A jó, a rossz, a csúf és Szigo

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában



Idézetet írta: Szigo Dátum február 20, 2020, 13:02:58
@Pozzato
@gavrilo14
@buszberlet
@Szigo

Folyt. Köv.

https://www.youtube.com/embed/a5sYPWkwy9w

Ez a csapatnév ezzel filmrészlettel el kell ismerni, baromi jó! :great:
Igazán ütős és pont ide illő!
Sok sikert a játékban! :beerchug:

Kezdjünk bele srácok. Ki mit gondol? Ki milyen szempontok szerinti taktikát gondolt ki?

Szerintem ne bonyolítsuk túl.

1. Verzió: Eldöntjük, ki melyik kategóriát viszi. A kategórián belül választ három tippet, megindokolja, és együtt szavazunk a háromból.
2. Verzió: eldöntjük, ki melyik kategóriát viszi. Teljesen rábízzuk a döntést, ő ad egy tippet, és ennyi. Lehetőleg az Odds kategória maximalizálása történik.

Hétvégi eseményekből kell válogatni, ugye csütörtök a határidő. Lehet nem jól értettelek @Szigo , de rögtön eldöntenénk, ki melyik oddstartományból válasszon tippet?  Én amondó vagyok, hogy csütörtökre szedjünk össze 4 tippet fejenként, mindegyik tartományól egyet egyet. Ebből kettő mellé kerüljön csillag, hogy az a legerősebb tipp. Én kizártnak tartom, hogy mind a négyen ugyanazt a két tartományt csillagozzuk, szóval valószínűleg leszűkülne kettő, maximum három tippre egy-egy tartomány. Utána már csak logika mentén haladnánk, valószínűleg érvelések útján könnyedén eldöntenénk, melyik a legerősebb tipp a különböző szekcióban. Az is lehet, hogy csak az egyikőnknek lesz az 1.01 - 1.50-ig biztos tippje, azzal el is dőlt az a részleg. Lehetséges, hogy ez bonyolult, illetve ott a buktató, hogy mi van, ha a másik tartományból is hasonló jó tippje van az illetőnek, de annyi baj legyen, úgyis mind a négyen jó tippeket adunk.  ;D

Idézetet írta: Pozzato Dátum február 23, 2020, 18:06:56
Hétvégi eseményekből kell válogatni, ugye csütörtök a határidő. Lehet nem jól értettelek @Szigo , de rögtön eldöntenénk, ki melyik oddstartományból válasszon tippet?  Én amondó vagyok, hogy csütörtökre szedjünk össze 4 tippet fejenként, mindegyik tartományól egyet egyet. Ebből kettő mellé kerüljön csillag, hogy az a legerősebb tipp. Én kizártnak tartom, hogy mind a négyen ugyanazt a két tartományt csillagozzuk, szóval valószínűleg leszűkülne kettő, maximum három tippre egy-egy tartomány. Utána már csak logika mentén haladnánk, valószínűleg érvelések útján könnyedén eldöntenénk, melyik a legerősebb tipp a különböző szekcióban. Az is lehet, hogy csak az egyikőnknek lesz az 1.01 - 1.50-ig biztos tippje, azzal el is dőlt az a részleg. Lehetséges, hogy ez bonyolult, illetve ott a buktató, hogy mi van, ha a másik tartományból is hasonló jó tippje van az illetőnek, de annyi baj legyen, úgyis mind a négyen jó tippeket adunk.  ;D

Akkor csináljuk. Csütörtökig mind a négyen 1-1 tipp, minden tartományban. Kettőt megcsillagozhatunk, amit a legerősebbnek tartunk.

Szerintem Csütörtök délig toljuk be, hogy ne legyen nagy oddsmozgás.

Aha, ez tök jó. Ha focira akarsz tippelni 😀 tenisszel problematikus, mivel csak penteki meccsek jatszanak és csütörtökön jönnek ki az oddsok. Egy hónap múlva lesz norveg foci, akkor mar nem áll fenn ez a probléma.
Addig ket opcio all fenn:
1. Marad egy üres odds slot, akkor en oda keresek csütörtökön teniszt
2. Nézek valami focit korabban, amihez egyébként total nem ertek - ezzel szerintem nem lennénk kisegitve 😀

Az oddstartomanyban elfoglalt helyeket annyira szerintem ne nézzük, mivel azt azert senki se gondolja komolyan, hogy itt csomó 4/4es csapat lesz.

Én nézek hokikat, NHL lesz szerintem minden nap. Kérdés mennyivel előtte adnak oddsokat.

Szerintem hagyjunk neked egy Odds kategóriát. Válassz ki egyet, és mondjuk legyen a tenisztippedé az.


Idézetet írta: Szigo Dátum február 24, 2020, 17:48:29
Szerintem hagyjunk neked egy Odds kategóriát. Válassz ki egyet, és mondjuk legyen a tenisztippedé az.

Hát, mivel nemhogy az oddsokat, de még a meccseket se tudom, igy nehéz 😀 probáljátok meg szerintem ti megtolteni a slotokat eloszor, majd ami marad, az legyen az enyem es oda probalok tippet talalni. Igy ami marad, oda kuldenenk igyis-ugyis a legkockazatosabb tippet. Csinaljuk most igy, aztan ket felvonas utan (egy honap) mar tudok en is foci tippet adni, szoval nem lesz para. Meg amugy is jaték csak 🙃


Most szedem össze. Fél óra és írom sajátokat.

