SPF Totó és SPF Score Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


én nem találom a helyosztó szelvényt, vagy le maradtam most értem haza.

Idézetet írta: tomasman Dátum március 03, 2010, 17:52:27
én nem találom a helyosztó szelvényt, vagy le maradtam most értem haza.

Sajnos lemaradtál róla.

amint látom nem csak én grat dellasnak

Gratulálok Dellas a 3. helyhez!  :beerchug:  Próbáltam leszűkíteni a dolgot, így a Ciprus - Izland meccs döntött a javadra! Szép volt!  :ok:

Idézetet írta: Titti7 Dátum március 03, 2010, 19:09:21
Gratulálok Dellas a 3. helyhez!  :beerchug:  Próbáltam leszűkíteni a dolgot, így a Ciprus - Izland meccs döntött a javadra! Szép volt!  :ok:

Köszönöm! Épp nézegetni akartam, hogy kivel vagyok holtversenyben kinek a tippjeit nézzem amikor beleszaladtam ebbe a hozzászólásba:)

Egy új szabályzati pont került be az SfTotó, illetve az SfScore szabályzatába:

"6. A helyosztók kitöltése kötelező. Az a játékos amely nem tölti ki a helyosztó szelvényt, kiesik az illető helyért való küzdelemből"

Hello. Véletlenül az áprilisi helyosztón elért pontszámok is bekerültek a májusi pontszámok közé!! igy van pl. Yuber-nek 4 pontja a 2 helyett!! légyszi korrigáljátok. köszi

Idézetet írta: jorgi05 Dátum május 03, 2010, 13:53:05
Hello. Véletlenül az áprilisi helyosztón elért pontszámok is bekerültek a májusi pontszámok közé!! igy van pl. Yuber-nek 4 pontja a 2 helyett!! légyszi korrigáljátok. köszi

Ezek csak ideiglenes vannak így. Amikor lejárnak a helyosztók, akkor átírjuk a dátumot, s minden a helyére áll.

Idézetet írta: Milan Dátum május 03, 2010, 14:27:53
Ezek csak ideiglenes vannak így. Amikor lejárnak a helyosztók, akkor átírjuk a dátumot, s minden a helyére áll.


köszi  :great:

SfTotó és SfScore Infó:

Júniusban mindkét játék szünetel! Nem kell elkeseredni, hisz helyette lesz egy speciális VB Totó játékunk, amelyről hamarosan több infót közlünk.

SfScore - Fontos Információ:

Az Azonosítók oldalon az SfScoreban szereplő játékosoknak ki kell tölteniük a Bet365-ös mezőt (a bet365-ös felhasználónevet kell beírni).

Aki nem tölti ki az illető mezőt, nem részesülhet a nyereményben.

SfScore - Fontos Infó:

Augusztustól megváltozik az SfScore játékunk pontozása.
Annak érdekében, hogy egy még izgalmasabb verseny legyen pontozni fogjuk a helyes tippet is, illetve nagyobb pontszám jár abban az esetben ha valaki eltalálta a pontos eredményt.

Íme az új pontozási rendszer:

Helyes tipp = 1 pont

Pontos eredmény eltalálása = 3 pont (tartalmazza a helyes tippért kapott 1 pontot is)


Köszönjük horzolnak az ötletet!  :beerchug:

Idézetet írta: Milan Dátum július 29, 2010, 15:59:26

Íme az új pontozási rendszer:

Helyes tipp = 1 pont

Pontos eredmény eltalálása = 3 pont (tartalmazza a helyes tippért kapott 1 pontot is)



Az első két szelvény nem így lett kiértékelve.

Idézetet írta: Micuka Dátum augusztus 05, 2010, 20:54:11
Az első két szelvény nem így lett kiértékelve.

Igen, tudjuk, de hamarosan majd az új pontozási rendszer szerint lesznek kiértékelve, pontosabban jövő héten.  ;)

Feldolgoztam az SfScore szelvényeket az új pontozási rendszer szerint. További sok sikert mindenkinek!  :great: