SPF Totó és SPF Score Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában



Hello Milan!

Valamiért nem tudom kitölteni a helyosztó szelvényt, pedig holtversenyben második lettem, ha minden igaz!


Köszi vmlinuz, tökéletesen működik!

Fontos információ:

Ettől a héttől mindenki csak a saját tippjeit láthatja az SfTotó és az SfScore játékban (a beküldési határidőig). Miután a beküldést lezártuk, utána a többiek tippjeit is meg lehet nézni.

Ezzel el szeretnénk kerülni azokat a kellemetlen pillanatokat amikor egyes tagok mások tippjein "élnek"...

További sok sikert.  :great:

Idézetet írta: Milan Dátum szeptember 07, 2010, 19:03:35
Fontos információ:

Ettől a héttől mindenki csak a saját tippjeit láthatja az SfTotó és az SfScore játékban (a beküldési határidőig). Miután a beküldést lezártuk, utána a többiek tippjeit is meg lehet nézni.

Ezzel el szeretnénk kerülni azokat a kellemetlen pillanatokat amikor egyes tagok mások tippjein "élnek"...

További sok sikert.  :great:
Ez egy jó szabályozás szerintem! Támogatom!  :ok:

SfScore Változás:

Októberben az SfScore nyereményei a következőek lesznek:

1.hely: 20 euró Moneybookerson keresztül

2.hely: 10 euró Moneybookerson keresztül

3.hely: 5 euró Moneybookerson keresztül

Sok sikert.  :ok:

Hello Milan!

Nem tudom kitölteni a helyosztó szelvényt, mi lehet a baj?

Technikai okok miatt per pillanat nem tudom létrehozni a legújabb SfTotó és SfScore szelvényeket, ezért lehetséges, hogy a keddi és szerdai szelvények elmaradnak.

Ha sikerül ma délutánig megoldani a gondot akkor lesz szelvény, ha nem akkor elmarad. Erről tájékoztatlak a későbbiekben.

Hello Milan! Az Sftoto 1.helyért járó 15000 forintot még mindig nem írta jóvá a Sportingbet,mindig ilyen sokára szokták vagy valami más probléma van?
Köszi.

SfScore Infó:

A ma délelőtti szerver problémák miatt meghosszabbítottuk a mai SfScore szelvény beküldésének határidejét.

SfScore - Fontos információ:

Sikerült megegyeznünk a Bet365-tel a játék további támogatásával kapcsolatban, így az októberi SfScore játékot is elvállalják.

Az októberi játék nyereményei tehát:

1.hely:  25 eurós Bet365 számlafeltöltés

2.hely:  15 eurós Bet365 számlafeltöltés

3.hely:  10 eurós Bet365 számlafeltöltés

Az októberi játékon kívül, biztos, hogy az év utolsó két hónapjának versenyét is a bet365 támogatja.

Továbbá fontos tudni, hogy aki szerepelni szeretne az SfScore játékunkban annak kötelező megadnia a bet365 azonosítóját az Azonosítók oldalon. Aki ezt nem teszi meg, az nem részesülhet a nyereményben.
Ha még nincs bet365-ös számlád akkor ide kattintván nyithatsz egyet.

Elnézést kérünk az esetleges kellemetlenségekért a nyeremények "váltogatása" miatt, csak sajnos e hónap elején még sok tisztázatlan dolog volt, amit most sikerült megoldanunk.

üdv! a jackpot mi módon kerül elosztásra (sztem nem lesz most sem teli találat és akkor eléri a 300e-t) ?

Idézetet írta: ROCCSA Dátum november 03, 2010, 09:35:13
üdv! a jackpot mi módon kerül elosztásra (sztem nem lesz most sem teli találat és akkor eléri a 300e-t) ?
Marad 300 euró és aki ezután telitalálatot szerez az elviszi.

köszi vm akkor megnyugodtam  ;D ;D  :beerchug: