Premier League 2021/22

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


"I have come too far, we have come too far as a group and we are too close to give up now." - Ole Gunnar Solskjær.

Zakó után csak így :D

Idézetet írta: TiB Dátum október 24, 2021, 18:45:26
GOAT Ronaldo meg Manchester United  ;D

Elfogultsagod kezd pozzatoi magassagokba emelkedni.. ::)

Idézetet írta: peshark Dátum október 24, 2021, 20:36:43
Elfogultsagod kezd pozzatoi magassagokba emelkedni.. ::)

A múltkor még Real-szurkoló voltál, közelébe nem jöttél a PL topiknak. CR imádatod már-már tinilányok magasságába ér :D Ja közbe Juvés is voltál ;D ;D

Idézetet írta: TiB Dátum október 24, 2021, 20:38:01
A múltkor még Real-szurkoló voltál, közelébe nem jöttél a PL topiknak. CR imádatod már-már tinilányok magasságába ér :D Ja közbe Juvés is voltál ;D ;D

Nyugodtan megkérdezhetsz par embert aki ismer, hogy kiknek szurkolok evek ota, de te egyaltalan nem ismersz, ugyhogy nem gondolom hogy ilyeneket kellene irnod rolam.
Nem tudjatok elfogadni, hogy nem hasonlitgatni meg versenyeztetni kellene Messit meg CR-t, hanem orulni, hogy mindkettot latjuk jatszani. Lattam a mai meccs egy reszet, szarul ment a jatek, nem jott a megszokott teljesitmeny. Es ugye alig vartatok egy ilyen meccsre, hogy lehessen fikazni egybol. Felesleges ilyenen vitazni, sajnalom, hogy egyaltalan valaszoltam a hozzaszolasodra.

Ha majd a Sportingba igazol mondjuk, kiderül rólad hogy bölcsis korod óta Sporting-szurkoló vagy ;D

Idézetet írta: TiB Dátum október 24, 2021, 20:38:01
A múltkor még Real-szurkoló voltál, közelébe nem jöttél a PL topiknak. CR imádatod már-már tinilányok magasságába ér :D Ja közbe Juvés is voltál ;D ;D

Én is pont e három klubot kedvelem. És nem egy-egy játékos vagy a sikerek miatt.
Óriási eredmény ez az 5-0 az old Traffordon. A Pool visszatért 1 évvel ezelőtti formájához. Innen már csak idő kérdése az újabb PL-cím, majd a MU megelőzése.
Üdvözletem @peshark kollégának.

Idézetet írta: TiB Dátum október 24, 2021, 18:45:26
GOAT Ronaldo meg Manchester United  ;D

VAR-ral visszanézve ez minimum sárga lapos beszólás :)

Nem Rondaldo kapott ki, hanem a MU. És ha a MU szurkolók olyan szomorúak, mint amennyire én boldog vagyok, akkor elég rossz nekik így is ??? Szóval nem igazán jó ötlet ilyenkor trollkodni :laugh:
Ronaldo pedig ha nem is a legnagyobb; vitán felül az egyik legnagyobb. Az pedig már szubjektív, hogy kinél TOP10, 5, 3.

Leírtam a nevét, meg a klub nevét, meg egy szmájlit. Annyira píszi a világ, hogy már ezen megy a besérülés, meg ez "beszólás" végén még kihozzátok hogy zaklatás :D

Azért ne legyünk már tinilányok, focis közegben ez még csak nem is zrika :)

Idézetet írta: TiB Dátum október 25, 2021, 08:38:30
Leírtam a nevét, meg a klub nevét, meg egy szmájlit. Annyira píszi a világ, hogy már ezen megy a besérülés, meg ez "beszólás" végén még kihozzátok hogy zaklatás :D

Azért ne legyünk már tinilányok, focis közegben ez még csak nem is zrika :)

Nem hozzuk ki, de azért le a kalappal peshark előtt, hogy ilyen finoman válaszolt; én elküldtelek volna a ......-ba ;D

@Latzka , tisztelem mások eltérő véleményét, de CR a közelében sincs egy all time top 10-nek, a top 5 pedig nevetséges. De még olyanok is vannak, akik top 1-2-ben delirálják. Csak ezt a két játékost állítsuk egymás mellé: Maradona és C. Ronaldo... Komikusnak hat az összehasonlítás. Olyan zsenik és klasszisok voltak a futballban, mint Puskás, Romario, Beckenbauer, Garrincha, az igazi Ronaldo vagy Di Stefano. C. Ronaldo inkább csak egy agyatlan atléta hozzájuk képest, hiába eredményesebb, lőtt több gólt. Nincs meg benne ez a játékintelligencia, zsenialitás, elegancia. Pár dologban nagy, de ebben nagyon kevés. Szerintem már bejött a top 30-ba, de csak az eredményessége, hosszú karrierje, rekordjai, stb. miatt. Ha ő 4-5 évig lett volna a csúcson, már kb. mindenki elfelejtette volna, míg az igazi Ronaldo ennyi idő alatt is a top 5 közelében van a közvéleményben.