Elég minimális mozgásterem van (négy meccs Acapulcóból), de azok közül ez szimpi:

Sportág, időpont: tenisz, péntek 00:00
Esemény: Wang, Xinyu - Zhu, Lin (WTA Acapulco)
Tipp: Wang, Xinyu +1,5 sets
Odds: 1,35
Iroda: Pinnacle

VAGY

Sportág, időpont: tenisz, péntek 00:00
Esemény: Wang, Xinyu - Zhu, Lin (WTA Acapulco)
Tipp: Wang, Xinyu -1,5 sets
Odds: 2,96
Iroda: Pinnacle

VAGY

Sportág, időpont: tenisz, péntek 00:00
Esemény: Wang, Xinyu - Zhu, Lin (WTA Acapulco)
Tipp: Wang, Xinyu nyer
Odds: 1,84
Iroda: Pinnacle

Az legyen a három közül, amelyik oddshatárba kell tipp.

#12 február 27, 2020, 14:09:38, buszberlet
Akkor enyémek:

A. 1.01-1.50:

Sportág, időpont: Jégkorong, NHL, 2020.02.28., 01:00
Esemény: Montreal Canadiens vs. New York Rangers
Tipp: New York Rangers góljainak száma 1.5 felett (a rendes játékidőben)
Odds: 1.23
Iroda: Unibet

Nem olyan rossz ez a Rangers, mint ahogy látszik. Mostanában jól is megy nekik, Panarin hatalmas szezont fut. A Montrealnak 2 gól a kötelező kategória.

B. 1.51-2.00:

Sportág, időpont: Jégkorong, NHL, 2020.02.28., 01:30
Esemény: Detroit Red Wings vs. Minnesota Wild
Tipp: Minnesota Wild nyer a rendes játékidőben
Odds: 1.79
Iroda: Unibet

Nagy indoklás ehhez nem kell szerintem. A Minnesota mérlege alapból jó a Detroit ellen, kulcsemberük nem hiányzik. A Red Wings a liga legrosszabb csapata idén, azt sem bánnák, ha már most vége lenne a szezonnak. Sima vendégnek kellene lennie.

C. 2.01-3.00:

Sportág, időpont: Jégkorong, NHL, 2020.01.28., 04:30
Esemény: San José Sharks vs. New Jersey Devils
Tipp: New Jersey Devils nyer hosszabbítással és büntetőpárbajjal együtt
Odds: 2.23
Iroda: Unibet

Nagyon belendült a New Jersey, többek között a Washingtont is megverte nemrég. A San José egy hosszú idegenbeli túrán van túl, ahonnan 1 pontot sem tudott elhozni. Szerintem az ördögök is megcsípik őket.

D. 3.01-4.00:

Sportág, időpont: Jégkorong, NHL, 2020.02.28., 2:00
Esemény: Winnipeg Jets vs. Washington Capitals
Tipp: Alexander Ovechkin bármikor gólt szerez és nyer a Washington Capitals a rendes játékidőben
Odds: 3.35
Iroda: Unibet

Rengeteg a sérült a hazai oldalon, és lassan kezd kipukkadni a lufi Winnipegben. Ovechkin meglőtte már 700. NHL gólját is, idén is bomba formában van az öreg. Kuznetsov visszatérésével pedig még inkább benne van a kezében a gól.

Válogassatok. A New Jersey lehet a legmelegebb belőle. Azt csak akkor, ha nagyon nincs más valakinek.

1.01-1.50
Esemény: Wil – Lausanne
Tipp: 2
Odds: 1.40
Iroda: bet365

Svájci második liga, a Wil idén nagyon gyenge, gólt is csk 2 gólt tudott lőni 5 meccsen. Nem gondolnám, hogy a legjobb ellen megtáltosodna.

1.51-2.00
Esemény: Luton – Stoke
Tipp: over 2,5
Odds: 1.95
Iroda: unibet

Ha a Luton meccsre ekkora szorzót adnak a legalább három gólra, akkor itt valami lehet a háttérben. Szerintem a bukik a Stoke miatt gondolják a kevés gólt, de szerintem meglesz az még egy kevésbé támadó csapat esetében is. A Luton egymaga képes lehozni a gólokat.

2.01-3.00
Esemény: Nancy – Clermont
Tipp: X
Odds: 2.80
Iroda: bet365

Francia második liga, az egyik legunderesebb és legdöntetlenesebb bajnokság. A Nancy a döntetlen-király, és a Clermont ellen nem fogja kockáztatni a biztos egy pontot, és nem fog kinyílni. Mindkettő elégedett lesz az egy ponttal.

3.01-4.00
Esemény: Udinese – Fiorentina
Tipp: X
Odds: 3.30
Iroda: bet365

Zárt kapus mérkőzés lesz, szerintem bődületes unalmas, és semmi izgalommal rendelkező 0-0 lesz a végeredmény.

Én gavrilo14-től a sima győzelmet választanám 1.84-ért, buszberlettől pedig a D tippet. Magamtól vagy az Első vagy a harmadikat.