SPF Totó és SPF Score Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


A februári hónaptól kezdve minden havi sftotó játéknak új témát fogok nyitni, hogy átláthatóbb legyen.

S egy jó hirem van számotokra:

Februári hónaptól a Sportingbet újból szponzorizálja az SfTotó játékot.  :great: :beerchug: :great:

A nyeremények a következőek lessznek:

1.hely: 60 euró
2.hely: 30 euró
3.hely: 15 euró

Viszont itt is, úgyanúgy, mint a tippjátékban lessz egy pár követelmény:

- minden SfTotó játékosnak rendelkeznie kell Sportingbet azonositóval, amelyett a hónap elején, az első szelvény kitöltése elött kell megadnia (aki nem adja meg az nem szerepelhet a játékban)
- a hónap folyamán legalább egy fogadást kell tenni a Sportingbeten, amelyről képet kell késziteni, s majd feltölteni (erről további utasitásokat hamarosan közlünk)
- a hónap folyamán minimum öt hozzászólása kell legyen a fórumon annak a játékosnak aki nyertes helyen végez az adott hónapban (ellentétes esetben nem kapja meg a nyereményét)

Sok sikert kivánok mindenkinek.

Ha még nincs Sportingbet-es számlád, akkor klikk ide.

A Sportingbet-ről az alábbi cimen olvashatsz egy részletes leirást:
http://www.sportfogadas.org/utmutatok-Sportingbet___lepesrol_lepesre-16.html

Hello! Szerintem így vissza fog esni a totóban résztvevők száma! Elég furcsák a feltételek! Ezért nem téged hibáztatlak, mert szerintem nem te hoztad ezeket a szabályokat! Mindenesetre én részt fogok venni!! Hajrá sftoto!! ;)

Idézetet írta: tibi181818 Dátum január 28, 2008, 23:04:01
Hello! Szerintem így vissza fog esni a totóban résztvevők száma! Elég furcsák a feltételek! Ezért nem téged hibáztatlak, mert szerintem nem te hoztad ezeket a szabályokat! Mindenesetre én részt fogok venni!! Hajrá sftoto!! ;)

Természetesen tökéletes lenne, ha csak úgy feltételek nélkül lehetne nyerni...nem tudom miért annyira furcsa ez a három feltétel.

Vegyük sorba:
1. Sportinbetes számlát igazán gyerekjáték csinálni...
2. Nem azért regisztrálunk a Sportingbet-re, hogy nézzük a 0 forintos egyenlegünket, hanem, hogy játsszunk...havi minimum 1 fogadás, az sok???
3. Erről a minimum 5 hozzászólásról meg már mondanom sem kell, hogy gyerekjáték...

S indirekt módon mivel a tippjátéknak, s az sftotó-nak is van szponzora, más játékokat is fogunk inditani számotokra...szóval nem olyan vészes.

Sok sikert.  :beerchug:

Helló főnök !! Van aki nem azért játszik , hogy pár pesetát nyerjen csak szeret tippelgetni és versengeni (én pl. ezért SfTotóztam) A végén még a vércsoportot is meg kell adni , hogy részese lehessek egy egyszerű tippelgetős játéknak ! Na mindegy további sok sikert !!!

Igazat adok madmax-nak. Ide sokan a játék kedvéért jártak sftotót és tippjátékot játszani, és ha netalán egy jókora szerencsével még nyertek is egy kis pénzt akkor az hab volt a tortán!!! De ezentul minden játékosnak min 10+15 Eurot bekell fizetnie Unibetre és Sportingbetre, na erre nem mindenki lessz vevö. Szponzort találni manapság nem kis dolog, de ezt jol kitalálta a két fogadóiroda. Szponzorálni általában reklám célbol szoktak, nem pedig hogy a sponzor szedje be a lovét.

ui: én a játék kedvéért játszottam eddig is, ez szerintem látszik is a tippversenyben megtett havi eddigi kb 110 tippemből, ezzel szerintem csucstartó vagyok.

Persze ezzel nem kell egyetérteni, de szerintem nem vagyok egyedül ezzel a megjegyzésemmel.
További sok sikert mindenkinek mindkét játékhoz!!!!

Higyétek el, hogy mai nap nem lehet már sajnos semmit sem ingyen kapni.

