2022 /// Irány Borneó szigetére! (gerry)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: gerry Dátum november 15, 2022, 18:44:19Még egy esti kombi:

Beziers győzelem _ 1,53
Soutar győzelem _ 1,22

Össz odds : 1,88

Vesztes

Élő:
0-1 szett Fritznek

Auger-Aliassime győz _ 3,12

Idézetet írta: gerry Dátum november 17, 2022, 22:14:34Élő:
0-1 szett Fritznek

Auger-Aliassime győz _ 3,12

Ez cumi lett, elfáradt a végére fejben. Fritz holnap búcsúzik Djoko ellen, de így is szép teljesítmény volt ez tőle tartalékként.

Ma esti program egy üveg bor és tenisz + darts.

Hogy ne üljünk feleslegesen a tv előtt, így ment egy Cici győzelem! Odds: 1,70

Idézetet írta: gerry Dátum november 18, 2022, 21:09:48Ma esti program egy üveg bor és tenisz + darts.

Hogy ne üljünk feleslegesen a tv előtt, így ment egy Cici győzelem! Odds: 1,70

Rublev győzelem lett a vége  :redchug:

Viszont Barney odavert Pricenak, mit nyomott az öreg. Nyerje meg, micsoda sztori lenne!  :beerchug:

Ma (tegnap) elkezdődik (elkezdődött) a VB, engem annyira nem hat meg, mert focit nagyon ritkán nézek, de a haverok körében van egy két fanatikus, aki ilyenkor már a karácsonyi ajándékokat is nézi mit vesz majd a nyereményből.  :redchug:

Lesz egy közös játékunk is, azt ha lesz időm s kedvem majd beírom ide ki hol tart/ tippek stb. , a közös kasszába betettünk fejenként 100 €, az így összegyűlt 400 €-t (4-en játszunk) az nyeri majd aki dec. 18.-án a legtöbb haszonnal zárt, és mivel én vezetem az excelt, így enyém lesz a "főnyeremény"  ;D  :great:

Aki eléri a mínusz 400 € határt az kiesett a játékból. (lehet meg kellene várnom amíg mindenki kiesik)  :D

Az én első körös tippem:
Anglia győz + Holland győzelem _ Odds: 2,45 _ Tét: 100€



Idézetet írta: gerry Dátum november 21, 2022, 13:44:54Az én első körös tippem:
Anglia győz + Holland győzelem _ Odds: 2,45 _ Tét: 100€



6-2
0-2


Sima liba  :beerchug:

Élő:

POLAND: PLUSLIGA - ROUND 11
22.11.2022 21:00
Rzeszow  - Zawiercie

0-1 szettnél

Rzeszow győz _ odds :2,20

Írd majd már ide, ha összejött Borneó, mielőtt mész, illetve mentek. Kívánom, hogy ketten.
Azt is csupán halkan jegyzem meg, ha bejönnek az ázsiai lányok, inkább single utazási forma javasolt.  ;)
Aztán kérünk élménybeszámolót, ha szerencsésen hazaértetek.
Az a durva a szigetben, hogy ha körbeutazza az ember, fürödhet 4 tengerben is. Na meg az, ha áttéved keletről pár éhes pápuai őslakos.  :D

Idézetet írta: lazanyja Dátum november 22, 2022, 22:46:38Írd majd már ide, ha összejött Borneó, mielőtt mész, illetve mentek. Kívánom, hogy ketten.
Azt is csupán halkan jegyzem meg, ha bejönnek az ázsiai lányok, inkább single utazási forma javasolt.  ;)
Aztán kérünk élménybeszámolót, ha szerencsésen hazaértetek.
Az a durva a szigetben, hogy ha körbeutazza az ember, fürödhet 4 tengerben is. Na meg az, ha áttéved keletről pár éhes pápuai őslakos.  :D

Köszi szépen lazanyja, van már tapasztalat? Jártál ott?

Remélem hamarabb látok majd orangutánokat mint őslakosokat  :D

A mandulaszemű lányokat véleményem szerint nem lehet nem szeretni és bámulni.  :D
Már pápuán? Onnan nem tértem volna vissza egyben. Tuti felfalnak, mint fehér embert, akit ritkán látnak.

Mai dupla:


ITALY: SUPERLEGA - ROUND 9
27.11.2022 20:30
Siena - Taranto _ Siena győzelem

+ Vero Volley  - Chieri '76 W _ Vero győzelem

Össz. odds: 2,09

Most nézem, hogy egy hónapja nem voltam aktív a naplómban, így ma odaverünk neki egy "tuti" kombóval:

Clayton - Rock - több mint 16,5 180 a meccsen _ odds: 3,09
Verona - Piacenza - Piacenza győz _ odds: 2,61

A tét kérdéses, mert ez akkora tuti, hogy szégyellem még feladni is  ;D  ;D  ;D

Idézetet írta: gerry Dátum december 29, 2022, 14:48:30Most nézem, hogy egy hónapja nem voltam aktív a naplómban, így ma odaverünk neki egy "tuti" kombóval:

Clayton - Rock - több mint 16,5 180 a meccsen _ odds: 3,09
Verona - Piacenza - Piacenza győz _ odds: 2,61

A tét kérdéses, mert ez akkora tuti, hogy szégyellem még feladni is  ;D  ;D  ;D


Nem szégyelltem, odatettük és ült "simán" ez a 8,07-es kombi  :great:

17 darab 180-as volt
2-3

Boldog Új évet kívánok minden fórumtársnak, zöldüljön mindenkinek a naplója!!!  :beerchug:  :beerchug:  :beerchug: