SPF Totó és SPF Score Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 20 vendég van a témában


Bazz, a tegnapi napra szóló sfscore szelóm köddé vált  :laugh: MA akartam megnézni, hogy mennyi is az annyi, erre azt látom, hogy sehol semmi.
Nem reklamálni akarok, inkább segítséget kérnék, hogy a fenébe lehet az, hogy nem került be. Pedig rányomtam a beküldésre...

Egyedüli ok talán az lehet, hogy az utóbbi napokban a netem a régi időket idézi... Másra nem nagyon tudok gondolni, hisz ahogy néztem, a többség elküldte a tegnapi szelót

Idézetet írta: oakland23 Dátum szeptember 28, 2011, 09:24:28
Bazz, a tegnapi napra szóló sfscore szelóm köddé vált  :laugh: MA akartam megnézni, hogy mennyi is az annyi, erre azt látom, hogy sehol semmi.
Nem reklamálni akarok, inkább segítséget kérnék, hogy a fenébe lehet az, hogy nem került be. Pedig rányomtam a beküldésre...

Egyedüli ok talán az lehet, hogy az utóbbi napokban a netem a régi időket idézi... Másra nem nagyon tudok gondolni, hisz ahogy néztem, a többség elküldte a tegnapi szelót

Tényleg nem került be a rendszerbe a szelvényed. Szerintem a netted a hibás.
Más miatt nem tudom, miért nem kerülhet be, hisz a többieknek simán sikerült.

Javaslat az SFScore játékkal kapcsolatban.
Egy másik hasonló ingyenes fogadási játék oldalon láttam és jónak tartom:
A helyes mérkőzés eredmény kimenetel esetén 1 pont járjon, mint eddig. Ugyanakkor a helyes pontos eredmény eltalálása két részre tagozódna. 3 gól alatti meccsen 2 pont jár / pl. ha a helyes tipp: 1:1, 1:0, 2:1 stb. / míg 3 gól feletti meccs pontos eredményének eltalálása járna csak 3 ponttal / pl: 1:3, 2:2, vagy akár 1:6 /
Ez két okból jött elő nálam.
1./ Sokan tippelgetnek 1:1- re, akár mind az öt meccsre, s ezzel sokszor beletrafálnak egy meccs pontos eredményébe és sokszor megelőzik azt aki próbál valós eredményeket prognosztizálni és tényleg megnézi mely csapatok játszanak.
2./Hát azért sokkal nehezebb eltalálni egy olyan meccs végleges kimenetelét, ahol várhatólag több gól esik. Ez egyfajta prémium plusz annak aki egy többgólos meccset talál el.  Ezzel senkit sem akarok megbántani - mert az 1:1-es tippelés is egy fajta taktika - de szerintem jár ez a plusz annak aki tényleg olyan meccseket talál el ahol nem csak egy békés 1:1 vagy 0:0 lesz.

csungi ;)
2.

Tudom, hogy hülyeséget fogok kérdezni de sehol se találom. Első hány helyezettet díjazzák NFL- es totónál, és mennyivel ?

Elnézést még 1x :)

Idézetet írta: davixxx Dátum december 13, 2011, 13:41:21
Tudom, hogy hülyeséget fogok kérdezni de sehol se találom. Első hány helyezettet díjazzák NFL- es totónál, és mennyivel ?

Elnézést még 1x :)

NFL totó csak szórakozásból működik, nincs díjazás.

Hali!

Egy Nba Totó nem lenne jó ötlet?

Karácsonyi Totó III (NEM SFTOTÓ) - 2011.12.20 [0 pont]
ez még mindig nincs kiértékelve!
mikor várható???

Idézetet írta: gyugyika76 Dátum január 02, 2012, 16:41:31
Karácsonyi Totó III (NEM SFTOTÓ) - 2011.12.20 [0 pont]
ez még mindig nincs kiértékelve!
mikor várható???
Türelmetlenséged olyan mértékű volt, hogy pénzt, időt, fáradtságot nem kímélve, a lebaszás lehetőségét felvállalva (1. belekontárkodtam más munkájába; 2. ezen idő alatt inkább a Tippjátékkal kellett volna foglalkoznom), én kiértékeltem ezt a játékot.

