SPF Totó és SPF Score Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: hierro Dátum május 01, 2012, 11:30:18
Áprilisban 3. lettem a totón, de csak most olvasom, hogy változtak a szabályok. Nem töltöttem fel képet, így gondolom úszott a nyeremény.

Nem most változott a szabályzat. Képet mindig is fel kellett tölteni.

Sajnos valóban úszott a nyereményed.

Idézetet írta: norbi571 Dátum május 01, 2012, 21:08:56
Már itt is van az első májusi szelvény. Most lesz osztályozó szelvény? Vagy első lettem? :)

Fent van a helyosztó, mely téged is érint.

Tisztelt játékosok,

Júniusban a hagyományos Sftotó és SfScore játékunk szünetelni fog, helyette lesz viszont EBTotó!

Készüljetek, mert egy izgalmas EB előtt állunk!  :beerchug:

óh bakker én már kb 1 éve nem a bet365ön fogadok így felesleges játszanom itt a Sfscore-ban  :noway:

utaltam pénzt bet365-re  :D na majd az EBScore-on  ;)

Amint korábban közöltem, júniusban szünetel a hagyományos SfTotó, illetve SfScore játékunk.

Helyette viszont van EbTotó, ahol az összdíjazás nem kevesebb, mint 200€!

Lépj be te is a játékba:

Foci EBTotó 2012

A játék szponzora: Bet365



Figyelem:

Hétvégén újra itt az SfTotó és az SfScore. Hamarosan felkerülnek az első szelvények!

Sok sikert!  :beerchug:

Ha SfTotón az aktuális hónapban az első fogadást igazoló kép egy 15- és 20.-a közötti fogadásról készül, akkor már nem is igényelhetném a nyereményt?

Idézetet írta: Whylechlapht Dátum július 17, 2012, 21:31:09
Ha SfTotón az aktuális hónapban az első fogadást igazoló kép egy 15- és 20.-a közötti fogadásról készül, akkor már nem is igényelhetném a nyereményt?

http://www.sportfogadas.org/forum/index.php?topic=3771.0   ;)

Idézetet írta: csacsa44 Dátum július 17, 2012, 21:36:14
http://www.sportfogadas.org/forum/index.php?topic=3771.0   ;)

Igen, ezt magamtól is el bírtam olvasni, én arra lettem volna kíváncsi, hogy a gyakorlatban, pl ha beküldök egy mai szelvényt akkor már nem is igényelhetem a nyereményemet, aminek nem sok értelmét látom... habár nem sok a jelentősége, hogy én minek látom az értelmét.  :)

Idézetet írta: Whylechlapht Dátum július 17, 2012, 21:55:20
Igen, ezt magamtól is el bírtam olvasni, én arra lettem volna kíváncsi, hogy a gyakorlatban, pl ha beküldök egy mai szelvényt akkor már nem is igényelhetem a nyereményemet, aminek nem sok értelmét látom... habár nem sok a jelentősége, hogy én minek látom az értelmét.  :)

Miért ne igényelhetnéd? Vagyis nem is kell igényelned, megy az magától is. Töltsd fel a fogadást bizonyító képet, és ha hónap végén a nyertesek között találod a neved, akkor megy a nyeremény.

Idézetet írta: csacsa44 Dátum július 17, 2012, 21:58:57
Miért ne igényelhetnéd? Vagyis nem is kell igényelned, megy az magától is. Töltsd fel a fogadást bizonyító képet, és ha hónap végén a nyertesek között találod a neved, akkor megy a nyeremény.

Akkor a 9. pontot nem teljesen értem: "Az SfTotó játékban a nyertesek csak akkor részesülnek a nyereményükben, illetve tölthetnek ki helyosztó szelvényeket ha a fogadást bizonyító képen a megfogadott esemény korábbi, mint az illető hónap 15-dike!"

Idézetet írta: Whylechlapht Dátum július 17, 2012, 22:03:13
Akkor a 9. pontot nem teljesen értem: "Az SfTotó játékban a nyertesek csak akkor részesülnek a nyereményükben, illetve tölthetnek ki helyosztó szelvényeket ha a fogadást bizonyító képen a megfogadott esemény korábbi, mint az illető hónap 15-dike!"

A képet bármikor feltöltheted hónap végéig, a lényeg, hogy 15-e előtti fogadás legyen, de még abban a hónapban. És igényelni nem kell semmit.

Idézetet írta: csacsa44 Dátum július 17, 2012, 22:06:07
A képet bármikor feltöltheted hónap végéig, a lényeg, hogy 15-e előtti fogadás legyen, de még abban a hónapban. És igényelni nem kell semmit.

Igen, csak én arra gondoltam, hogy a meccs is 15.-e utáni, pl mai.
Köszi a gyors válaszokat!

Idézetet írta: Whylechlapht Dátum július 17, 2012, 22:09:22
Igen, csak én arra gondoltam, hogy a meccs is 15.-e utáni, pl mai.
Köszi a gyors válaszokat!

Szívesen! Kicsit átsiklottam a mai dátum felett..  :crazy:  ;)