SPF Totó és SPF Score Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


És a helyes tippekért nem kapunk Spf pontot?


Pontosítások a szabályzatban:

5. A szelvény megjelenésekor megtörténhet, hogy egy adott mérkőzés időpontja téves (nem esik bele egy adott szelvény időpontjai közé). Amennyiben a "tévesen" kiírt mérkőzést 72 órán belül (szelvényen szereplő utolsó mérkőzés időpontjától számítva) lejátsszák, akkor azt figyelembe vesszük.
6. Amennyiben egy mérkőzést (amely a szelvényen található) elhalasztanak, bármilyen okból kifolyólag, akkor az adott mérkőzést töröljük a szelvényről. Ez csak abban az esetben érvényes, amennyiben a halasztás több, mint 72 óra.
7. Amennyiben egy mérkőzést félbeszakítanak, de 48 órán belül befejezik, az eredményt figyelembe vesszük. Ellentétes esetben a mérkőzést töröljük a szelvényről.

Újdonság a szabályzatokban:

Egy játékos egy hónap keretén belül többször is nyerhet.

Ez vonatkozik úgy az SfScore-ra, mint az SfTotó játékra.

Nyertem a héten az sfscore játékban.Fotót még mindig kell feltölteni vagy ez már nem szükséges?

Idézetet írta: Milan Dátum január 29, 2014, 12:53:59
Megérkezett az SfScore új szabályzata is:

http://www.sportfogadas.org/forum/index.php?topic=11015.0

Várom a véleményeket.  :ok:

Akkor ezzel a havi összesített toplista nyeremények megszűntek??

Idézetet írta: Zsoca Dátum február 24, 2014, 15:45:52
Akkor ezzel a havi összesített toplista nyeremények megszűntek??
Igen.

Idézetet írta: LosGabos Dátum február 24, 2014, 17:58:03
Igen.
Oké,viszont ezzel kapcsolatban lenne egy meglátásom! Nem ezt a módszert tartom ebben a játékban a legigazságosabbnak,hiszen nem az van díjazva aki,egy egész hónapon át egyenletesen teljesít! Miért lett ez megváltoztatva??
(Mindent leszámítva,természetesen nagy köszönet,h tippelgetéssel lehet igazi pénzt szerezni.)

Idézetet írta: prigioni1 Dátum február 23, 2014, 09:52:38
Nyertem a héten az sfscore játékban.Fotót még mindig kell feltölteni vagy ez már nem szükséges?

Nem szükséges.

Idézetet írta: Zsoca Dátum február 24, 2014, 21:44:41
Oké,viszont ezzel kapcsolatban lenne egy meglátásom! Nem ezt a módszert tartom ebben a játékban a legigazságosabbnak,hiszen nem az van díjazva aki,egy egész hónapon át egyenletesen teljesít! Miért lett ez megváltoztatva??
(Mindent leszámítva,természetesen nagy köszönet,h tippelgetéssel lehet igazi pénzt szerezni.)

Azért változtattuk meg, hogy több lehetőséget ajánljunk a játékosoknak.

A hagyományos, SzarRt. által üzemeltetett totó célja sem az, hogy havi szinten ki, hogyan teljesít. Nem ezt követjük, hanem azt, hogy egy adott szelvénynél ki a legjobb.

Sőt, ezzel a változtatással azoknak is esélyt adunk, akik valamilyen okból kifolyólag lemaradtak egy-egy szelvényről, s a korábbi módszer alapján, már nem volt sok értelme hasonló esetben tovább folytatni a játékot.

Idézetet írta: Milan Dátum február 25, 2014, 13:01:59
Azért változtattuk meg, hogy több lehetőséget ajánljunk a játékosoknak.

A hagyományos, SzarRt. által üzemeltetett totó célja sem az, hogy havi szinten ki, hogyan teljesít. Nem ezt követjük, hanem azt, hogy egy adott szelvénynél ki a legjobb.

Sőt, ezzel a változtatással azoknak is esélyt adunk, akik valamilyen okból kifolyólag lemaradtak egy-egy szelvényről, s a korábbi módszer alapján, már nem volt sok értelme hasonló esetben tovább folytatni a játékot.
Oké,tök jogos az érvelésed! Én meg csak azért aggodalmaskodtam,mert Te is látod,h a leghűségesebbek,akik napi szinten itt vannak és tippelnek,sokszor a végletekig kiélezett csatát vívnak az első helyért és az ezzel járó dicsőségért,így hoppon maradnak!
Más: elméletileg az új rendszer szerint február 2-án nyertem,az az összeg kb mikor érkezik meg?
Üdv.!

Idézetet írta: Milan Dátum február 25, 2014, 13:01:59
Azért változtattuk meg, hogy több lehetőséget ajánljunk a játékosoknak.

Sőt, ezzel a változtatással azoknak is esélyt adunk, akik valamilyen okból kifolyólag lemaradtak egy-egy szelvényről, s a korábbi módszer alapján, már nem volt sok értelme hasonló esetben tovább folytatni a játékot.
Jogos!  :ok:

Idézetet írta: Zsoca Dátum február 25, 2014, 13:19:06
Oké,tök jogos az érvelésed! Én meg csak azért aggodalmaskodtam,mert Te is látod,h a leghűségesebbek,akik napi szinten itt vannak és tippelnek,sokszor a végletekig kiélezett csatát vívnak az első helyért és az ezzel járó dicsőségért,így hoppon maradnak!
Más: elméletileg az új rendszer szerint február 2-án nyertem,az az összeg kb mikor érkezik meg?
Üdv.!

Én nem hiszem, hogy celtic74 egy eredeti dedikált Wolwes mezzel a tarsolyában most annyira hoppon maradva érezné magát.

Idézetet írta: Zsoca Dátum február 25, 2014, 13:19:06
Más: elméletileg az új rendszer szerint február 2-án nyertem,az az összeg kb mikor érkezik meg?
Üdv.!

Nem szerepelsz a februári nyertesek listáján, egyelőre.

Idézetet írta: Milan Dátum február 25, 2014, 13:28:00
Nem szerepelsz a februári nyertesek listáján, egyelőre.
A "legjobb találatok"-nál február 2-án az én nevem szerepel...  :'(

#659 február 25, 2014, 13:47:33, Zsoca
Idézetet írta: Várda64 Dátum február 25, 2014, 13:23:06
Jogos!  :ok:

Én nem hiszem, hogy celtic74 egy eredeti dedikált Wolwes mezzel a tarsolyában most annyira hoppon maradva érezné magát.
Én az Sfscore havi toplista nyertesére gondoltam.