Maga a szponzorokat is keresni kell, s amint adaifiu is jelezte, nem olyan egyszerü jó szponzort kapni.

Bármikor lehet szerezni olyan szponzorokat, mint pl. Worldbet (s itt most nem akarok senkit sem megsérteni), de akkor nem tudom senkinek sem garantálni, hogy megkapja a nyereményt.

Az, hogy az Sftotó meg a tippjátékban három, illetve két feltétel van...hát ez mondjuk a fogadóirodák követelménye is, de igaz, hogy ebben a mi kezünk is benne van.

Ha azt mondjátok, hogy az Sftotó-t azért élvezetből töltitek ki, hát legyen....egyáltalán nem nehéz két totó játékot szervezni egyszere...egyiknek lessz nyereménye, másiknak meg nem.
Persze, ezt hogyha csak igényelitek.

Ezzel, hogy nem mi kell álljuk a tippjáték és az sftotó nyereményeit, egy újabb kapu nyilik meg elöttünk.
Egy újabb játékot fogunk inditani, ami a fórumon fog végbemenni, s mindez februártól. Ezen játék nyereményeit mi tudjuk biztositani.

Remélem mindenkit megbékéltem a fenti hozzászólásommal.  ;)

Idézetet írta: madmax1978 Dátum január 29, 2008, 11:39:42
Helló főnök !! Van aki nem azért játszik , hogy pár pesetát nyerjen csak szeret tippelgetni és versengeni (én pl. ezért SfTotóztam) A végén még a vércsoportot is meg kell adni , hogy részese lehessek egy egyszerű tippelgetős játéknak ! Na mindegy további sok sikert !!!

Jó ötlet a vércsoportos dolog. Ezentúl mindenki eleinte vérvizsgálatra kell menjen, s csak utána töltheti ki a szelvényeket.  ;D

Idézetet írta: Milan Dátum január 29, 2008, 12:38:23
Ezzel, hogy nem mi kell álljuk a tippjáték és az sftotó nyereményeit, egy újabb kapu nyilik meg elöttünk.
Egy újabb játékot fogunk inditani, ami a fórumon fog végbemenni, s mindez februártól.

Ez a VIP-s dolog?

Idézetet írta: ab_aevo Dátum január 29, 2008, 13:17:04
Idézetet írta: Milan Dátum január 29, 2008, 12:38:23
Ezzel, hogy nem mi kell álljuk a tippjáték és az sftotó nyereményeit, egy újabb kapu nyilik meg elöttünk.
Egy újabb játékot fogunk inditani, ami a fórumon fog végbemenni, s mindez februártól.

Ez a VIP-s dolog?


Nem, nem...ez más.

Idézetet írta: Milan Dátum január 29, 2008, 13:23:48
Idézetet írta: ab_aevo Dátum január 29, 2008, 13:17:04
Idézetet írta: Milan Dátum január 29, 2008, 12:38:23
Ezzel, hogy nem mi kell álljuk a tippjáték és az sftotó nyereményeit, egy újabb kapu nyilik meg elöttünk.
Egy újabb játékot fogunk inditani, ami a fórumon fog végbemenni, s mindez februártól.

Ez a VIP-s dolog?


Nem, nem...ez más.

És abból lesz valami?

Mikor tudhatunk meg valamit erről az új játékról?? Én már nagyon kíváncsi vagyok!! ;)

Most sajnos el kell mennem, de este leirom a játék lényegét.

Üdv!Engem mondjuk nem zavarnak a feltételek így is úgy is tippelek.Az hogy nyerhetsz is hozzá egy kis lét na bumm.Amúgy 0Rh-

Ez a sportingbeten fogadós feltétel egy kicsit engem is zavar bár átgondolva nem lehetetlen....és teljesíthető.
Azonban tényleg elég sokan, köztük én is inkább a versengés és a tippelgetés miatt játszok.....ja és az egyik felhasználóval...akinek nem írom a nevét még külön versenyt folytatunk egy kisebb adag sörért minden hónapban:D.....

Ami viszont isteni, hogy sikerült elérnetek hogy a sportingbet támogassa a játékot!!! Nagy grat hozzá!! :great:
Jó tippelgetést !!!

Én úgyis pokerezek is az sb-n.
Jöhet a sör maverick:)