SPF Totó és SPF Score Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Októberi SfTotó győzteseknek jóváírták a bónuszokat, viszont három játékos nem részesült nyereményben az okok pedig a következőek:
1. nem valós azonosítószámot adtak meg
2. felfüggesztett számla

Sziasztok.
Nem tudom, csak nálam jelentkezett e probléma, de egy ideje nem kapok e-mail értesítőt sem az sftotóról, sem az sfscoreról.
Mielőtt kérdeznétek: ki van pipálva mindkettőnél, hogy értesítőt kérek :)
Eddig az e-mailek alapján töltöttem ki a szelvényeket, de most csak akkor tudom, ha eszembe jut néha.

Idézetet írta: flamman Dátum február 17, 2017, 13:01:02
Sziasztok.
Nem tudom, csak nálam jelentkezett e probléma, de egy ideje nem kapok e-mail értesítőt sem az sftotóról, sem az sfscoreról.
Mielőtt kérdeznétek: ki van pipálva mindkettőnél, hogy értesítőt kérek :)
Eddig az e-mailek alapján töltöttem ki a szelvényeket, de most csak akkor tudom, ha eszembe jut néha.

Nálad lehet a gond. Nem kerül be a spam-mappádba?

Idézetet írta: SPF Admin Dátum február 17, 2017, 13:03:10
Nálad lehet a gond. Nem kerül be a spam-mappádba?

Nem. Azt is mindig megnézem. Nagyon sokáig jó volt, jöttek az értesítők, de tán 1-1,5 hónapja nem jönnek.

Idézetet írta: flamman Dátum február 17, 2017, 13:23:16
Nem. Azt is mindig megnézem. Nagyon sokáig jó volt, jöttek az értesítők, de tán 1-1,5 hónapja nem jönnek.

Talán Várda64-nek volt még hasonló problémája. Kíváncsi vagyok, hogy ő hogyan oldotta ezt meg.

Idézetet írta: flamman Dátum február 17, 2017, 13:23:16
Nem. Azt is mindig megnézem. Nagyon sokáig jó volt, jöttek az értesítők, de tán 1-1,5 hónapja nem jönnek.

Sziasztok.
Nálam is létező probléma, hogy elmaradnak az elmúlt 1-1,5 hónapban az értesítők.

Megnézzünk mi is itt, hogy nem-e nálunk van a gond. Köszönjük, hogy jeleztétek.  :ok:

Sziasztok!

Na most kellene egy visszajelzés, hogy ki kapott és ki nem kapott értesítést a ma feltett szelvényekről.

Pár hete Google Chrome-n csináltam a szelvényeket. Nem is volt gond, kaptam az értesítőket is rendesen, de a legutóbbi szelónál jött ez az ominózus triplázódás.
Ma Mozilla Firefox-n csináltam a szelókat. Én speciel csak az SfTotóról kaptam értesítést.

Idézetet írta: Várda64 Dátum február 20, 2017, 07:01:25
Sziasztok!

Na most kellene egy visszajelzés, hogy ki kapott és ki nem kapott értesítést a ma feltett szelvényekről.

Pár hete Google Chrome-n csináltam a szelvényeket. Nem is volt gond, kaptam az értesítőket is rendesen, de a legutóbbi szelónál jött ez az ominózus triplázódás.
Ma Mozilla Firefox-n csináltam a szelókat. Én speciel csak az SfTotóról kaptam értesítést.
1-1 SfToto és SfScore email értesítés érkezett 6:43kor  :great:

Idézetet írta: SPF Admin Dátum február 17, 2017, 14:58:13
Talán Várda64-nek volt még hasonló problémája. Kíváncsi vagyok, hogy ő hogyan oldotta ezt meg.

Sehogy!  ;D ;D Elég elviselhető viszonyban vagyok a fickóval, aki csinálja a szelvényeket, így általában nem maradok le róla.  ;D ;D ;D

Viccet félretéve nekem az a fontos, hogy a fórum tagsága legyen maximálisan kiszolgálva.
Ha Mozilla Firefoxon megy az e-mail szolgáltatás is, akkor nekem nem jelent gondot a szelvényeket ott összeállítani.


flamman, lencsab - most érkezett értesítő?

Idézetet írta: Várda64 Dátum február 20, 2017, 07:01:25
Sziasztok!

Na most kellene egy visszajelzés, hogy ki kapott és ki nem kapott értesítést a ma feltett szelvényekről.

Pár hete Google Chrome-n csináltam a szelvényeket. Nem is volt gond, kaptam az értesítőket is rendesen, de a legutóbbi szelónál jött ez az ominózus triplázódás.
Ma Mozilla Firefox-n csináltam a szelókat. Én speciel csak az SfTotóról kaptam értesítést.

Nekem se jön egy ideje értesítő. Eddig még ma sem érkezett

Érdekes egyébként ez az egész értesítősdi.

A góltotót csináltam hamarabb, mikor ráklikkeltem néztem a postámat nem jött. Utána csináltam a Totót, klikk és egyből jött az értesítő. Most beléptem a postámba és látom, hogy bő fél órával később a góltotóé is befutott.

Idézetet írta: SPF Admin Dátum február 20, 2017, 11:27:03
flamman, lencsab - most érkezett értesítő?

Most sem érkezett értesítő. De sebaj, igyekszem anélkül is tippelgetni, a játék a lényeg. Köszi.

Én sem kapok jó ideje.Ez van.De sok Tippjátékról meg jön,amikor ki vagyok tiltva.Érdekes  ;D