SPF Totó és SPF Score Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Milan Dátum november 29, 2007, 19:56:43
Felkerült a speciális szelvény, illetve az első decemberi szelvény is.

Sok sikert mindenkinek.  :great:

Na jó-jó fekerült ,  :-X de hagy lehessen már beküldeni a decemberi szelvényt....  ;)  ott is azt írja ki,hogy erre a szelvényre nem tippelhetsz... :icon_smile:

Idézetet írta: pikado Dátum november 29, 2007, 20:38:43
Idézetet írta: Milan Dátum november 29, 2007, 19:56:43
Felkerült a speciális szelvény, illetve az első decemberi szelvény is.

Sok sikert mindenkinek.  :great:

Na jó-jó fekerült ,  :-X de hagy lehessen már beküldeni a decemberi szelvényt....  ;)  ott is azt írja ki,hogy erre a szelvényre nem tippelhetsz... :icon_smile:
Lehet beküldeni!

Idézetet írta: vmlinuz Dátum november 29, 2007, 20:45:07
Idézetet írta: pikado Dátum november 29, 2007, 20:38:43
Idézetet írta: Milan Dátum november 29, 2007, 19:56:43
Felkerült a speciális szelvény, illetve az első decemberi szelvény is.

Sok sikert mindenkinek.  :great:

Na jó-jó fekerült ,  :-X de hagy lehessen már beküldeni a decemberi szelvényt....  ;)  ott is azt írja ki,hogy erre a szelvényre nem tippelhetsz... :icon_smile:
Lehet beküldeni!

THX---- :beerchug:    ;)

Akkor a dec-1-2-ös totó az új toplista?

Idézetet írta: smithifiu Dátum november 29, 2007, 22:21:53
Akkor a dec-1-2-ös totó az új toplista?
nem, az már az új hónap! a speciálist meg úgyis csak azok tudják most már kitölteni, akiknek szól

Idézetet írta: smithifiu Dátum november 29, 2007, 22:21:53
Akkor a dec-1-2-ös totó az új toplista?

Igen, a dec. 1-2-ai totó már decemberre vonatkozik, s az eredmények az új decemberi toplistában lesznek.  ;)

Gratula a győzteseknek!

Rendben.Egy javaslat  ami egyben kérdés:néha sztem simán lehetne jó NBA meccseket beletenni,télleg mér nincs?MEr tom h tuti meccsen is van meglepi  ,de  ha olyat akarunk ahol télleg ki jön (nem azt mondom h én ;D) h ki a jó tippelő akkor sztem ilyen meccsek is kellenek. :o  Sztem. ;)

Szerintem azért nincs, mert egy foci meccs 3 esélyes, de egy kosár meccs szinte 2 ugyanis az x elég ritka!

"ha olyat akarunk ahol télleg ki jön (nem azt mondom h én ) h ki a jó tippelő akkor sztem ilyen meccsek is kellenek.   Sztem. "
Én ugy gondolom,hogy a focimeccseken jobban kijön, hogy ki a jobb tippelő, mert ott 33,3% esélyed van eltalálni a végeredményt egy kosármeccen 50-50 %, vagy ez vagy az!! Tehát itt könnyebb eltalálni a végeredményt!

Mert kosármeccsre ki az a h*lye aki x-et rak!! :D ;D

Épp ez az de ha x pont senki.És ha véleletlenül vki x az nagy elönyt kap. A másik meg  lehet h 33,akármennyi de pl egy chelsea-wigant fölösleges beletenni. De most nincs menne semmi ,,könnyebb" meccs.

A másik meg h nem csak fociból áll világ.de ez csak javaslat....

Igazad van! Például lehetne bele rakni jégkorong, kézi vagy NFL meccseket is! SZERINTEM! :)

Köszönjük a javaslatokat, de egyelőre még maradunk a labdarúgásnál...

Ugyan már fiúk,a totó a fociról szól. :coolsmiley: Találkoztatok már valaha olyan totó meccsel ami nem foci volt?  :icon_smile:

Idézetet írta: pikado Dátum november 30, 2007, 18:32:45
Ugyan már fiúk,a totó a fociról szól. :coolsmiley: Találkoztatok már valaha olyan totó meccsel ami nem foci volt?  :icon_smile:

Supertoto Extra Tenis - ez tenisz tippeket tartalmaz, szóval létezik ilyesmi is...csak ritka.