2022 /// Irány Borneó szigetére! (gerry)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Barátnőm kitalálta, hogy az éven Borneó szigetére szeretne elmenni.

Ez majd megy itt a naplóban (szarrá nyerjük magunkat  ;D ), egy páran inspiráltak itt a fórumon , indítsam újra (ezt köszönöm Nektek). Van a sportfogadásban potenciál, 2021-ben volt mind pozitív, mind pedig sajnos negatív tapasztalatom is. (legnagyobb nyereményem és buktám is a múlt éven volt _ menny és pokol... visszagondolva _ kutya sok érzelem és pia  :D )

Közben elindítom az SPF Race-t + megy a röplabda napló is, meg lehet a Maradj Talpon is ha időm engedi. A többit meglátjuk.

A múltat elengedtem. Vezetni fogom itt a fogadásokat és az aktuális állást is.

Jöhet az első szelvény:

4-es kombi / 4-es odds

Smith - Wade - sima Smith győzelem
Piacenza - Monza - úgy tűnik Gyuri nem nyomja a vendégeknél, így sima hazai lesz
Trentino - Perugia - sima vendég még a Covid ellenére is
Taranto - Milano - vendég

A jövőben nem lesz ennyi meccs, de az év első szelvényén kockáztatni kell! Boldog Új Évet minden fórumtársnak! Nyerjetek Sokat, Szeressétek egymást!  :beerchug:  :beerchug:  :beerchug:  :redchug:

Idézetet írta: gerry Dátum január 02, 2022, 13:59:11Barátnőm kitalálta, hogy az éven Borneó szigetére szeretne elmenni.



Ha netán nem jön össze, szeretettel várlak benneteket Csepel-szigeten, pár sör után nyomok neki hastáncot is.  ;D  ;)

Boldog Új Évet nektek is, és sok sikert a tervedhez.  :beerchug:

IdézetHa netán nem jön össze, szeretettel várlak benneteket Csepel-szigeten, pár sör után nyomok neki hastáncot is.  ;D  ;)

Boldog Új Évet nektek is, és sok sikert a tervedhez.  :beerchug:

Csepel-szigetre az éven már mindenképp el kell mennem, a teniszt is össze kell hoznunk, darts is mehet, sör-bor-pálinka IS) Asszony viszont marad, ez férfiaknak való!  :beerchug:

 

Tegnapi első szelvény besült, több volt a napban, de okoskodni utólag már felesleges.

-100 € így az aktuális egyenleg, lesz ez még jobb is!  :beerchug:

Mai trió:

Smith - Wright over 9,5 _ 1,18
Rodriguez Taverna győz _ CHALLENGER BUENOS AIRES _ 1,30
Scandicci - Busto Arsizio 3,5 szett felett a mérkőzésen_ Olasz női kupa _ 1,45

Össz. odds: 2,22

Sajnos csak most tudtam beírni, az Olasz kupa már elkezdődött.

Ezen kívül ment egy kombi: Scandicci / Man. United / Wright győzelem _ 4,29-es odds


IdézetTegnapi első szelvény besült, több volt a napban, de okoskodni utólag már felesleges.

-100 € így az aktuális egyenleg, lesz ez még jobb is!  :beerchug:

Mai trió:

Smith - Wright over 9,5 _ 1,18
Rodriguez Taverna győz _ CHALLENGER BUENOS AIRES _ 1,30
Scandicci - Busto Arsizio 3,5 szett felett a mérkőzésen_ Olasz női kupa _ 1,45


Össz. odds: 2,22

Sajnos csak most tudtam beírni, az Olasz kupa már elkezdődött.

Ezen kívül ment egy kombi: Scandicci / Man. United / Wright győzelem _ 4,29-es odds



Fejlődünk mint állat, tegnap 20 év után (kb. 14 évesen kezdtem el fogadni :D ) elkészítettem első exceles kimutatásomat, tudjam hun tartunk. A múlt kuvára érdekelne, de vannak dolgok amit jobb nem tudni  :redchug:  :redchug:  :redchug:

Tegnap befektetett összeg: 303,04 € _ össz. nyeremény 425,24 € __ 22,20 € pluszban vagyunk 2 nap után, már nem hiányzik sok és utazhatunk  ;D 


A csatolmány lemaradt, ami nem jó, de legalább sz.r  :crazy:  :beerchug:

Mai menü: (2 alap tipp kiesett ma, Mulhouse győzelem / Friedrichshafen győzelem), így marad 1 szelvény.

Nézzük azéééé:

Német első osztály: Dresdner győzelem _ odds: 1,16
A hazai csapat célja, hogy 2. helyen végezzenek az alapszakasz végén, sűrű lesz a január (6 tervezett meccsük van) BL meccsek is jönnek, addig be kell húzni a kötelezőket, ez pedig az!

