SPF Totó és SPF Score Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Milyen furcsa, :redchug: a Tippjátékban nincs is értesitési funkció.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum március 01, 2017, 10:20:05
Milyen furcsa, :redchug: a Tippjátékban nincs is értesitési funkció.

Hát gondolom,az Olimpia,a Grand Slam versenyek,Különböző EB,VB játékok nem azok.Jaj már te kis te...... :) Én onnan is tiltva vagyok,és jönnek.És itt zárjuk le,mert ezért nem írtam vagy 8 hónapja,mert rögtön megtalál 1-2 ilyen tudálékos.Nem megbántani akartalak,csak így jött ki.Viszlát!   :cya:

Idézetet írta: naxosz Dátum március 05, 2017, 06:04:10
Hát gondolom,az Olimpia,a Grand Slam versenyek,Különböző EB,VB játékok nem azok.Jaj már te kis te...... :) Én onnan is tiltva vagyok,és jönnek.És itt zárjuk le,mert ezért nem írtam vagy 8 hónapja,mert rögtön megtalál 1-2 ilyen tudálékos.Nem megbántani akartalak,csak így jött ki.Viszlát!   :cya:

Az egyik egy automatikus értesítés, a másik egy kézzel kiküldött hírlevél.  :cya:
Ne keverd a szart a xarral.  ;D

Idézetet írta: SPF Admin Dátum március 06, 2017, 11:30:24
Az egyik egy automatikus értesítés, a másik egy kézzel kiküldött hírlevél.  :cya:
Ne keverd a szart a xarral.  ;D

Nem szoktam!Max maltert keverek.....  ;D

Idézetet írta: lencsab Dátum február 24, 2017, 15:34:26
Most sem érkezett értesítő. De sebaj, igyekszem anélkül is tippelgetni, a játék a lényeg. Köszi.

Helló. Ma végre érkezett értesítő az új szelvényekről, remélem így is marad. Köszi!  ;) :D

Idézetet írta: lencsab Dátum március 13, 2017, 13:38:13
Helló. Ma végre érkezett értesítő az új szelvényekről, remélem így is marad. Köszi!  ;) :D

Csak kíváncsiságból kérdezem: frissítettél valamit mostanság a gépeden? bármit...

Idézetet írta: lencsab Dátum március 13, 2017, 13:38:13
Helló. Ma végre érkezett értesítő az új szelvényekről, remélem így is marad. Köszi!  ;) :D
Idézetet írta: SPF Admin Dátum március 13, 2017, 13:43:06
Csak kíváncsiságból kérdezem: frissítettél valamit mostanság a gépeden? bármit...

Én pedig pont ma nem kaptam, pedig mindent ugyanúgy csináltam mint az előző szelvényeknél.
Nem frissítettem semmit.  :D

Idézetet írta: SPF Admin Dátum március 13, 2017, 13:43:06
Csak kíváncsiságból kérdezem: frissítettél valamit mostanság a gépeden? bármit...
Nekem is jött ma hosszú idő után :) Én semmit nem frissítettem.

A legfrissebb toto és score szelvényeknél a beküldési határidő 1 órával több, mint a legelső mérkőzések kezdési időpontja!
Javítsátok, mert biztosan lesz néhány szamuráj, aki ebből előnyt akar csinálni. (pl. félideji gólok)

Idézetet írta: LosGabos Dátum március 13, 2017, 22:46:04
A legfrissebb toto és score szelvényeknél a beküldési határidő 1 órával több, mint a legelső mérkőzések kezdési időpontja!
Javítsátok, mert biztosan lesz néhány szamuráj, aki ebből előnyt akar csinálni. (pl. félideji gólok)

Köszönöm szépen hogy szóltál!  :beerchug:

Górékám! Akkor itt a háttérben Ti állítottatok át valamit.  ;)

Érdekes. Mi hozzá nem nyúltunk.  :D

Ma 9 előtt léptem be, akkor már jó volt.

Idézetet írta: SPF Admin Dátum február 20, 2017, 11:27:03
flamman, lencsab - most érkezett értesítő?

Bocs az elmaradt azaz késői válaszért.
A kérdéskor nem érkezett, viszont tegnap végre, hosszú idő után ismét kaptam értesítőket, mind az sftotóról, mind az sfscore-ról.

Idézetet írta: SPF Admin Dátum március 14, 2017, 10:58:22
Érdekes. Mi hozzá nem nyúltunk.  :D

Pedig én a szokásos közép-európai kezdési időpontot írtam az eseményekhez eredetileg. Most javítottam a nem is tudom milyen időhöz, hogy a szokásos 1 órával hamarabbi zárás meglegyen.

Idézetet írta: SPF Admin Dátum március 13, 2017, 13:43:06
Csak kíváncsiságból kérdezem: frissítettél valamit mostanság a gépeden? bármit...

Nem frissítettem semmit.