Agyas négyes

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában



Mottó: "A taktikánk az, hogy apró gólokkal megzavarjuk az ellenfelet." (Mucha József)

Nos, mi is ezt tesszük. Rögtön az elején apró, de ütős tippekkel összezavarjuk az ellenség sorait, ezzel az utolsó pillanatig bizonytalanságban tartva őket.

Akkor vágjunk bele!

Üdv. mindenkinek itt a fórumon. A kategóriákat szétosztottuk, íme:
1.01 - 1.50: Winger
1.51 - 2.00: sunik29
2.01 - 3.00: Powell
3.01 - 4.00: HT

Időközben titkos szavazással megszavaztuk (2 mellette, 1 ellene, 1 tartózkodással), és így tehát ünnepélyesen meg is ígérhetjük, hogy nem fogjuk megnyerni az összes fordulót, mert ezzel csak azt érnénk el, hogy a sorozatos visszalépések miatt esetleg megszűnhet a játék.
Szerintem ez nagyon szép gesztus volt tőlünk.
Admint meg is fogom kérni, hogy ezt fejenként 3-3000 Ft-os díjjal jutalmazza már itt az elején.

A kezdeti terveinket, miszerint itt a fórumon (az ellenfelek megtévesztése miatt) kizárólag latinul és anagrammákban beszélgetünk, végül elvetettük.

Aki tudja, az minél hamarabb leadhatja a tippjeit (az adott kategóriában 2, max. 3 javaslat), de legkésőbb csütörtök kora délutánig jó lenne, ha meglenne mind, hogy legyen még időnk átbeszélni. Bár 20.00-ig van a leadási határidő, de a biztonság kedvéért számoljunk inkább mindig 19.00 órával.

Egy fontos dolgot nem vitattunk még meg:
Ha például valaki mond két tippet a kategóriájában, akkor két lehetőség van:
1. A többiek csak véleményezik azt (de a végső döntés joga a tippet adóé).
2. Szavazunk, és így döntjük el, hogy melyik legyen a beküldendő tipp (szavazategyenlőség esetén a tippet adó játékos szava dönt).
Ezen majd még gondolkodjunk, hogy mi legyen.

Aztánl van még egy kényes téma:
Ha valaki egy kolumbiai nagybácsikájától (akinek pl. a szomszédja közeli ismeretségben van egy olyan emberrel, aki állítólag ahhoz a fodrászhoz jár, ahova a Deportivo Cali egyik labdaszedőjének az öccse is) fontos belső infót küld a csapatról, akkor ilyen esetben ajánlhatunk-e más kategóriába tippet. Szerintem inkább ne, mert ezzel csak tovább bonyolítjuk a saját életünket.
Vagyis bármennyire is van egy "tuti" tippünk egy másik kategóriába (ami persze sosem "tuti"), akkor se bolygassuk meg a rendszert. Ilyenkor inkább nyissuk meg a Bet365 számlánkat, és dobjuk rá a fél házat az adott kimenetelre. (Ha összejön, akkor úgyis fedezni fogja neki az itt megnyerhető 5.000 Ft-ot, ha pedig nem jön össze, akkor jobb is, hogy nem beszélte rá a többieket erre.)

Na jól van. Ezt akkor megbeszéltük.