Francia női: Beziers győzelem _ odds: 1,28
A Beziers bűn rosszul kezdte a szezont, az utolsó 4 meccsüket viszont már behúzták még akkor is mikor esélytelenebbek voltak, úgy tűnik összeállt a BL-ben is induló hazai csapat. (közte verték a listavezetőt is)

Francia férfi: Tourcoing győzelem _ odds: 1,24

Össz. odds: 1,84



IdézetMai menü: (2 alap tipp kiesett ma, Mulhouse győzelem / Friedrichshafen győzelem), így marad 1 szelvény.

Nézzük azéééé:

Német első osztály: Dresdner győzelem _ odds: 1,16
A hazai csapat célja, hogy 2. helyen végezzenek az alapszakasz végén, sűrű lesz a január (6 tervezett meccsük van) BL meccsek is jönnek, addig be kell húzni a kötelezőket, ez pedig az!

Francia női: Beziers győzelem _ odds: 1,28
A Beziers bűn rosszul kezdte a szezont, az utolsó 4 meccsüket viszont már behúzták még akkor is mikor esélytelenebbek voltak, úgy tűnik összeállt a BL-ben is induló hazai csapat. (közte verték a listavezetőt is)

Francia férfi: Tourcoing győzelem _ odds: 1,24

Össz. odds: 1,84




2 jött, 1 bukó. Nem hibáztatom magam mert a Dresdnert ma is odatenném, 200 juróba fájt, ez van, megyünk tovább.

Ma semmire nem volt időm, pedig magyar kosár forduló van, 2 meccset meg akartam durrantani, végül elengedtem, mert nem  tudtam utánaolvasni, hogy mi a helyzet a házuk táján.

Maradt egy buli tipp az izgalom miatt: Szolnok - Szombathely _ félidő vendég/ végeredmény hazai _ tét 10 € _ odds: 12,62

Egy gyors kombit raktam oda "vakon", de bízom benne, hogy zöldülni fog:

Rzeszow győz / Gdansk győz / és a két esti német röplabda 3,5 over _ odds: 3,59


Az erőltetett menet soha nem jó, így jártunk a tegnapi nappal, a 2 szelvény -110 € eredményezett. Megérdemeltem.


Ma jöhet a következő szelvény, ez a sor nálam 10/9-es erősségű, így emeltünk a téten is:

Olasz kupa döntő: Conegliano - Novara _ min. 4 szett a meccsen _ odds: 1,60 /// bízom benne, hogy egy 5 szettes döntő lesz! Sajnos nézni nem tudom, 18:00-tól már én is röplabdázni fogok
Argentín liga: Obras Pocito - UVT San Juan _ hazai győzelem _ odds: 1,42 ///a vendégek nem tudnak kiállni teljes csapattal, így kötelező a hazai győzelem, tippem 3-1
Belga liga: Maaeseik - Leuven _ hazai győzelem _ odds: 1,32 /// hazaiaknál nagyon sok sérülés miatt a december egy kín volt, az elmúlt hetekben erősítettek válogatott játékosokkal, meg kell oldaniuk a "kötelezőt"

Sok sikert mindenkinek!



Amikor egy meccset 2x nyersz meg, de a végén mégis veszítesz 5 meccslabdáról... No commennt  :redchug:  :redchug:  :redchug:


Mai trió:

Cseh bajnoki: Liberec győz, odds: 1,45
Francia: Cannes győz,odds:1,87
Német csajok: Schweriner győz, 1,39

Odds: 3,77

Ha ez sem jön elmegyek egy pár napi szabira az Open előtt.  :D  :redchug:

Szopó lett, Liberec miatt, a másik kettő jött, de ezzel semmit nem értünk...

Nem készültem a héten fogadni, de ha az ember arra sétál illő benézni, így született a mai szelvény:

Monza gyoz_ már megy a meccs
Liberec győz
Karlovarsko győz

Odds: 2.84 tippmix oddsok, bízzunk benne más ország más eredmény is lesz  :D  :beerchug:

IdézetSzopó lett, Liberec miatt, a másik kettő jött, de ezzel semmit nem értünk...

Nem készültem a héten fogadni, de ha az ember arra sétál illő benézni, így született a mai szelvény:

Monza gyoz_ már megy a meccs
Liberec győz
Karlovarsko győz


Odds: 2.84 tippmix oddsok, bízzunk benne más ország más eredmény is lesz  :D  :beerchug:

Bejött az országváltás, meg a szelvény is :D

Ma ha már mentem felvenni a nyereményt vissza is forgattam egy részét:

Magyarország, félidő végeredmény 1/1 _ 1,21
Dinamo Moskva győz _ 1,44
Vegyész győz _ 1,50

Odds: 2,62

Összesítve a hónap első harmadát az aktuális egyenleg: -219,80€

Eddig közelebb állunk Csepelhez mint a szigethez  :D