SPF Totó és SPF Score Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: maccs85 Dátum április 04, 2013, 17:47:23
Drága kedves Milán egész hónapban van bet365 fogadásom bármilyen képet feltudok tölteni ne ilyen kamu dumával gyere egyszer nyerném akkor megbundázod te meg a haverod csalók vagytok de rá fogtok fizetni evvel ezt most mondom!!!
maccs95!

1., Honnan veszed a bátorságot, hogy bárkit lecsalózz? Biztosan nem teljesítetted a feltételeket, azért nem vagy a rájátszásban. Először a szabályzatot olvasd el, utána reklamálj, lehetőleg más hangnemben!
2., A stílus minősíti az embert, hát még a helyesírás!  "evvel"----> ezzel

Már nincs közöttünk..  ;D Privátban érdeklődött tőlem, hogy mikor kerül fel a helyosztó. Írtam neki, hogy már felkerült, és hogy azért nem részesül nyereményben, mert 15-ig nem töltött fel fotót. Erre olyan válasz jött, ami szárnyakat adott neki...  ;D

Idézetet írta: csacsa44 Dátum április 04, 2013, 18:37:19
Erre olyan válasz jött, ami szárnyakat adott neki...  ;D
;D ;D Megnézném azt a választ ;D

komolyan mondom, néha "jobb" ez a fórum, mint egy szappanopera...  :bash:

SfTotó és SfScore Emlékeztető!

Ne felejtsétek, hogy abban az esetben ha nyereményben is szeretnétek részesülni akkor teljesíteni kell egy pár feltételt is, mint pl.:

SfScore esetén:

Az aktuális hónap keretén belül minimum egy fogadást kell kötnöd a bet365-nél, s erről egy bizonyító képet kell készítened amelyet az "Azonosítók" oldalon kell feltöltened. Részletes leírást a képfeltöltésről itt olvashatsz.

Az SfScore játékokban a nyertesek csak akkor részesülnek a nyereményükben, illetve tölthetnek ki helyosztó szelvényeket ha a fogadást bizonyító képen a megfogadott esemény korábbi, mint az illető hónap 15-dike!


SfTotó esetén:

Az aktuális hónap keretén belül minimum egy fogadást kell kötnöd a Sportingbeten, s erről egy bizonyító képet kell készítened amelyet az "Azonosítók" oldalon kell feltöltened. Részletes leírást a képfeltöltésről itt olvashatsz
A fogadást bizonyító képet a hónap végéig kell feltöltened (utolsó szelvény lejárási időpontjáig).
Az SfTotó játékban a nyertesek csak akkor részesülnek a nyereményükben, illetve tölthetnek ki helyosztó szelvényeket ha a fogadást bizonyító képen a megfogadott esemény korábbi, mint az illető hónap 15-dike!

Sok sikert!  :beerchug:

Idézetet írta: Milan Dátum április 11, 2013, 07:49:27
SfTotó és SfScore Emlékeztető!

Ne felejtsétek, hogy abban az esetben ha nyereményben is szeretnétek részesülni akkor teljesíteni kell egy pár feltételt is, mint pl.:

SfScore esetén:

Az aktuális hónap keretén belül minimum egy fogadást kell kötnöd a bet365-nél, s erről egy bizonyító képet kell készítened amelyet az "Azonosítók" oldalon kell feltöltened. Részletes leírást a képfeltöltésről itt olvashatsz.

Az SfScore játékokban a nyertesek csak akkor részesülnek a nyereményükben, illetve tölthetnek ki helyosztó szelvényeket ha a fogadást bizonyító képen a megfogadott esemény korábbi, mint az illető hónap 15-dike!


SfTotó esetén:

Az aktuális hónap keretén belül minimum egy fogadást kell kötnöd a Sportingbeten, s erről egy bizonyító képet kell készítened amelyet az "Azonosítók" oldalon kell feltöltened. Részletes leírást a képfeltöltésről itt olvashatsz
A fogadást bizonyító képet a hónap végéig kell feltöltened (utolsó szelvény lejárási időpontjáig).
Az SfTotó játékban a nyertesek csak akkor részesülnek a nyereményükben, illetve tölthetnek ki helyosztó szelvényeket ha a fogadást bizonyító képen a megfogadott esemény korábbi, mint az illető hónap 15-dike!