Idézetet írta: sportbettorpro Dátum október 25, 2021, 09:20:02
@Latzka , tisztelem mások eltérő véleményét, de CR a közelében sincs egy all time top 10-nek, a top 5 pedig nevetséges. De még olyanok is vannak, akik top 1-2-ben delirálják. Csak ezt a két játékost állítsuk egymás mellé: Maradona és C. Ronaldo... Komikusnak hat az összehasonlítás. Olyan zsenik és klasszisok voltak a futballban, mint Puskás, Romario, Beckenbauer, Garrincha, az igazi Ronaldo vagy Di Stefano. C. Ronaldo inkább csak egy agyatlan atléta hozzájuk képest, hiába eredményesebb, lőtt több gólt. Nincs meg benne ez a játékintelligencia, zsenialitás, elegancia. Pár dologban nagy, de ebben nagyon kevés. Szerintem már bejött a top 30-ba, de csak az eredményessége, hosszú karrierje, rekordjai, stb. miatt. Ha ő 4-5 évig lett volna a csúcson, már kb. mindenki elfelejtette volna, míg az igazi Ronaldo ennyi idő alatt is a top 5 közelében van a közvéleményben.

Kibúvóként (már ha kellene) írhatnám, hogy aktív játékosokra gondoltam :)

A ki a világ legjobbja all time témában lehetetlen a teljes egytértés és ez így van rendjén; nálam pl. ZLATAN ;D (elfogadom a 'van baj' véleményt :laugh:)

De az mondjuk érdekelne, hogy hogyan lehet olyan játékost a legjobbak közé sorolni, akit nem láttunk focizni. Eszembe sincs egy Puskást megkérdőjelezni, de azért egy ilyen rangsorban azokról, akiket nem láttam soha focizni csak szájhagyomány alapján tudok ítélkezni.

Ronaldo: nézhetjük azt is, hogy mit nyújt a pályán, de az ő esetében nem mehetünk el szó nélkül arról az alázatról és munkáról, ami a pályán kívül beletesz. Nyakamat rá, hogy 10 év múlva is így fog kinézni, míg Puskásról a visszahúzós csele mellett nekem a későbbi nagy hasa ugrik be másodjára :laugh:
Ja és nem vagyok egy Ronaldo rajongó (még ha esetleg úgy is tűnik :)), csak végtelenül tisztelem.

Ez egy végtelen történet, hogy ki a legjobb.

CR ezzel az edzésmunkával azért a top10-be befér, ha szummában nézzük a focitudással. (Mondjuk ha Ronaldinho vagy Maradona így állt volna a focihoz, akkor azért sok kérdés nem lenne, bár nálam így sincs... :-)))

Ők ketten az elsők nálam, amíg meg nem halt Maradona, ott előjött annyi videó és info, hogy most már megcseréltem őket.

(Linkelek egy stúdió beszélgetést, Lineker, Owen, Rio Ferdinand. 4:00 perctől érdemes belenézni. Elmeséli Lineker, hogy Maradona beállt a kezdőkörbe, felrúgta a labdát magasra, amikor visszaesett, egyből újra. Owen arcát érdemes nézni, aki focizott, tudja, hogy ezt nem lehet megcsinálni...

https://m.youtube.com/watch?v=WUtsg0O1zu0)

Nagyon nehéz sorrendet állítani, talán egy top10-et tudnék írni, és ha most fejemhez tartanának egy fegyvert, egy ilyen top4-et írnék:
1. Maradona
2. Ronaldinho
3. Messi
4. Ronaldo a brazil

A Top10-en gondolkodnom kéne elég sokat, majd beírom

Ja, szubjektív a Top 10.
Nálam "a bolygó hollandi" Marco van Basten cipőjének talpáig sem ér fel Cristiano Ronaldo.
Természetesen többen vannak Marco van Basten előtt a rangsorban. Például: Ronaldo, a brazil.

Idézetet írta: Latzka Dátum október 25, 2021, 08:57:12
Nem hozzuk ki, de azért le a kalappal peshark előtt, hogy ilyen finoman válaszolt; én elküldtelek volna a ......-ba ;D

Segítek, mert nem megy egyedül, ami nem baj, szívesen segítek. Amiért Suarez a Barcába igazolt, te Barca-drukker lettél? Csak hogy értsd a lényeget ;D