SPF Totó és SPF Score Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Lacapi Dátum január 11, 2010, 20:36:03
Tuti a Jackpot!, mostmár csak telitalálnom kell, de megvárom a 300 eurot  ;D Az új játékokban az elején mindig szokott sikerülni nyernem egyet, hátha! Kérdés: a Jackpothoz is kell befizetni SB-re? Ja, +1 és egy kérdés: a számláló direkt igy van hogy az alja nem látszik a számoknak, vagy én látom így csak vagy még kialakulóban van?  :)

Lacapi

Ez a Jackpot ez külön működik, s a nyereményt mi álljuk, ezért különleges feltételek nincsenek.

#316 január 11, 2010, 23:22:32, Titti7
Valaki tájékoztatna, hogy miről van szó? Lemaradtam ... milyen Jackpot?  ???

Közben megtaláltam!  ;D

"  Az SfTotó Jackpot összegét az nyeri meg, aki egy szelvény kiértékelése után telitalálatot szerez. A Jackpot összege minden nem telitalálatos szelvény után nő 5 euróval, egészen addig, amig valaki telitalálatot szerez vagy eléri a 300 eurós maximális összeget.

A Jackpot összege nem nő a helyosztó szelvények után, és helyosztó szelvénnyel nem lehet megnyerni a jackpot összegét. "

Idézetet írta: Titti7 Dátum január 11, 2010, 23:19:01
Valaki tájékoztatna, hogy miről van szó? Lemaradtam ... milyen Jackpot?  ???

Közben megtaláltam!  ;D

"  Az SfTotó Jackpot összegét az nyeri meg, aki egy szelvény kiértékelése után telitalálatot szerez. A Jackpot összege minden nem telitalálatos szelvény után nő 5 euróval, egészen addig, amig valaki telitalálatot szerez vagy eléri a 300 eurós maximális összeget.

A Jackpot összege nem nő a helyosztó szelvények után, és helyosztó szelvénnyel nem lehet megnyerni a jackpot összegét. "

Most már én is tudom  ;)

Idézetet írta: TiB Dátum január 15, 2010, 14:52:36
Nem sűrűn SfTotózok, ezért érdekelne, hogy ezek a 18 eseményes szörnyek sűrűn előfordulnak a játékban ? ;D Így simán lehet adni jackpotot, az életbe nem lesz telitalálat ;D ;D

Ez is a taktikánkhoz tartozik... ;D

De amúgy hétvégén mindig 16-18 meccs szokott lenni, hétközben viszont előfordul a 12 mérkőzéses szelvény.  ;)


Milan! Szia!

A Getafe meccset csütörtökre írja az expekt. Ők a gyíkok? ;D Vagy a játékszervező írta el szerinted?  ;D  ;)


Idézetet írta: csacsa44 Dátum január 25, 2010, 15:35:16
Milan! Szia!

A Getafe meccset csütörtökre írja az expekt. Ők a gyíkok? ;D Vagy a játékszervező írta el szerinted?  ;D  ;)



Én vagyok a gyík.  ;D

Amúgy sebaj...megvárjuk majd annak a meccsnek az eredményét is.  ;)

Idézetet írta: Milan Dátum január 25, 2010, 16:17:27
Én vagyok a gyík.  ;D

Amúgy sebaj...megvárjuk majd annak a meccsnek az eredményét is.  ;)

;D  ;D

Okés, köszi a választ!  ;D

Milan, mi az az SfScore?

Idézetet írta: Szigo Dátum február 02, 2010, 11:00:05
Milan, mi az az SfScore?

Oh...az csak egy új játék...amelynek a szabályzatát még nem volt időm megírni.... ;D

sziasztok

ezen a héten nincs hétközi totó??

Idézetet írta: Urbean Dátum február 09, 2010, 18:30:51
sziasztok

ezen a héten nincs hétközi totó??

De van, csak lemaradtál róla. Nincs beállítva az értesítőd?

Idézetet írta: Milan Dátum február 09, 2010, 19:18:26
De van, csak lemaradtál róla. Nincs beállítva az értesítőd?

most már igen én béna :bash:
köszi :D

Február hónapban többen végeztünk holtversenyben 3. helyen. Nem lesz helyosztó?:)

Idézetet írta: dellas Dátum március 01, 2010, 15:50:25
Február hónapban többen végeztünk holtversenyben 3. helyen. Nem lesz helyosztó?:)

Dehogynem, azt is megoldjuk, csak egy kis türelmet kérek... :)