HT    Hát mit Takar ? Humoros Tajekozott?
--------------------------------------------
Az elso biztos tippem :D
Soccer » Germany » Bundesliga
Union Berlin - Wolfsburg
Sunday, 01 Mar 2020, 13:30
Tippem: Union berlin over3,5 szoglet vagy over7,5 szoglet mindket csapat
Oddsz ra meg nincs :( de ugy gondolom jo lesz az en kategoriamban)
Union Berlin stilusa :hosszu labdak ; gyakran tamad bal oldalrol; surun probalkoznak ivelgetessel, szeretik a szeleken vinni a labdat ; sokat porbalkoznak  kapura lovessel; agresszivek
Union Berlin erősége: fejjáték , rögzitett helyzetek
Múlt:  utolsó meccs Frankfurt  ellen idegenben , 20 szöglet összesen !! amiből 6 a berlini csapattól 47-23 ivelgetés
          azelőtt  Leverkusen ellen otthon ,10  szöglet összesen ,amiből 6 a berlini csapattól 25-13 ivelgetés
       s meg azelott Werder Bremen ellen idegenben, 10 szöglet összesen ,amiből 5 a berlini csapattól 20-20 ivelgetés
---------------------
Más : ''Aerial duels won per game ''a liga legjobbja Andersson  a hazi golkirály, 7,8/meccs, de a topp 10 ben meg van 2 csapattárs
amit meg ugy gondolom ,hogy jo a tippnek az a védök  Keven Schlotterbeck , Marvin Friedrich es Neven Subotic , gyakran tisztaz ( Clearances per game) 3,8-3,5/meccs. Neztem a frankfurti meccset nem sokat teketoriaznak  lovik ki a labdat szogletre  ha meleg a szitu, majd utanna a jo fejjateknak koszonhetoleg hatastalanitjak :D 
Most belefaradtam, majd folyatom ...

@HT
Annyi megjegyzésem lenne, hogy a beszélgetéseket e fórumtémában kell végrehajtani a későbbiekben.  :ok:

Idézetet írta: SPF Admin Dátum február 26, 2020, 16:51:22
@HT
Annyi megjegyzésem lenne, hogy a beszélgetéseket e fórumtémában kell végrehajtani a későbbiekben.  :ok:

Ez természetes. Igazából privin csak az "ismerkedés" folyamata, valamint a játék előtti finomhangolás zajlott.

#6 február 27, 2020, 10:07:50, Powell
League Two - 36. forduló
29.02.2020 16:00
Port Vale-Scunthorpe 2,54 a pontos odds
EURÓPA: Euroliga - 26. forduló
28.02.2020 19:00
Zalgiris Kaunas-Milano
-7,5 Zalgiris Kaunas 2,1

Ezt a kettő amit kinéztem kinek melyik tetszik? ;)

Idézetet írta: Powell Dátum február 26, 2020, 19:55:20
League Two - 36. forduló
29.02.2020 16:00
Port Vale-Scunthorpe 2,5 körüli a pinnaclen
EURÓPA: Euroliga - 26. forduló
28.02.2020 19:00
Zalgiris Kaunas-Milano
-7,5 Zalgiris Kaunas 2,1

Ezt a kettő amit kinéztem kinek melyik tetszik? ;)

Port Vale-Scunthorpe (hazai)
Hazudnék, ha azt mondanám, hogy álmomból felkeltve is el tudnám sorolni mind a két csapat kezdőjét, úgyhogy inkább csak a statisztikát és a pillanatnyi formát nézve tudok véleményt mondani.
Az biztos, hogy a hazaiak nagyon jó formát mutatnak az utolsó hat meccsükön (3 győzelem, 3 döntetlen), ráadásul 13 gólt rúgtak. Ezzel szemben a vendégek háromszor is kikaptak az utolsó 6 meccsükön, és mindössze 5 gólt rúgtak.
Hazai pálya, jobb forma, gólerősebb csapat. Szerintem ez jónak tűnik. Pláne ilyen szorzóval.

Zalgiris-Milánó (hazai –7,5 pont)
Nekem hatalmas csalódás idén a vendégek teljesítménye. Sergio Rodriguez és a sokadvirágzását élő (lásd 2019-es vb) Luis Scola Milánóba hozatalával azt gondoltam, hogy a bajnokság mellett az Euroligában is számolni kell majd velük, de mindkét helyen folyamatosan botladoznak. A Zalgiris viszont kezd magára találni a gyengébb kezdés után, hiszen zsinórban 5 mérkőzést nyertek.
A hazai győzelem valószínűnek tűnik, és akár még a 8 pont is meglehet.

Nekem mind a kettő tetszik, de ha választanom kellene, akkor talán inkább a Port Vale hazai győzelmét favorizálnám, mivel a Milánóban vannak olyan játékosok, akik ha jó napot fognak ki, akkor szorossá tudják tenni a mérkőzést.

