Sportvilág és nem csak > NBA/NFL/NHL/MLB fogadások

NFL 2021/22

(1/6) > >>

SPF Infó:
NFL 2021/22
Itt lehet beszélgetni a 2021-22-es NFL szezon eseményeiről, mérkőzéseiről.  :topbet_125:

junglefever:
Szeretnek egy-ket elozetes felmerest csinalni arrol mennyi forumozot erdekelne iden is egy NFL-es fantasy football league.
Aki szeretne jonni az legyen szives nyomni egy 'Koszonet' gombot erre a hozzaszolasra, igy nev szerint fogom tudni mely forumozoknak kell uzennem itt a rendszeren belul ha meglesz a link a meghivohoz az indulaskor...

Addig is itt egy link ahol arrol lehet nyilatkozni augusztus vegeig hogy melyik platformot preferaljatok iden a jatekhoz.

https://strawpoll.com/vq4xyz4ou

A valasztasi lehetosegek:
- Sleeper (itt jatszottunk tavaly, az oldal ill. a mobil app remek plusz tudtunk chatelni es privatban uzenni egymasnak a meccsek alatt/utan de a felulet nem mindenkinek jott be)
- NFL.com (itt jatszottunk az elozo evek soran, valoszinuleg majd mindenkinek van mar regisztracioja az oldalra, a mobil app nem igazan jo de a draft kliensuk remekul atlathato, nincs league chat vagy privat uzenet mert uzenni/hozzaszolni csak a jatek honlapjan lehet)
- ESPN (az egyik legnepszerubb fantasy sport portal, kell kulon regisztracio de a mobil appjuk viszonylag hasznalhato ellentetben a honlappal ami tulzsufolt, van league chat a honlapon de nincs privat uzenet)
- Yahoo (akinek volt baja mostanaban a yahoo-s email fiokjaval az megerti miert akarom elkerulni ezt az oldalt, de fantasy sportokban viszonylag otthon vannak, a mobil appjuk kb. atmenet az NFL.com app es az ESPN app kozott - van jo es rossz oldala egyarant)
- Az otodik opcio azoknak van akiknek teljesen mindegy hol indul el a jatek, beregisztralnak majd oldaltol fuggetlenul ha indul a dolog

junglefever:
Meg varunk jelentkezoket az idei fantasy football ligankba. Ha van kedvetek jonni, akkor kovessetek az elso hozzaszolasomban leirtakat es kuldom majd a meghivokat szeptember elsejen.
Min. 8 ember kellene hogy osszejojjon az indulashoz - eddig egyelore csak 4-en vagyunk.

Aki szavaz a strawpoll-os oldalon az vagy nyomjon egy koszonetet vagy irjon nekem (vagy ebbe a temaba) mert tudnom kell a felhasznaloneveket ahhoz hogy kitudjam kuldeni privat uzenetben a forumon belul a meghivo linkjet egy heten belul - ezt fent mar egyszer leirtam.
Eddig hat szavazat van de velem egyutt meg mindig csak negy ember felhasznalonevet tudom...

Latzka:
Idén is az Arena tv közvetíti?

Sakkattack:

--- Idézetet írta: junglefever - Augusztus 21, 2021, 18:54:01 pm CEST ---Meg varunk jelentkezoket az idei fantasy football ligankba. Ha van kedvetek jonni, akkor kovessetek az elso hozzaszolasomban leirtakat es kuldom majd a meghivokat szeptember elsejen.
Min. 8 ember kellene hogy osszejojjon az indulashoz - eddig egyelore csak 4-en vagyunk.

Aki szavaz a strawpoll-os oldalon az vagy nyomjon egy koszonetet vagy irjon nekem (vagy ebbe a temaba) mert tudnom kell a felhasznaloneveket ahhoz hogy kitudjam kuldeni privat uzenetben a forumon belul a meghivo linkjet ket het mulva - ezt fent mar egyszer leirtam.
Eddig hat szavazat van de velem egyutt meg mindig csak negy ember felhasznalonevet tudom...

--- Idézet vége ---

Jelentkeznék, csak valamiért nem tudok köszönetet nyomni.

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése