Filmek

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


július 29, 2009, 13:31:49, Latzka
Kezdésnek egy sportfogis film, de ha van valami jó "tippetek", akkor ide jöhet bátran.

Pénz beszél (Two for the Money) 2005

Súlyos balesetét követően az ex-futballsztár Brandon Lang a sportfogadások nagyhatalmának Walter Abrams-nek pártfogoltja lesz, egyúttal villámgyorsan a nagypénzes világ aranyifjúja, aki mindig ráérez, ki nyeri a meccset. Ám a milliókról szóló, szélhámos a szélhámossal szembeni halálos játékban saját mentorával kell végül megküzdenie. Anyagi és sorsbeli szerencse körül forog ez a kalandfilm, mely a pénzszóró szerencsejáték forgatagába nyújt bepillantást. Oda, ahol azok az emberek játszanak halálos játékot, akiknek van kockáztatni való szerencséjük, és persze pénzük.

Régen láttam már, de úgy emlékszek tetszett :)

Én is láttam a filmet, nem volt rossz.

Nekem meg van! 2x is meg kellett néznem! :) ;)

Úgy látom az egyik szereplő a "Kockafejek"-ből Roy. Az sem gyenge, bár az sorozat :D

Sziasztok!

Keresek egy filmet megvételre vagy letöltésre, de eddig hasztalanul. Ha vki tud segiteni, esetleg eladna pont egy ilyen filmet ( :D ), kérem értesitsen.
A film cime -

(Jane Austen's) Mafia!

1998as film.
A kis Vincenzo Cortino elúszik Sziciliától New Yorkig s keződik a kaland ;D
Hatalmas szerintem a film, van benne minden...

Szóval ha vki tud segiteni, dobjon egy privátot az árról vagy egy esetleges linket ;) Köszönöm!

Idézetet írta: jaaas Dátum október 05, 2009, 00:22:39
Sziasztok!

Keresek egy filmet megvételre vagy letöltésre, de eddig hasztalanul. Ha vki tud segiteni, esetleg eladna pont egy ilyen filmet ( :D ), kérem értesitsen.
A film cime -

(Jane Austen's) Mafia!

1998as film.
A kis Vincenzo Cortino elúszik Sziciliától New Yorkig s keződik a kaland ;D
Hatalmas szerintem a film, van benne minden...

Szóval ha vki tud segiteni, dobjon egy privátot az árról vagy egy esetleges linket ;) Köszönöm!

Nagyon nagy film, a kis Armani Blézer találkozik Guccival (vagy valami hasonló). Sajnos segíteni nem tudok, nekem nincs meg...

#6 október 05, 2009, 14:07:13, Szigo
Én is ajánlok egy filmet, nekem régi nagy kedvencem:

Út a csúcsra (The Program - 1993) http://www.imdb.com/title/tt0107889/

Az általam látott amerikai focis-filmek közül a legjobban adja vissza a sport baromságait, amit egy európai ember csodálkozva néz csak. Egy egyetemi focicsapat évadját követhetjük végig, olyan zseniális B-színészekkel, mint Craig Sheffer, James Caan, Omar Epps, Kristy Swanson és a magát végül A-kategóriás sztárrá benyomó Halle Berry (itt még nem az a csontsovány gebe, mint a Macskanőben, hanem igazi jó bőr csaj).

A történetet elmesélni nem lehet, hiszen ez egy sportfilm, nem egy karriert mond fel, hanem a csapatot próbálja bemutatni. A film nem fókuszál egy karakterre, egy csapatsportot bemutató film nem is teheti ezt meg. Nagyon ütős a játékosok sablonizálása, van alkoholista irányító, feltörekvő ösztöndíjas szegénygyerek, nagy karrier előtt álló fekete benga hátvéd, doppingoló fehér gyerek, edző csaját dugó tartalék játékos, szerelmi versengés a két futó között, tehát minden, ami kell. A dumák frenetikusak, különösen ajánlom Alvin Macket, aki a videózás alkalmával mindig tudja a tökéletes taktikát: kinyírom, levadászom, megölöm, eltaposom.

Az amerikai fociról kevés jó film született (kivétel a Minden héten háború, de az meg túl hosszú), ennek a 120 perce gyorsan elmegy, mert ráéreztek az ízére. Nem futott be nagy karriert, itthon videótékák polcain lehet talán vele találkozni, illetve mintha az HBO is képernyőre tette volna 10 éve. Szinkronra kár szót vesztegetni, pocsékra sikeredett, nem sok arc hangját találták el. Egy nézést mindenképp megér...

Idézetet írta: Szigo Dátum október 05, 2009, 08:23:04
Idézetet írta: jaaas Dátum október 05, 2009, 00:22:39
Sziasztok!