Idézetet írta: Powell Dátum február 26, 2020, 19:55:20
League Two - 36. forduló
29.02.2020 16:00
Port Vale-Scunthorpe 2,54 a pontos odds
EURÓPA: Euroliga - 26. forduló
28.02.2020 19:00
Zalgiris Kaunas-Milano
-7,5 Zalgiris Kaunas 2,1

Ezt a kettő amit kinéztem kinek melyik tetszik? ;)

A masodik tipphez , nem tudok hozza szolni , mert nem az en asztalom. A Port Vale gyozelme jobban tetszik , igaz ket agressziv sokat faultolo csapat mindketto, sok sarga lapra van kilatas , elvegre a piros,sargalapos eltiltott jatekosok nullazodtak az elmult 2 meccsen. Scunthorpe ha kap hamar egy golt akkor nagy valoszinusege jon a tipp, viszont ha ok lonek egy egyeni bibat kihasznalva amire sajnos a Port Vale kepes (mint Montano hibaja a Walsall 2 dik goljanal, ami -2 pontot ert a csapatnak ) akkor baj lehet de ha nem, jonni fog a tipp.


1. Labdarúgás,Hollandia,Erste Divisie
    2020.02.28.20:00
    Eindhoven vs Excelsior Rott
    Tipp:BTTS
    Odds:1.40
    Iroda:Bet365

2. Kosárlabda,NBA
    2020.02.28.02:10
    OKLAHOMA CITY THUNDER - SACRAMENTO KINGS
    Tipp:össz.pontok száma o215,5
    Odds:1.42
    Iroda:Unibet

A fenti két eseményt választottam, várom a véleményeteket.

Powell tipjei közül nekem is az angol foci tipp a szimpatikusabb, sokat hozzátenni nem tudok HT és sunik véleményéhez.

sunik29 tippjeivel kapcsolatban,ha jól értelmezem, az első tipp szerint mindkét csapat rúg a 2.fi-ben legalább 2 szögletet, és a Wolfsburgnak nem lesz szöglete az 1.fi-ben? Ha így van, akkor én az angol tippet javaslom, mert biztosabbnak látom,az Oxford formáját alapul véve.

Idézetet írta: Winger Dátum február 27, 2020, 14:44:48
1. Labdarúgás,Hollandia,Erste Divisie
    2020.02.28.20:00
    Eindhoven vs Excelsior Rott
    Tipp:BTTS
    Odds:1.40
    Iroda:Bet365

2. Kosárlabda,NBA
    2020.02.28.02:10
    OKLAHOMA CITY THUNDER - SACRAMENTO KINGS
    Tipp:össz.pontok száma o215,5
    Odds:1.42
    Iroda:Unibet

A fenti két eseményt választottam, várom a véleményeteket.

Powell tipjei közül nekem is az angol foci tipp a szimpatikusabb, sokat hozzátenni nem tudok HT és sunik véleményéhez.

sunik29 tippjeivel kapcsolatban,ha jól értelmezem, az első tipp szerint mindkét csapat rúg a 2.fi-ben legalább 2 szögletet, és a Wolfsburgnak nem lesz szöglete az 1.fi-ben? Ha így van, akkor én az angol tippet javaslom, mert biztosabbnak látom,az Oxford formáját alapul véve.

Eindhovel-Excelsior (BTTS)
Ha csak a vendégek statisztikáját nézném, már akkor azt mondanám, hogy maximálisan egyetértek. Az Excelsior elől is és hátul is nagyon gólérzékeny. 5-6-10 gólos meccseket játszanak, már-már vicc-kategória, amit művelnek. Az Eindhovel ennél kicsit szolidabban nyomja, de ők is szinte minden mérkőzésen rúgnak is és kapnak is gólt, úgyhogy nálam ez nagyon biztosnak tűnik.

Oklahoma-Sacramento (215,5 felett)
Mindkét csapatot kedvelem, mert rendszeresen hozzák a rájuk tett tippjeimet (és nekem ennyi bővel elég, hogy szimpatizáljak velük). :)
Mindkettő nagyon jó formában van, és egyikük sem a védekezéséről híres. A fogadóirodák is 223-nál húzták meg a határt, de a 230 pont is simán benne van a mérkőzésben.

