SPF Totó és SPF Score Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: APURIMAC Dátum május 18, 2011, 15:14:45
Szép, napot minden sportfogadónak!!!  Azt szeretném megtudni, hogy az SPF. kupában egy tipp a végeredményre utal, vagy a 2× 15 perces hosszabbítás nem számít, csak a 90perc eredménye, én ugyanis a Suwon City-re 2-es tippet adtam le, és csak a 112.percben állították be, az 1-2-es eredményt !!! Tisztelettel várom válaszotokat!!!  - APURIMAC-...  Üdvözlök mindenkit, szerbusztok szép napot !!!

APURIMAC: te el szoktad olvasni, hogy mi miket írunk?

Idézetet írta: APURIMAC Dátum május 18, 2011, 15:14:45
Szép, napot minden sportfogadónak!!!  Azt szeretném megtudni, hogy az SPF. kupában egy tipp a végeredményre utal, vagy a 2× 15 perces hosszabbítás nem számít, csak a 90perc eredménye, én ugyanis a Suwon City-re 2-es tippet adtam le, és csak a 112.percben állították be, az 1-2-es eredményt !!! Tisztelettel várom válaszotokat!!!  - APURIMAC-...  Üdvözlök mindenkit, szerbusztok szép napot !!!
Szia!
Utánna néztem a tippnek, ez sajnos vesztesként lesz kiértékelve, úgy számold. Amít játszottál az háromesélyes fogadásnak minősül és a 90 perc döntetlennel zárult (1:1). Nem tudom a kínálatban volt-e esetleg más lehetőség is erre az eseményre, de a konkrétan leadott tipp az a 90 percre irányúlt.
Egyébként a szabályzat erre utal is:

"2., a foci meccseknél a rendes játékidő számít (ha más dolog nem utal az ellenkezőjére)"

Idézetet írta: Várda64 Dátum május 18, 2011, 17:11:33
Szia!
Utánna néztem a tippnek, ez sajnos vesztesként lesz kiértékelve, úgy számold. Amít játszottál az háromesélyes fogadásnak minősül és a 90 perc döntetlennel zárult (1:1). Nem tudom a kínálatban volt-e esetleg más lehetőség is erre az eseményre, de a konkrétan leadott tipp az a 90 percre irányúlt.
Egyébként a szabályzat erre utal is:

"2., a foci meccseknél a rendes játékidő számít (ha más dolog nem utal az ellenkezőjére)"


Várda64: ha nem képes olvasni, s megfelelő topikba írni, akkor ne válaszolj.  ;)

Idézetet írta: Milan Dátum május 18, 2011, 17:14:12
Várda64: ha nem képes olvasni, s megfelelő topikba írni, akkor ne válaszolj.  ;)

Igenis! Értettem! A Tiéd az utolsó szó!  ;D ;D ;D (vagy az enyém? ??? ? )  ;)

Hello!

Megkérdezhetem hányadik lettem májusba (sfscore)? Csak mert nem tölthettem helyosztó szelvényt elv. 6.helyről.

::)

Idézetet írta: csatarid Dátum május 31, 2011, 14:53:08
Hello!

Megkérdezhetem hányadik lettem májusba (sfscore)? Csak mert nem tölthettem helyosztó szelvényt elv. 6.helyről.

::)

Feltétlenül helyosztó szelvényt akarsz tölteni? Nem jó, a fix hely, amiért nem kell versengeni?  ;D  :ok:

Idézetet írta: Milan Dátum május 31, 2011, 15:16:07
Feltétlenül helyosztó szelvényt akarsz tölteni? Nem jó, a fix hely, amiért nem kell versengeni?  ;D  :ok:

De jóó  :D Csak tudni akartam melyik az a bizonyos fix hely   :redchug:

Idézetet írta: csatarid Dátum május 31, 2011, 15:18:47
De jóó  :D Csak tudni akartam melyik az a bizonyos fix hely   :redchug:

Nincs per pillanat nálam a lista, de jobb, mint az 5-dik hely, szóval 3 vagy 4.  ;)

SfTotó + SfScore Nyeremények:

Eredményhirdetés után a nyertesek listáját átküldöm az irodákhoz, s ezek után ők gondoskodnak a bónuszokról, a nyereményekről.

Ez lehet 1 nap, 5, de akár 10 nap is.

Szép napot, azt szeretném tisztelettel, mivel, csak háromnapos, a nyolcaddöntő hogy jóváírnák az ezer pontom az egyenlegemen mihamarabb mert a Capalaba-Redlands Utd. lefogadott meccsem félbeszakadt a 22.percben, és el is halasztották, tehát mai nap folyamán nem kerül megrendezésre! Privátot nem tudtam küldeni mert baja volt, a felhasználói névvel! Előre is köszönöm, a segítségüket! Tisztelettel üdvözlök minden fórumtagot és a Moderátorokat! -APURIMAC-...

Visszatérve erre a meccsre az élő fogadások érvénytelenítve lettek!!! Lásd Noaw Goal.com....Köszönöm, a segítséget előre is !!! -APURIMAC-.....

Idézetet írta: APURIMAC Dátum augusztus 23, 2011, 13:35:20
Visszatérve erre a meccsre az élő fogadások érvénytelenítve lettek!!! Lásd Noaw Goal.com....Köszönöm, a segítséget előre is !!! -APURIMAC-.....
Most értem haza, kiértékeltem!

APURIMAC:

Utoljára írom: figyelj oda, hogy melyik témában teszed fel a kérdést! Ha te nem tudod a fórum szabályzatát tiszteletben tartani, akkor sajnos mi sem tudunk állandóan takarítani utánad.

Köszönöm megértésedet.

Idézetet írta: Milan Dátum augusztus 24, 2011, 15:26:52
APURIMAC:

Utoljára írom: figyelj oda, hogy melyik témában teszed fel a kérdést! Ha te nem tudod a fórum szabályzatát tiszteletben tartani, akkor sajnos mi sem tudunk állandóan takarítani utánad.

Köszönöm megértésedet.
Remélem ezt a kérdést lehet ide írni! :O Hol találom meg a totó játékhoz kapcsolódó nyereményeket? vagy hogy hanyadik helyezettek mit mennyit hogyan kapnak?

Idézetet írta: Simikeke Dátum szeptember 25, 2011, 13:34:34
Remélem ezt a kérdést lehet ide írni! :O Hol találom meg a totó játékhoz kapcsolódó nyereményeket? vagy hogy hanyadik helyezettek mit mennyit hogyan kapnak?

A szabályzatban...: http://www.sportfogadas.org/forum/index.php?topic=3771.0