Most már csak annyít árúlj el nekem, hogy ezáltal mennyivel vagy beljebb, hogy ez ennyire fontos volt számodra, hisz ha jól látom két, féltve őrzött hozzászólást is ellőttél erre a témára?

azon kívűl hogy érdekelt az eredmény , semmi!!!!
de látom még én vagyok a hibás mert 2 hétig nem lett kiértékelve és érdeklődtem!!!
de legalább már tudom miért nem látogattam ezt az oldalt több hónapon keresztűl!
na csá

#459 január 03, 2012, 11:28:32, csacsa44
Idézetet írta: gyugyika76 Dátum január 03, 2012, 08:26:38
azon kívűl hogy érdekelt az eredmény , semmi!!!!
de látom még én vagyok a hibás mert 2 hétig nem lett kiértékelve és érdeklődtem!!!
de legalább már tudom miért nem látogattam ezt az oldalt több hónapon keresztűl!
na csá

...
na csá


Idézetet írta: gyugyika76 Dátum január 03, 2012, 11:26:23
ennyi???
Igen, ennyi!
Moderálva lettem.
...és igaza is van csacsa44-nek.
Off - és elnézést. :)

Idézetet írta: gyugyika76 Dátum január 03, 2012, 08:26:38
azon kívűl hogy érdekelt az eredmény , semmi!!!!
de látom még én vagyok a hibás mert 2 hétig nem lett kiértékelve és érdeklődtem!!!
de legalább már tudom miért nem látogattam ezt az oldalt több hónapon keresztűl!
na csá
gyugyika76!
Nem hinném, hogy bárki is mondta volna azt, hogy hibás vagy. Te kíváncsi voltál az eredményre, én pedig arra voltam kíváncsi, hogy mi váltotta ki nálad ezt a mérhetetlen aktivítást a témában, hogy nincs türelmed kivárni azt, hogy Milan visszatérjen. Megmondom őszintén azt hittem telitalálatod van, azért türelmetlenkedsz ennyire. Nos, sajnálattal tapasztaltam, hogy nem volt. Kb. ennyi a történet lényege.
Az pedig, hogy látogatod az oldalt vagy sem abszolult a magánügyed.

Idézetet írta: Várda64 Dátum január 03, 2012, 17:41:24
gyugyika76!
Nem hinném, hogy bárki is mondta volna azt, hogy hibás vagy. Te kíváncsi voltál az eredményre, én pedig arra voltam kíváncsi, hogy mi váltotta ki nálad ezt a mérhetetlen aktivítást a témában, hogy nincs türelmed kivárni azt, hogy Milan visszatérjen. Megmondom őszintén azt hittem telitalálatod van, azért türelmetlenkedsz ennyire. Nos, sajnálattal tapasztaltam, hogy nem volt. Kb. ennyi a történet lényege.
Az pedig, hogy látogatod az oldalt vagy sem abszolult a magánügyed.
nem tudtam hogy Milán nincs itt! sajnálom!
óóó bár csak úgy lett volna hogy telitalálat, de sajnos egy eredményt se tudtam és ezért voltam rá kiváncsi hogy mennyit találtam el!

Idézetet írta: gyugyika76 Dátum január 03, 2012, 18:54:16
nem tudtam hogy Milán nincs itt! sajnálom!
óóó bár csak úgy lett volna hogy telitalálat, de sajnos egy eredményt se tudtam és ezért voltam rá kiváncsi hogy mennyit találtam el!
Semmi gond!  :)
A tippelést pedig ebben a hónapban is gyakorolhatod, mert ebben a hónapban is lesz SfTotó. ( Egy kis reklám belefér Górékáim a "saját portékának"?  ;D) Ezzel kapcsolatosan egyébként én is várom már Milant, mert a versenynaptárt Ő állítja össze.