az első helyen végzett delikvenssel holtverseny alakult ki. A számomra érdekes, hogy ő is totálisan ugyanazokat az eredménypárokat lőtte játékba mind az 5 meccs kapcsán, mint én. Ez az én szerencsém megintcsak... >:(
Itt jön a kérdés: mi alapján dől el a sorrend ilyenkor a játékosok között? Mocorog bennem a válasz, hogy talán ilyenkor az lesz a nyerő, aki előbb küldi be szelvényt, de várom a megerősítést, hogy vajon tényleg ilyen peches csávó vagyok-e?   ;D ;D :redchug:

Egyébként pedig gratula a nyertesnek!!! (hogy ny.lnél félre  ::)...viccelek ;D:beerchug:

@robmiller kösz haver  :beerchug:
https://media2.giphy.com/media/pVAMI8QYM42n6/giphy.gif

Köszi flamman! Valahogy elkerülte a figyelmem! Ez esetben kapja be Fortuna!  ;D :beerchug:

Még egyszer gratula ROYSZ!! Csak pislogtam, mint hal a szatyorban, amikor ma reggel megláttam, hogy totál ugyanazt a szelót küldtük játékba!  ;D

Idézetet írta: robmiller Dátum február 22, 2021, 11:59:33
Köszi flamman! Valahogy elkerülte a figyelmem! Ez esetben kapja be Fortuna!  ;D :beerchug:

Még egyszer gratula ROYSZ!! Csak pislogtam, mint hal a szatyorban, amikor ma reggel megláttam, hogy totál ugyanazt a szelót küldtük játékba!  ;D

Nincs mit! Nekem is volt már, hogy emiatt vesztettem, de olyan is, nem egyszer, hogy így nyertem  :ok:

#865 február 22, 2021, 17:54:00, SPF Admin
Csak halkan megjegyzem, hogy nem volt eredményhirdetés az említette szelvénynél.

Szabályzatok:
https://www.sportfogadas.org/sftoto/szabalyzat
https://www.sportfogadas.org/sfscore/szabalyzat

@robmiller : megkérlek mutasd meg kérlek nekem, hogy a szabályzatban hol írja a helyosztó szelvényt, mert én totál vak vagyok, és nem találom.

Amit most láttok az egy random toplista, az eredmények beiktatása és a szelvény kiértékelése alapján, de ez még nem a végleges.

Ezt a témát már annyiszor lejátszottuk. Végleges eredményhirdetést CSAKIS a fórumon találtok ebben a játékban, de egyébként muszáj lesz ezt valahogy kiírnunk, mert havi szinten 2-3 alkalommal jönnek a felháborodott "vesztesek", és most nem megbántani akarok semmit. Nálunk van a hiba, mert nem írjuk ki, hogy "még nem végleges".

@robmiller
látod előre ittam a medve bőrére  ;D
én is lecsúsztam...

#867 február 22, 2021, 18:59:44, robmiller
Idézetet írta: SPF Admin Dátum február 22, 2021, 17:45:40
@robmiller : megkérlek mutasd meg kérlek nekem, hogy a szabályzatban hol írja a helyosztó szelvényt, mert én totál vak vagyok, és nem találom.


Ezt a témát már annyiszor lejátszottuk. Végleges eredményhirdetést CSAKIS a fórumon találtok ebben a játékban, de egyébként muszáj lesz ezt valahogy kiírnunk, mert havi szinten 2-3 alkalommal jönnek a felháborodott "vesztesek", és most nem megbántani akarok semmit. Nálunk van a hiba, mert nem írjuk ki, hogy "még nem végleges".

Lényegtelen a dolog. Reggel ennek a topiknak még a legelső bejegyzésére ugrottam le (élt bennem ösztönösen a Maradj talpon szabályzat), és csipás szemmel, félkómában nem figyeltem sem a dátumot, sem, hogy az egy régi, 11 éves szabályzat!  ;D Az, hogy a főoldalon is nézzek rá a Szabályra már nem jutott el a toronyba akkor... :(
Egyébként távol álljon tőlem, hogy felháborodjak, engem aztán fullra nem zavart a dolog, örülök, hogy végre többnyire a topközelben vagyok az utóbbi hetekben, mert az azt jelenti, hogy jók a fogadási megérzések, és ez a fő! A többi mellékes!  :beerchug:

ROYSZ, sajnálom! Ez a mi szerencsénk!  ;D


Felvetés:

Mi lenne, ha egyenlő pontszám esetén az nyerne végső esetben, aki előbb küldte játékba a szelvényt?

Ezt a sorsolást olyan furának tartom.