SPF Totó és SPF Score Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Szerintem ez a megoldás tökéletes.  :ok:

Sziasztok !

Mikor karácsony tájékán feltettétek a kérdést, hogy milyen változásokat szeretnénk az oldalon én pont egy heti játék bevezetését javasoltam. Örülök - ha nem is nyertem akkor vele :( - de lehetőség nyílik egy ilyen játék bevezetésére. Szerintem azért jó mert akik hó elején elbuknak a havi játékokban azoknak is van lehetőségük hetente újra izgulni, hogy hátha melléjük áll a szerencse.
Egy másik kérésem is lenne: a sfcsore régi tipp szelvényeket nem lehet eltüntetni az oldalakról ? Már olyan hosszú a lista, hogy "lelóg" a gépem aljáról. Kösz !

csungi

Szerintem is jobb lenne a heti,de ez attól is függ,hogy változnának-e a feltételek?Most ugye elég 1fogadásról igazolás tárgyhó 15-ig.Ez változna?

Idézetet írta: csungi Dátum március 17, 2013, 09:48:57
Sziasztok !

Mikor karácsony tájékán feltettétek a kérdést, hogy milyen változásokat szeretnénk az oldalon én pont egy heti játék bevezetését javasoltam. Örülök - ha nem is nyertem akkor vele :( - de lehetőség nyílik egy ilyen játék bevezetésére. Szerintem azért jó mert akik hó elején elbuknak a havi játékokban azoknak is van lehetőségük hetente újra izgulni, hogy hátha melléjük áll a szerencse.
Egy másik kérésem is lenne: a sfcsore régi tipp szelvényeket nem lehet eltüntetni az oldalakról ? Már olyan hosszú a lista, hogy "lelóg" a gépem aljáról. Kösz !

csungi

Intézkedünk.  ;)

Idézetet írta: samsonite49 Dátum március 18, 2013, 07:49:53
Szerintem is jobb lenne a heti,de ez attól is függ,hogy változnának-e a feltételek?Most ugye elég 1fogadásról igazolás tárgyhó 15-ig.Ez változna?

Nyereményfizetés továbbra is havi szinten lenne. A feltételek pedig maradhatnának, s azt is havi szinten kellene teljesíteni.

Sziasztok. Totónál a Wales-Horvátország meccs mintha 2x szerepelne, a 2esnél és a 6osnál is

Idézetet írta: lapgellert Dátum március 25, 2013, 08:23:07
Sziasztok. Totónál a Wales-Horvátország meccs mintha 2x szerepelne, a 2esnél és a 6osnál is
Köszi hogy szóltál!   :ok: Addig válogattam a "hulladékból", hogy ezt benéztem.  :) Semmi gond, az egyiket töröltem, így 14 meccses a mostani totó.

SfTotó/SfScore - Hogyan tovább?

Maradjon a régi, havi verseny!
7 (19.4%)
Heti verseny, heti győztesekkel!
29 (80.6%)

Idézetet írta: Milan Dátum március 25, 2013, 12:00:37
SfTotó/SfScore - Hogyan tovább?

Maradjon a régi, havi verseny!
7 (19.4%)
Heti verseny, heti győztesekkel!
29 (80.6%)


Áprilistól tehát jön a változás.


Ha már szóba került a játékok megváltoztatása, a Totó játéknál javaslom, hogy a 15 meccs helyett kb. 10-12 eseményt tartalmazzon egy szelvény. Van esély e változtatásra?

Idézetet írta: RedMunchen2010 Dátum március 27, 2013, 15:05:31
Ha már szóba került a játékok megváltoztatása, a Totó játéknál javaslom, hogy a 15 meccs helyett kb. 10-12 eseményt tartalmazzon egy szelvény. Van esély e változtatásra?

10 meccs esetén sztem sűrűn lenne jackpot nyerés és az úgy nem lenne izgi, ha minden második szelónál csak 10 eurot érne a telitalálat!!!!  :)

ÜDV urak!
Azt szeretném kérdezni,hogy az SFSCORE-játékban egyenlő pontszámnál mi rangsorol ???azért kérdem mert ha jól látom 3.helyen finoman fogalmazva se vagyok egyedül  ;D persze vasárnap este ez már lehet hogy nem lesz aktuális.SOK sikert mindenkinek ma futballdömping van.....szevasztok!

Idézetet írta: maccs85 Dátum március 30, 2013, 07:19:14
ÜDV urak!
Azt szeretném kérdezni,hogy az SFSCORE-játékban egyenlő pontszámnál mi rangsorol ???azért kérdem mert ha jól látom 3.helyen finoman fogalmazva se vagyok egyedül  ;D persze vasárnap este ez már lehet hogy nem lesz aktuális.SOK sikert mindenkinek ma futballdömping van.....szevasztok!

http://www.sportfogadas.org/forum/index.php/topic,3772.0.html

Csacsa44 hasonló válaszokat szoktak adni Fogadoirodák ha kérdezünk valamit "ne legyél már te is gépesitve"am oda nincs leirva de tudnod kéne :D szeva!