SPF Totó és SPF Score Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Latzka Dátum április 17, 2011, 04:39:31
Az ilyen emberektől ki van a hócipőm, akik csak a játékok és pénznyeremények miatt vannak itt és még követelőznek is :bash: :redchug:


Nah de várjál...mindezt éjjel 2-kor! Vágod, nem?

Kár is idegeskedni az ilyesmikért.  :D

SfTotó + SfScore:

Továbbra is várjuk javaslataitokat e két játékkal kapcsolatban. Bármilyen ötlet hasznos lehet a játék fejlesztéséhez.

További sok sikert.  :beerchug:

Jó napot minden sportfogadónak! Az lenne, a kérdésem, hogy múltkor is megváltozott a helyezettek sorrendje az SF.SCORE játékban! Most arra lennék kíváncsi, hogy az ÁPRILIS-i. TIPPJÁTÉK-ban hányadik lettem! Tisztelettel, üdvözlök mindenkit!  - APURIMAC-...

A TIPPJÁTÉKBAN nem tudok lefogadni egy Argentin Bajnoki meccset sem, miért van ez? Talán éjjel nem lehet meccset fogadni és nézni !!!???   Viszlát - APURIMAC-....

Még egyszer megemlítem:

tippjátékkal kapcsolatos kérdéseket ide írd:

http://www.sportfogadas.org/forum/index.php?topic=3570.285

Idézetet írta: Milan Dátum május 03, 2011, 10:09:27
Még egyszer megemlítem:

tippjátékkal kapcsolatos kérdéseket ide írd:

http://www.sportfogadas.org/forum/index.php?topic=3570.285

Így sokkal egyszerűbb, mindent egy helyre...  :bash:

Sziasztok!
Bocsi. Nem szeretnék kavarni, de a totón 54 találatom van és nem 48( április hónapban). Most számoltam utána és ez jött ki. Nem tudom mi ilyenkor a teendő ? Valószinüleg igy jártam. Csak egy választ szeretnék. Köszi. Nagyon szuper minden és valóban nem gondot akarok csak igazolást.

Nekem meg 56 és így második lettem és kellett helyosztószelvényt töltenem ilyenkor mizu? :cya: :D Válaszokat előre is köszi

Idézetet írta: barango Dátum május 06, 2011, 21:31:28
Sziasztok!
Bocsi. Nem szeretnék kavarni, de a totón 54 találatom van és nem 48( április hónapban). Most számoltam utána és ez jött ki. Nem tudom mi ilyenkor a teendő ? Valószinüleg igy jártam. Csak egy választ szeretnék. Köszi. Nagyon szuper minden és valóban nem gondot akarok csak igazolást.

Szia,

Honnan jön ki az 54 pont?

Szia!

Tudom hülye vagyok, de ha a megaszelvényt kihagyom akkor is 51 jön ki. Arra már rájöttem, hogy azt nem kell beleszámolni, a nyolc áprilisi közé és igy nem vagyok az első 4-ben. Úgy látszik nekem is be kell iratkoznom valami alapfokú számtanra, de akkor is 51 nem 48 nekem nem 8, hogy 16 vagy 10 vok.
Jobb lett volna, ha csendben maradok. Bocsi még egyszer a zargatásért. Hajrá Sportfogadás.org!!! Gondolom a tippjáték 4. helyéért ne várjam a jutalmat,
mert nem volt fogadásom múlt hónapban az Expektnél és csak remélem, hogy valaki megkapja helyettem és nem vettem el más elől.
Üdv : barango

Nem kell ennyire megsértődni, én csak egy banális kérdést tettem fel.

Itt vannak az eredményeid:

Április VIII (Április 29-30) - 2011.04.24[7 pont]
Április VII (Április 23-24) - 2011.04.20[7 pont]
Április VI (Április 19-20) - 2011.04.17[5 pont]
Április V (Április 16-17) - 2011.04.13[6 pont]
Április IV (Április 12-13) - 2011.04.10[2 pont]
Április III (Április 9-10) - 2011.04.07[7 pont]
Április II (Április 5-6) - 2011.04.03[6 pont]
Április I (Április 2-3) - 2011.03.31[8 pont]

Tehát: 7+7+5+6+2+7+6+8 = 48

Te hogyan számoltad?

Szia Milan!Bocsánat a tolakodásért de megkérdezhetném hogy most akkor hányadik lettem az Áprilisi Totón?Válaszodat előre is köszönöm! :cya:

Szia Milan!
Nem sértődtem meg sőt,semmi gond, nem tudom hogy számoltam most nekem is ennyi jön ki, nem értem, de ne csináljunk sagat ebből. Még egyszer bocs, amiért raboltam az időd és semmi cinizmus nincs bennem. További sok sikert a folytatáshoz! :great:

Idézetet írta: barango Dátum május 09, 2011, 09:38:49
Szia Milan!
Nem sértődtem meg sőt,semmi gond, nem tudom hogy számoltam most nekem is ennyi jön ki, nem értem, de ne csináljunk sagat ebből. Még egyszer bocs, amiért raboltam az időd és semmi cinizmus nincs bennem. További sok sikert a folytatáshoz! :great:

További sok sikert neked is!  ;)

Szép, napot minden sportfogadónak!!!  Azt szeretném megtudni, hogy az SPF. kupában egy tipp a végeredményre utal, vagy a 2× 15 perces hosszabbítás nem számít, csak a 90perc eredménye, én ugyanis a Suwon City-re 2-es tippet adtam le, és csak a 112.percben állították be, az 1-2-es eredményt !!! Tisztelettel várom válaszotokat!!!  - APURIMAC-...  Üdvözlök mindenkit, szerbusztok szép napot !!!