Keresek egy filmet megvételre vagy letöltésre, de eddig hasztalanul. Ha vki tud segiteni, esetleg eladna pont egy ilyen filmet ( :D ), kérem értesitsen.
A film cime -

(Jane Austen's) Mafia!

1998as film.
A kis Vincenzo Cortino elúszik Sziciliától New Yorkig s keződik a kaland ;D
Hatalmas szerintem a film, van benne minden...

Szóval ha vki tud segiteni, dobjon egy privátot az árról vagy egy esetleges linket ;) Köszönöm!

Nagyon nagy film, a kis Armani Blézer találkozik Guccival (vagy valami hasonló). Sajnos segíteni nem tudok, nekem nincs meg...

Köszönöm ;) Többen is jelezték már, hogy 50 és 100.000 HUF közötti összegen megvállnának a DVDjüktől (v éppen szalagos kazettájuktól), eddig Gery185 a befutó, mert Ő kéri érte a legtöbbet, s nem szeretem a rossz üzleteket ;) Rossz poénokat félretéve, MilanEnci és Gery185 is nagyon készségesek voltak, és úgy tűnik gazdagodok két linkkel, és reményeim szerint egy filmmel. Bár az igazat megvallva, fenntartásaim vannak Gery linkjével kapcsolatban, félek h csak a home video-ját nézetné meg velem :D Bocs Gery ;)

És keresek még egy filmet, de semmi támpontom nincs hozzá sajnos. Reményeim szerint eszembe jut majd a története, mert jelenleg csak arra emlékszem, h 3szor láttam, és mindháromszor majdnem megfulladtam a röhögéstől. Szintén ilyen maffiózós paródia volt, de se szereplők, se film cim nem ugrik be :D Ha esetleg Sherlock Holmes is regisztrált tag a fórumon, várnám a jelentkezését :cya:

(Jane Austen's) Mafia!

Ncore-ról szedtem le tegnap, gondolom bithumenen is fent van. A kisebb vagy általam nem ismert magyar torrent oldalakon nem tudom, hogy fellelhető-e.

Ha meg angolul is jó, akkor ott a piratebay.org. (ugye itt nem kell regisztráció)

A másik filmhez meg még kellene pár adat ;D

Ilyen nincs ;D Meg szeretnék nézni egy filmet, és olyan szavakkal bombáztok mint torrent, ncore, stb.... Nézzétek, tök hülye vagyok a gépekhez, annyi a tudásom, h meg tudom nyomni a notebook-on az on/off gombot, be tudom kapcsolni a netet, meg tudom nyitni a böngészőt, és be tudom irni a bookie-k honlapcimeit, az sfstats.org-ot, és még pár fórum cimet. Igaz, ezeket fejből meg tudom csinálni, álmomból felkeltve. Excel és Word kezelése is megy úgy ahogyan, de ezekből is nagyobbak a hiányosságaim, mint a tudásom ;) Ilyen előjelekkel kérek valakit, h magyarázza el nekem ezeknek a szavaknak a jelentését :D

Köszönöm Latzka a segitséget. Tetszett a film?

@jaaas: http://www.utorrent.com/ letöltöd és telepited majd http://thepiratebay.org , keresőbe beirod amit szeretnél és a találati listából kiválasztod melyiket szeretnéd letölteni (minél magasabb a SE száma annál jobb). A letöltött .torrent fájlt megnyitod az uTorrenttel és tölti is.

Hogy egyszerűbb legyen miután megvan az uTorrent itt a direkt link a filmre: http://torrents.thepiratebay.org/4136113/Jane_Austen________________s_Mafia.(1998).DVDRip.h.264.Eng.[Fuck.4136113.TPB.torrent

Köszönöm vmlinuz! Kiderült h ilyen UTorrent-em van, szóval azt már nem kell telepiteni :great:  :redchug:

Idézetet írta: jaaas Dátum október 05, 2009, 13:25:39
És keresek még egy filmet, de semmi támpontom nincs hozzá sajnos. Reményeim szerint eszembe jut majd a története, mert jelenleg csak arra emlékszem, h 3szor láttam, és mindháromszor majdnem megfulladtam a röhögéstől. Szintén ilyen maffiózós paródia volt, de se szereplők, se film cim nem ugrik be :D Ha esetleg Sherlock Holmes is regisztrált tag a fórumon, várnám a jelentkezését :cya:

Csodálom h ennyiből nem találtátok ki h a Csak egy kis pánik-ról és annak folytatásáról beszéltem ;D Szégyeljétek Magatokat, mindenki megbukott ;)

#14 október 13, 2009, 09:35:22, bleah
Drag me to hell / Pokolba taszitva
Mindenkinek ajánlom  :great:
http://www.traileraddict.com/emb/9446