SPF Totó és SPF Score Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Most tárgynyereményekért megy tudtommal a játék.

Idézetet írta: Latzka Dátum július 24, 2009, 13:51:09
Most tárgynyereményekért megy tudtommal a játék.


Szia Latzka!

Igen, megnéztem az új szabályzatot, úgy van ahogy mondod.  A baj az, hogy aki a főoldalról lépegetve nézi meg a Sftoto szabályzatát az a régit fogja látni, majd csak később jön rá, hogy nem kap nyereményt, mert nem töltött fel fogadást igazoló képet, ugyanis a régi szabályzatban nincs megemlítve....

Idézetet írta: csacsa44 Dátum július 24, 2009, 13:58:59
Idézetet írta: Latzka Dátum július 24, 2009, 13:51:09
Most tárgynyereményekért megy tudtommal a játék.


Szia Latzka!

Igen, megnéztem az új szabályzatot, úgy van ahogy mondod.  A baj az, hogy aki a főoldalról lépegetve nézi meg a Sftoto szabályzatát az a régit fogja látni, majd csak később jön rá, hogy nem kap nyereményt, mert nem töltött fel fogadást igazoló képet, ugyanis a régi szabályzatban nincs megemlítve....

Köszi csacsa, hogy szóltál. Valóban láttam ezt a dolgot, s módositani is akartam, csak kiment a fejemből...nah de nem gond, mert kijavitom hamarosan.

Idézetet írta: Milan Dátum július 24, 2009, 15:29:21
Idézetet írta: csacsa44 Dátum július 24, 2009, 13:58:59
Idézetet írta: Latzka Dátum július 24, 2009, 13:51:09
Most tárgynyereményekért megy tudtommal a játék.


Szia Latzka!

Igen, megnéztem az új szabályzatot, úgy van ahogy mondod.  A baj az, hogy aki a főoldalról lépegetve nézi meg a Sftoto szabályzatát az a régit fogja látni, majd csak később jön rá, hogy nem kap nyereményt, mert nem töltött fel fogadást igazoló képet, ugyanis a régi szabályzatban nincs megemlítve....

Köszi csacsa, hogy szóltál. Valóban láttam ezt a dolgot, s módositani is akartam, csak kiment a fejemből...nah de nem gond, mert kijavitom hamarosan.

Szívesen! :) Én pedig szépen feltöltöm az esedékes szelót...  ;D

Kedves Milán!
Szerettem volna részt venni a játékban, ki is töltöttem a szükséges azonosítóimat, de a rendszer mindig azt írta ki, hogy nem adtam meg ezeket, így nem tudok játszani. Segítenél, mi a teendő ilyenkor?

Szia Milan!

Egy kis segítségre lenne szükségem. Szódát vagy tejet szoktál a palacsintatésztába rakni?  :D Szóval, hogyan tudom módosítani az Sftoto-s nickem?

Idézetet írta: csacsa44 Dátum november 02, 2009, 13:25:26
Szia Milan!

Egy kis segítségre lenne szükségem. Szódát vagy tejet szoktál a palacsintatésztába rakni?  :D Szóval, hogyan tudom módosítani az Sftoto-s nickem?

Mire szeretnéd lecserélni?

Idézetet írta: Milan Dátum november 02, 2009, 13:35:15
Idézetet írta: csacsa44 Dátum november 02, 2009, 13:25:26
Szia Milan!

Egy kis segítségre lenne szükségem. Szódát vagy tejet szoktál a palacsintatésztába rakni?  :D Szóval, hogyan tudom módosítani az Sftoto-s nickem?

Mire szeretnéd lecserélni?

csacsa44, hoszzútávra tervezek...

Idézetet írta: csacsa44 Dátum november 02, 2009, 13:42:24
Idézetet írta: Milan Dátum november 02, 2009, 13:35:15
Idézetet írta: csacsa44 Dátum november 02, 2009, 13:25:26
Szia Milan!

Egy kis segítségre lenne szükségem. Szódát vagy tejet szoktál a palacsintatésztába rakni?  :D Szóval, hogyan tudom módosítani az Sftoto-s nickem?

Mire szeretnéd lecserélni?

csacsa44, hoszzútávra tervezek...

Ok, kicseréljük mi neked.  ;)

Idézetet írta: Milan Dátum november 02, 2009, 13:56:03
Idézetet írta: csacsa44 Dátum november 02, 2009, 13:42:24
Idézetet írta: Milan Dátum november 02, 2009, 13:35:15
Idézetet írta: csacsa44 Dátum november 02, 2009, 13:25:26
Szia Milan!

Egy kis segítségre lenne szükségem. Szódát vagy tejet szoktál a palacsintatésztába rakni?  :D Szóval, hogyan tudom módosítani az Sftoto-s nickem?

Mire szeretnéd lecserélni?

csacsa44, hoszzútávra tervezek...

Ok, kicseréljük mi neked.  ;)

Szuper, köszönöm szépen!  :)

Szia Milan!

Ha nyersz, akkor mennyi időre rá kell feltölteni egy fogadószelvényről egy képet?

Idézetet írta: deciusrex Dátum január 05, 2010, 17:19:42
Szia Milan!

Ha nyersz, akkor mennyi időre rá kell feltölteni egy fogadószelvényről egy képet?

A képet a hónap folyamán kell feltöltened, s nem csak akkor ha nyersz, mert megtörténhet, hogy eredményhirdetéskor nincs képed feltöltve, s akkor elúszik a nyereményed.

#312 január 07, 2010, 17:10:26, vmlinuz
Bevezettem egy újfajta értesitőt az új toto szelvényekről.

Az SfToto oldalán a fenti menü mellett van egy kis jelölő. Ha ezt bejelölöd és az Ok gombra klikkelsz, akkor automatikusan kapsz emailt az új szelvényekről!

Tuti a Jackpot!, mostmár csak telitalálnom kell, de megvárom a 300 eurot  ;D Az új játékokban az elején mindig szokott sikerülni nyernem egyet, hátha! Kérdés: a Jackpothoz is kell befizetni SB-re? Ja, +1 és egy kérdés: a számláló direkt igy van hogy az alja nem látszik a számoknak, vagy én látom így csak vagy még kialakulóban van?  :)

Lacapi

#314 január 11, 2010, 21:49:00, vmlinuz
Idézetet írta: Lacapi Dátum január 11, 2010, 20:36:03
Tuti a Jackpot!, mostmár csak telitalálnom kell, de megvárom a 300 eurot  ;D Az új játékokban az elején mindig szokott sikerülni nyernem egyet, hátha! Kérdés: a Jackpothoz is kell befizetni SB-re? Ja, +1 és egy kérdés: a számláló direkt igy van hogy az alja nem látszik a számoknak, vagy én látom így csak vagy még kialakulóban van?  :)

Lacapi
A számlálón ezek szerint még dolgozni kell. A sportingbetes dolgot még nem tudom, de a nyeremény mb-n fog menni majd, nem bónuszként.

Küldenél egy screenshotot a számlálóról?