SPF Totó és SPF Score Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: maccs85 Dátum március 30, 2013, 08:35:08
Csacsa44 hasonló válaszokat szoktak adni Fogadoirodák ha kérdezünk valamit "ne legyél már te is gépesitve"am oda nincs leirva de tudnod kéne :D szeva!

"5. Ha a hónap végén több felhasználónak van azonos pontszáma, akkor egy külön helyosztó szelvényt fogunk közzé tenni, amely után kiderül, hogy ki viszi el a nyereményeket (maximum 3 helyosztó szelvényt készítünk, ha ezek után is döntetlen az állás, akkor elosztjuk a nyereményeket)."

Idézetet írta: maccs85 Dátum március 30, 2013, 08:35:08
Csacsa44 hasonló válaszokat szoktak adni Fogadoirodák ha kérdezünk valamit "ne legyél már te is gépesitve"am oda nincs leirva de tudnod kéne :D szeva!

Figyeljél már ide! Kutyafuttában / sietnem kellett a kislányomért /, segítő szándékkal hoztam egy linket, hogy ne kelljen keresgélned, hogy ki legyél szolgálva!, erre köszönet helyett idejössz lefikázni?  :noway:   

Nem fikáztam senkit papa :ok: kérdeztem valamit irtál rá vmit ennyi ne reagáld túl :redchug:


Idézetet írta: maccs85 Dátum március 30, 2013, 13:17:37
Nem fikáztam senkit papa :ok: kérdeztem valamit irtál rá vmit ennyi ne reagáld túl :redchug:

A gond ott, van, hogy kérdés előtt szokás olvasni is.

Egyáltalán nem gond, hogy megkérdezted, csacsa44 rámutatott, hogy hol van, neked meg ott kellett volna elolvasnod. Ennyi.

De jó, hogy most már minden tiszta.  ;D

Várhatóak azok a helyosztó szelók?  :)

Idézetet írta: RedMunchen2010 Dátum március 27, 2013, 15:05:31
Ha már szóba került a játékok megváltoztatása, a Totó játéknál javaslom, hogy a 15 meccs helyett kb. 10-12 eseményt tartalmazzon egy szelvény. Van esély e változtatásra?

Erre van lehetőség, de akkor sajnos a Jackpot szenvedni fog.


Idézetet írta: maccs85 Dátum március 30, 2013, 07:19:14
ÜDV urak!
Azt szeretném kérdezni,hogy az SFSCORE-játékban egyenlő pontszámnál mi rangsorol ???azért kérdem mert ha jól látom 3.helyen finoman fogalmazva se vagyok egyedül  ;D persze vasárnap este ez már lehet hogy nem lesz aktuális.SOK sikert mindenkinek ma futballdömping van.....szevasztok!

Először is teljesíteni kell a feltételeket, majd ha ezek után is több azonos pontszámú játékos van, akkor jönnek a helyosztó szelvények.

Sajnos te nem teljesítetted a feltéteket, mégpedig ezt:

"8. Az SfScore játékokban a nyertesek csak akkor részesülnek a nyereményükben, illetve tölthetnek ki helyosztó szelvényeket ha a fogadást bizonyító képen a megfogadott esemény korábbi, mint az illető hónap 15-dike!"

SfTotó/SfScore Infó:

Bár márciusban úgy közöltük, hogy ettől a hónaptól változik az SfTotó és az SfScore lebonyolítási rendszerre (konkrétan heti versenyek lesznek), ez egyelőre még elmarad.

Lehetséges, hogy májustól térünk majd át.

Idézetet írta: Milan Dátum április 04, 2013, 13:52:05
Erre van lehetőség, de akkor sajnos a Jackpot szenvedni fog.

Akkor maradjon a több meccs. Jackpot ne szenvedjen. Meg szeretném nyerni mégegyszer  :D

Idézetet írta: jax Dátum április 04, 2013, 14:11:44
Akkor maradjon a több meccs. Jackpot ne szenvedjen. Meg szeretném nyerni mégegyszer  :D
A heti játék bevezetésével még nem, de a mérkőzések számának csökkentésével, már itt a változás első szele.  ;)

Drága kedves Milán egész hónapban van bet365 fogadásom bármilyen képet feltudok tölteni ne ilyen kamu dumával gyere egyszer nyerném akkor megbundázod te meg a haverod csalók vagytok de rá fogtok fizetni evvel ezt most mondom!!!

Idézetet írta: maccs85 Dátum április 04, 2013, 17:55:03
ne töltsétek ki átbasz bennetek ez a faszkalap milán csaló reklámember! ebből él

OMG  :D  :D

Idézetet írta: maccs85 Dátum április 04, 2013, 17:47:23
Drága kedves Milán egész hónapban van bet365 fogadásom bármilyen képet feltudok tölteni ne ilyen kamu dumával gyere egyszer nyerném akkor megbundázod te meg a haverod csalók vagytok de rá fogtok fizetni evvel ezt most mondom!!!

Áúúúú faszi te el vagy tévedve. Ezt a játékot a sportingbet szponzorálja, azaz ott kell fogadást kötni nem a bet365nél.

Idézetet írta: maccs85 Dátum április 04, 2013, 17:55:03
ne töltsétek ki átbasz bennetek ez a faszkalap milán csaló reklámember! ebből él

Ez meg egy nagy hülyeség, elég sok pénzt + bónuszokat stb köszönhetek ennek az oldalnak, soha nem voltak gondok a kifizetéssel. Igaz én mindig teljesítettem is a feltételeket. Valamit valamiért. És szerintem ezek a hozzászólások után nagyon nyugodtam eltávozhatsz közülünk, nem hiszem hogy kívánatos személy leszel itt az elkövetkezendőkben.  :noway: