SPF Totó és SPF Score Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: baritz Dátum február 27, 2016, 21:35:58
Helló!

A február 23-24-25-i SfToto-n sikerült elsőként zárnom, és a kérdésem az lenne, hogy ha a még most februárban teszek fogadást a sportingbeten, akkor jogosult vagyok-e a nyereményre, vagy már elkéstem?

Köszi

Tegyél.  :cya:


Mikor lesz a február végi sftotók eredményhirdetése?

Idézetet írta: prigioni1 Dátum március 07, 2016, 10:24:57
Mikor lesz a február végi sftotók eredményhirdetése?

Minden a maga idején.

Hali!

Nem akarok telhetetlennek tűnni, de még él az dolog, hogy a hónap legjobbja origi Wolves mezt kap megfejelvén a nyereményét?

Köszi

Idézetet írta: baritz Dátum március 12, 2016, 20:56:18
Hali!

Nem akarok telhetetlennek tűnni, de még él az dolog, hogy a hónap legjobbja origi Wolves mezt kap megfejelvén a nyereményét?

Köszi

Nem.

Sziasztok!

Ápr.9-10 Scoron teljesen egyformán tippeltünk LosGabossal ilyenkor feleződik a nyeremény?

Idézetet írta: Lancer Dátum április 12, 2016, 08:55:30
Sziasztok!

Ápr.9-10 Scoron teljesen egyformán tippeltünk LosGabossal ilyenkor feleződik a nyeremény?

Szabályzat!

Volt már a sorsolás ?:D Nem találom a nyertesek topicot fogalmam sincs hol lehet :D

Idézetet írta: Lancer Dátum április 15, 2016, 08:55:42
Volt már a sorsolás ?:D Nem találom a nyertesek topicot fogalmam sincs hol lehet :D
Nyugi, én is izgulok. :D  Még soha nem nyertem itt sorsolást, bocs ha pont most sikerül. ;)  A nyereményt úgyis csak május közepén írják jóvá.

Idézetet írta: LosGabos Dátum április 15, 2016, 10:36:23
Nyugi, én is izgulok. :D  Még soha nem nyertem itt sorsolást, bocs ha pont most sikerül. ;)  A nyereményt úgyis csak május közepén írják jóvá.

Ugyan máár kérlek :D Ilyenen megharagudni isten őrizz :D

Az érdekelne hogy egyenlő pontszám esetén az első amit néznek hogy az első vesztes tipp mikori, azt akarom kérdezni hogy a meccs kezdési időpontja szerint későbbi tipp vagy a meccsnek a totószelvényben elfoglalt helye szerint? :bash:

Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum április 21, 2016, 22:53:51
Az érdekelne hogy egyenlő pontszám esetén az első amit néznek hogy az első vesztes tipp mikori, azt akarom kérdezni hogy a meccs kezdési időpontja szerint későbbi tipp vagy a meccsnek a totószelvényben elfoglalt helye szerint? :bash:

A szelvényen szereplő tippeket vesszük sorba.

Megjött az áprilisi Score 10 EUR a bet365-re. THX.

Kedves játékosok,

Az SfTotó, illetve az SfScore játék júniusban szünetelni fog.

Nem kell szomorkodni, mert e "hiányt" kárpótolja majd a számos nyereményjáték amelyet a focieb2016.com oldalon bonyolítunk le.

:beerchug: