SPF Totó és SPF Score Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Üdv!Én most néztem rá a tegnapi szelvényre, szerintem 4en pont ugyanúgy végeztünk a 8 pontosok közül(pappj69, majlath, András, és én) közöttünk csak a sorsolás dönthet, mert mindenki a Juve meccsét hibázta el..szerintem  ;)

Idézetet írta: csibike1 Dátum október 22, 2015, 21:17:14
Üdv!Én most néztem rá a tegnapi szelvényre, szerintem 4en pont ugyanúgy végeztünk a 8 pontosok közül(pappj69, majlath, András, és én) közöttünk csak a sorsolás dönthet, mert mindenki a Juve meccsét hibázta el..szerintem  ;)

Döntött a sorsolás. A nyertes, András.


úgy látom a január 6.-i totó is sorsolással dől majd el!
GL Sound! ;)

Üdvözlet!
Score nyereménynél is kell képfeltöltés bet365-ről mint a 365 ligába a nyeremény esetén?

Idézetet írta: jopy02 Dátum január 12, 2016, 02:09:01
Üdvözlet!
Score nyereménynél is kell képfeltöltés bet365-ről mint a 365 ligába a nyeremény esetén?

Nem.

http://www.sportfogadas.org/sfscore.php?mod=szabalyzat

A decemberi bónuszt más se kapta még meg?
31.e a határidő elvileg lehet utolsó napra marad múlt hónapban meg 16-án jött is.

Decemberi bonuszom nem erkezett meg pedig mar 31.e van!
Masnak is van ilyen problemaja?

Nekem se , de majd megjön, olyan még nem volt ,hogy elmaradt volna .


Idézetet írta: progeda Dátum január 31, 2016, 18:25:09
Decemberi bonuszom nem erkezett meg pedig mar 31.e van!
Masnak is van ilyen problemaja?

Tájékoztató ezzel kapcsolatban:

http://www.sportfogadas.org/forum/index.php/topic,10584.msg603209.html#msg603209

[Sziasztok!

A február 14.-i góltotó verseny ötös holtversennyel ért véget, az első helyet csak sorsolással lehet eldönteni.
Várom a sorsolás eredményét!
Üdv: pappj69

Pusztán kíváncsiság, hisz úgy sem maradok hibátlan, de ha egy meccs elmarad az sftotóban attól még él a 300 euros bónusz?

Idézetet írta: prigioni1 Dátum február 21, 2016, 10:23:49
Pusztán kíváncsiság, hisz úgy sem maradok hibátlan, de ha egy meccs elmarad az sftotóban attól még él a 300 euros bónusz?

Nem. Mind a 13 mérkőzésnek ott kell lennie a szelvényen.

Helló!

A február 23-24-25-i SfToto-n sikerült elsőként zárnom, és a kérdésem az lenne, hogy ha a még most februárban teszek fogadást a sportingbeten, akkor jogosult vagyok-e a nyereményre, vagy már elkéstem?

Köszi