Nem könnyű választani. Az NBA-t sokkal jobban követem, mint a holland másodosztályt, de az Excelsior statisztikája annyira meggyőző, hogy ha mindenképpen dönteni kell, akkor legyen inkább az.

#12 február 27, 2020, 15:44:30, sunik29
1
Soccer » Europe » Europa League
Ajax - Getafe
Today, 27 Feb 2020, 21:00
Tipp: Tovabb jut Getafe+ Under2,5 gol
Oddsz: 2,3
Bet365

Indok : Amszterdamban egesz nap esik az eso, a hazaiaktol tobb stabil es jo jatekos hianyzik Veltman, Promes, Neres ,Ziyech,Tagliafico az elmult ket merkozesen 0 golt lottek  5 illetve 0 kaput eltalalo loves. A Getafe szepen kikapott a Sevillatol  (0-3) 2 kaput eltalalo loves  loves , azelott pedig megvertek ezt a megtepazott Ajaxot (2-0)  4 kaput eltalalo loves. Ugy gondolom a Getafe meg akarja orizni az eredmenyt ha a Fortuna is igy gondolja.


tevedes !!a napi tippekben akartam irni

Idézetet írta: Winger Dátum február 27, 2020, 14:44:48
1. Labdarúgás,Hollandia,Erste Divisie
    2020.02.28.20:00
    Eindhoven vs Excelsior Rott
    Tipp:BTTS
    Odds:1.40
    Iroda:Bet365

2. Kosárlabda,NBA
    2020.02.28.02:10
    OKLAHOMA CITY THUNDER - SACRAMENTO KINGS
    Tipp:össz.pontok száma o215,5
    Odds:1.42
    Iroda:Unibet

A fenti két eseményt választottam, várom a véleményeteket.

Powell tipjei közül nekem is az angol foci tipp a szimpatikusabb, sokat hozzátenni nem tudok HT és sunik véleményéhez.

sunik29 tippjeivel kapcsolatban,ha jól értelmezem, az első tipp szerint mindkét csapat rúg a 2.fi-ben legalább 2 szögletet, és a Wolfsburgnak nem lesz szöglete az 1.fi-ben? Ha így van, akkor én az angol tippet javaslom, mert biztosabbnak látom,az Oxford formáját alapul véve.

Az elso kep , az Wolfsburgnak lesz legalabb 1 szoglete + 2 illetve 2 szoglet a masodik felidoben mindket csapatnak.
Nekem is a foci     Eindhoven vs Excelsior Rott  Tipp:BTTS  tipp tunik jobbnak, mert a masikhoz fingom sincs. :D

#14 február 27, 2020, 16:02:46, Powell
Idézetet írta: Winger Dátum február 27, 2020, 14:44:48
1. Labdarúgás,Hollandia,Erste Divisie
    2020.02.28.20:00
    Eindhoven vs Excelsior Rott
    Tipp:BTTS
    Odds:1.40
    Iroda:Bet365

2. Kosárlabda,NBA
    2020.02.28.02:10
    OKLAHOMA CITY THUNDER - SACRAMENTO KINGS
    Tipp:össz.pontok száma o215,5
    Odds:1.42
    Iroda:Unibet

A fenti két eseményt választottam, várom a véleményeteket.

Powell tipjei közül nekem is az angol foci tipp a szimpatikusabb, sokat hozzátenni nem tudok HT és sunik véleményéhez.

sunik29 tippjeivel kapcsolatban,ha jól értelmezem, az első tipp szerint mindkét csapat rúg a 2.fi-ben legalább 2 szögletet, és a Wolfsburgnak nem lesz szöglete az 1.fi-ben? Ha így van, akkor én az angol tippet javaslom, mert biztosabbnak látom,az Oxford formáját alapul véve.
Nekem a kosár over tetszik jobban,főleg hogy a Sacramento a pályán van ;D
A holland 2-nél Jórészt tényleg mindkét csapat rúg is és kap is módosítom magam,mert az Excelsior tényleg nagy mágus ha overről van szó