Sportvilág és nem csak > NBA/NFL/NHL/MLB fogadások

NFL 2020/21

(1/29) > >>

Orsolya:
NFL 2020/21
Itt lehet beszélgetni a 2020-21-es NFL szezon eseményeiről, mérkőzéseiről.  :topbet_125:

SPF Előzetes:
Mire és hogyan érdemes fogadni a 2020-as NFL Drafton?

Bemutatjuk a lehetőségeket. Olvasd tovább

Admin:

--- Idézetet írta: Latzka - Április 22, 2020, 09:22:39 am CEST ---Atyaég :D

Elképesztő ügyletet hajtottak végre az NFL-ben: Tom Brady után Rob Gronkowski is a Tampa Bay Buccaneers játékosa lett!

Most ezt, hogy éli meg egy Pats drukker? El sem bírom képzelni. Próbáltam foci példával lemodellezni, de nem tudom melyik az a nagy csapat, ahol tulajdonképpen 2 hatalmas exra van (talán még Edelman, de ő sem az a szint)

Nem jó példa, mert katalánoknál mindig volt több kalsszis, de ilyesmi:

Xaxi és Iniesta  Barcelona ----> Levante

--- Idézet vége ---

Admin:

--- Idézetet írta: TiB - Április 22, 2020, 10:12:38 am CEST ---Nekem is pont ez jutott eszembe ;D

Ahogy látom a Pats-fanok nem örülnek túlságosan, én örülök hogy Gronkowksi visszatér. Nem hinném, hogy nagy menetelést rendez a Buccaneers, de várom az új felállást :)

--- Idézet vége ---

SPF Infó:
NFL - Háromszoros bajnok védőjével hosszabbított a New England

A profi amerikaifutball-ligában (NFL) szereplő New England Patriots szerződést hosszabbított háromszoros Super Bowl-győztes védőjével, Patrick Chunggal.

Sajtóértesülések szerint a 32 éves játékos további két évvel, 2023-ig kötelezte el magát, ez idő alatt pedig összesen 12,8 millió dollárt keres majd.

A jamaicai születésű Chungot a 2009-es draft második körében választotta ki a New England. A safety egy rövid philadelphiai kitérőt leszámítva egész karrierjét a csapatnál töltötte, 2015-ben, 2017-ben és 2019-ben is Super Bowlt nyert az együttessel.

forrás: MTI

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése