SPF Totó és SPF Score Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Gratula donice-nek az első helyezésért.
Szép volt!   :great:

Nem tom h működik a dolog de mér nem veszel fel vkiket akik segitenek az oldal munkájába?

Köszi de ha Aris-Pana.X lesz akkor PETYOR-nak is ugyanannyi pontja lesz mint nekem. :heul_125:
Aztán jöhet a különszelvény :crazy2:

Ja igen. úgy még lehet döntetlen. ezt benéztem. :-\
De ha az a meccs 2-es lesz akkor az én harmadik helyem is veszélybe kerül. akkor egyforma pontunk lesz Ze0126-tal. Ha jó számolok...

Vad ez a befutó...


Már nem....................

Idézetet írta: donice Dátum december 30, 2007, 18:51:45
Jelenleg még X :wall:

Nem tudom, te hol nézed, a livescore-on 0-1...

Jó ez a holland bajnokság!
Asszem most fog szétvetni az ideg, hogy az 5. helyről elnéztem a karácsonyi szelvény határidejét..... :wall: :wall:

Na grat a győzteseknek! Remélem lesz SfTotó 2008ban is:D
Üdv! és BÚÉK!!

Most értékeltem ki az utolsó decemberi sftotó szelvényt.

1. hely: donice
2. hely: PETYOR

A harmadik helyért még lessz egy külön szelvény, amelyett Ze0126, illetve TuRI tud majd kitölteni. Ezt a szelvényt hamarosan felteszem, s a hétvégi mérközésekre fog vonatkozni.

Gratula a nyerteseknek.  :beerchug:

Megkérem, a nyerteseket, hogy küldjék el a Sportingbet-es azonositó számukat.

A Sportingbet szponzorizáció a novemberi meg a decemberi sftotó-ra vonatkozott.

Mivel ebben a két hónapban sokan vettek részt, és sikeres volt, igy természetesen tovább folytatodik.
Ezen a hétvégén nem lessz még szelvény, mert még el kell döntsük, hogy hogyan tovább.
Jövő héttől viszont kezdődik a játék.  :beerchug:

Idézetet írta: Milan Dátum január 03, 2008, 11:44:05
A Sportingbet szponzorizáció a novemberi meg a decemberi sftotó-ra vonatkozott.

Mivel ebben a két hónapban sokan vettek részt, és sikeres volt, igy természetesen tovább folytatodik.
Ezen a hétvégén nem lessz még szelvény, mert még el kell döntsük, hogy hogyan tovább.
Jövő héttől viszont kezdődik a játék.  :beerchug:

Erre tényleg inni kell...   :beerchug:

Idézetet írta: norbi571 Dátum december 28, 2007, 18:38:02
hát már bocs de nem te buktad el az első három hely valamelyikét, csak azért mert bár minden nap néztem az oldalt de egy 24 órás intervallum kimaradt(többnyire karácsony miatt), én kedd délelött és szerda délután néztem,és ennyi elég volt hozzá hogy egy hónapnyi szerencsémet és jó tippeimet a semmivel egyenéréküvé tegyem,előző hónapban negyedik lettem, azok akik akkor megelőztek, most sehol nem voltak, szerintem megérdemeltem volna h benne legyek a háromba,ugy hogy én vezettem, ma mind1, az oldal ilyen szempontból rugalmatlan, de azért legaább a kérdésre gyorsan válaszol milan, köszi neki ezért.
Figyrelj, nem akarok köcsögösködni, de idejösz te a 3 hozzászólásoddal, hogy kioktass minket? Olyanoktól elfogadok kritikát, akik aktivak a fórumban, és nem csak játszani járnak ide.

Elkészült a speciális szelvény Ze0126-nak, illetve TuRI-nak.

Sok sikert.

donice-nek az első helyezésért  gratulálok,
és minden játékosnak sok sikert kívámok 2008- hoz is !

Köszi!Ha X lett volna a az Aris-Pana. most "küzdhetnénk".Mindenkinek sok sikert és ugyanilyen kiélezett totózást kívánok erre az évre!Remélem végig lesz totó!