SPF Totó és SPF Score Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Milan Dátum január 29, 2014, 09:35:46
Jogos a kérdés:

"A nyereményekben csak azon játékosok részesülhetnek akik rendelkeznek magyar aktív Sportingbetes számlával."

Tehát a játék alapfeltétele, hogy havi szinten fogadj a Sportingbetnél, mivel ő a szponzor.

Ez érvényes az összes nyereményre: Sportingbet bónusz, SfTotó Jackpot, Ajándéktárgyak.

Aktív számla azt jelenti, hogy az elmúlt 30 napban volt legalább egy fogadásod a Sportingbetnél.
Nos, ez a Jackpot esetén azt jelenti, hogy amikor mi eredményt hirdetünk, s van pl. egy telitalálat, akkor az illető személy csak akkor kapja meg a nyereményét (jelen esetben 300€-t), ha az eredményhirdetés előtti 30 napban volt minimum 1 Sportingbetes fogadása.
A bónuszok esetében változik a dolog annyiban, hogy a bónuszjóváírása előtti hónapban kell legyen legalább egy fogadásod.
akkor ezek szerint a totót hanyagolhatom, vagyis csak hobbiból nyomathatom... Kár  :(

Idézetet írta: Milan Dátum január 29, 2014, 12:53:59
Megérkezett az SfScore új szabályzata is:

http://www.sportfogadas.org/forum/index.php?topic=11015.0

Várom a véleményeket.  :ok:
ez mondjuk nem rossz, akkor egy hónapban lesz 10 esélyünk hogy nyerjünk 10 eurót.
legalábbis ha jól értem.

Idézetet írta: tonijani Dátum január 29, 2014, 16:43:03
ez mondjuk nem rossz, akkor egy hónapban lesz 10 esélyünk hogy nyerjünk 10 eurót.
legalábbis ha jól értem.

Jól érted.  ;)

Mindez holnap utántól lép életbe, igaz?Csak azért kérdezem, mert mivel nekem még nem volt nyereményem az sftotóban,így akár a 41. helyem is jó lehet?

Idézetet írta: prigioni1 Dátum január 30, 2014, 19:46:05
Mindez holnap utántól lép életbe, igaz?Csak azért kérdezem, mert mivel nekem még nem volt nyereményem az sftotóban,így akár a 41. helyem is jó lehet?

SfTotó és SfScore januári nyerteseit kihirdettük már.

Nekem csak annyi javaslatom lenne, hogy SfScoreban is lehetnének továbbra is díjazva a havi legjobbak, nem tudom mennyi a "keret" amit nyújt a bet, de talán megoldható :)

Idézetet írta: stdavid Dátum január 31, 2014, 13:15:00
Nekem csak annyi javaslatom lenne, hogy SfScoreban is lehetnének továbbra is díjazva a havi legjobbak, nem tudom mennyi a "keret" amit nyújt a bet, de talán megoldható :)

Egyelőre nem megoldható, de köszönjük a javaslatot.

Semmi értelme díjazni véleményem szerint a havit.

Ha mások szelvényeit nézem, akkor a legutolsónak beküldött van a lista tetején, ha a sajátomat akkor az a lista legalján van. Hogyan tudnám magamnak is megcserélni?
Nem olvastam végig 44 oldalt, ha már volt ez kérdés.
Kösz a választ.

Idézetet írta: Milan Dátum január 31, 2014, 14:39:29
Egyelőre nem megoldható, de köszönjük a javaslatot.

Semmi értelme díjazni véleményem szerint a havit.
De eddig vmiért csak volt értelme :)
Havi szinten azért vmelyest jobban kijött egy hosszútáv, most 1-1 legjobb találathoz nem kis szerencse faktor is kell, de ti tudjátok, csak javaslat volt.

Idézetet írta: stdavid Dátum február 03, 2014, 22:28:28
De eddig vmiért csak volt értelme :)
Havi szinten azért vmelyest jobban kijött egy hosszútáv, most 1-1 legjobb találathoz nem kis szerencse faktor is kell, de ti tudjátok, csak javaslat volt.

Köszönjük a javaslatot.

Ez így most pörgősebb.

Mikkor lesz új Toto szelvény?:)

Idézetet írta: zsolti3090 Dátum február 06, 2014, 16:54:31
Mikkor lesz új Toto szelvény?:)
Ez az új szelvény, ami most fent van.


Csak szólnék, hogy van egy kis gond a február 8.-i SfScore szelvény kiértékelésével, legalábbis - ha jól látom - nekem egy ponttal többet adott rá, mint amennyit kéne...

(PSV - Twente: 3-2 lett, de a 2-0-ás tippemre mégis kaptam egy pontot.)

Helyes kimenetel 1 pont. Pontos végeredmény 3 pont.