SPF Totó és SPF Score Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: Lacibá Dátum június 02, 2015, 17:33:29
No persze , én nem olvastam el a szabályzatot teljesen, csak láttam, hogy van havi ranglista. Utolsó meccsen a Sporting 2-2-t
kiszurkoltam, hogy első legyek.
És ... ez a " taps"  jól esik.

Társul mellé egy gratula is.  :beerchug:

Júniusban is lesz játék? Vagy nyári szünet jön?

#692 június 15, 2015, 14:32:54, Milan
Idézetet írta: Mehecske Dátum június 02, 2015, 18:49:04
Júniusban is lesz játék? Vagy nyári szünet jön?

SfScore lesz, de az is rövidebb verzióban. Lehetséges, hogy az SfTotó is hasonló lesz.

A Copa American a hangsúly.  :ok:


Nyári szünet.

Üdvözlet!
Az lenne a kérdésem,hogy az SFscore játékban aki jelenleg az első helyen van a toplistán és nem előzik meg a következő játékban sem,akkor megint ő nyeri a játékot vagy az adott jelenlegi szelvényen elért legtöbb összeget gyűjtő játékos nyer minden esetben?

Idézetet írta: jopy02 Dátum augusztus 04, 2015, 22:12:27
Üdvözlet!
Az lenne a kérdésem,hogy az SFscore játékban aki jelenleg az első helyen van a toplistán és nem előzik meg a következő játékban sem,akkor megint ő nyeri a játékot vagy az adott jelenlegi szelvényen elért legtöbb összeget gyűjtő játékos nyer minden esetben?
Mindig az aktualis szelveny toplistaja szamit, hiszen szelvenyenkent van egy nyertes.
A havi lebontas a helyes tippekrol csak statisztikai szempontbol erdekes, a jatek szempontjabol nem szamit.

Az jó :) Értem már.Köszi szépen az infót! :)

Üdvözlet!
A bet365 10 eurós feltöltést milyen formában küldik?Bónuszként küldik,amit azonosító kóddal kell aktíválni az oldalon?

Idézetet írta: jopy02 Dátum augusztus 15, 2015, 13:23:52
Üdvözlet!
A bet365 10 eurós feltöltést milyen formában küldik?Bónuszként küldik,amit azonosító kóddal kell aktíválni az oldalon?

Az ajánlatoknál jelenik majd meg, bónuszként.

Köszi az infót! :)
Sfscore múlthavi nyereményeket mikor kapjuk meg?

Idézetet írta: jopy02 Dátum augusztus 15, 2015, 13:39:53
Köszi az infót! :)
Sfscore múlthavi nyereményeket mikor kapjuk meg?

Hamarosan beírják!

Idézetet írta: jopy02 Dátum augusztus 15, 2015, 13:39:53
Köszi az infót! :)
Sfscore múlthavi nyereményeket mikor kapjuk meg?

A hónap második felében, tehát augusztus 16-31. között.


Aki nyert a július havi SfScore-on... az megkapta már bet365-re a bónuszt? Előre is köszi! :)

Idézetet írta: juvefan18 Dátum augusztus 17, 2015, 16:09:26
Aki nyert a július havi SfScore-on... az megkapta már bet365-re a bónuszt? Előre is köszi! :)



Még nem   >:(