Sok sikert!  :beerchug:

Kérdésem lenne: ez a szabály a Jackpot-ra is vonatkozik vagy azt bárki megnyerheti (amennyiben minden meccset eltalált az adott játék szelón) feltétel nélkül??  :cya:


Idézetet írta: jorgi05 Dátum április 16, 2013, 12:16:42
Kérdésem lenne: ez a szabály a Jackpot-ra is vonatkozik vagy azt bárki megnyerheti (amennyiben minden meccset eltalált az adott játék szelón) feltétel nélkül??  :cya:
Jó, ha a felét eltalálom :D

A Jackpot-ra csak egy szabály van: telitalálat! Nincs köze egyik irodához sem.

SfTotó Infó

Szeretném felhívni figyelmeteket, hogy SfTotó nyereményeket csak magyar Sportingbet számlával rendelkező játékosok kaphatnak.

Hello!
Most,hogy közeleg a hónap vége és az sfscore-ban jól állok, kérdésem lenne az 589-es hozzászólás miatt, amit ugye egy fő moderátor írt. Most 15-ig kell fotót feltölteni az sfscore-hoz, vagy a hónap utolsó szelvényének időpontjáig egy 15-ig megfogadott szelvényt (bet365-öst)? Remélem utóbbi,mert én így értelmeztem a szabályzatban.Az sftotóban is dobogós helyen állok, csak oda emiatt nem tettem,mert még a sportingbetnél nem is kötöttem soha fogadást és így evidens,hogy nem tudnék 15-ike előttit produkálni.

Idézetet írta: prigioni1 Dátum május 26, 2013, 20:42:19
Remélem utóbbi,mert én így értelmeztem a szabályzatban.
Szerintem is így van, ahogy mondod!  ;)

Idézetet írta: prigioni1 Dátum május 26, 2013, 20:42:19
Hello!
Most,hogy közeleg a hónap vége és az sfscore-ban jól állok, kérdésem lenne az 589-es hozzászólás miatt, amit ugye egy fő moderátor írt. Most 15-ig kell fotót feltölteni az sfscore-hoz, vagy a hónap utolsó szelvényének időpontjáig egy 15-ig megfogadott szelvényt (bet365-öst)? Remélem utóbbi,mert én így értelmeztem a szabályzatban.Az sftotóban is dobogós helyen állok, csak oda emiatt nem tettem,mert még a sportingbetnél nem is kötöttem soha fogadást és így evidens,hogy nem tudnék 15-ike előttit produkálni.

"8. Az SfScore játékokban a nyertesek csak akkor részesülnek a nyereményükben, illetve tölthetnek ki helyosztó szelvényeket ha a fogadást bizonyító képen a megfogadott esemény korábbi, mint az illető hónap 15-dike!"

Bármikor feltöltheted (a játék vége előtt), csak a lényeg, hogy a szelvényen szereplő kép olyan eseményt tartalmazzon, mely maximum az adott hónap 15.-re vonatkozik.

"Sportingbet számlafeltöltést csak egyetlen egyszer lehet nyerni. Aki nyer annak viszont nem kell szomorkodnia, hisz tovább szerepelhet a következő hónap játékaiban, csakhogy a nyeremény egy újabb nyerő helyen végzésnél 5€ lesz, melyet Skrillen keresztül küldünk. "

És ehhez is kell fogadást bizonyító kép az adott hónapról. Szerintem ez hülyeség ( lehet, hogy erősen fogalmaztam ) mert aki már egyszer nyert az nem fog csak azért fogadni, hogy esetleg fizetős helyen 5 euró díjban részesüljön.  ( Ha csak nem úgyis játszik a Sportigbeten... )
Nem tudom, hogy egyáltalán erre volt-e példa. NO mindegy.

Bár én inkább csak a virtuális dobogóért játszottam és inkább csak a véleményemet mondtam el.

A júniusi helyosztók pontszámait töröljétek legyetek szívesek a júliusi eredmények közül, hogy a top lista a valós eredményeket tartalmazza!

Köszönöm!  :beerchug: