Csak egy kis politika...

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Nekem az a véleményem, hogy milyen nagy szám volt amikor a FIDESZ legnagyobb vidéki bástyáját elveszítette. Ez Hódmezővásárhely. Területileg a második legnagyobb város, mezőváros. Az eltelt évek alatt egyszer sem volt a kormánypárt által irányított tévéadókon, hogy ilyen szarul, meg olyan szarul vezeti MZP a várost. Ha nem találtak rajta még ők sem fogást, akkor az előválasztás megnyerése utáni dolgok, számomra mind csak kreálmány.

Békemenet, avagy peacewalk.


Idézetet írta: TiB Dátum október 23, 2021, 14:54:05
Békemenet, avagy peacewalk.


Ugyanannyi szavazata van neki is bazzeg, mint nekem.


Idézetet írta: zbking Dátum október 23, 2021, 15:06:46
Ugyanannyi szavazata van neki is bazzeg, mint nekem.

Hagyjuk ezt.. nem tud angolul, butasagot irt, még talan agymosott is. Na es. Ettol meg lehet egy peldas elet mogotte. Az lenne csak szomorú es antidemokratikus ha lennenek retegek akiknek a szavazata tobbet erne mint a tied vagy az enyem.


Ma láttam egy hirdetést, hogy rendezőt keresnek az Elkúrtuk című film folytatására. A második rész neve a Szétlopjuk lesz, mások lesznek a szereplők is. ;D

Idézetet írta: curpy82 Dátum október 23, 2021, 18:48:31
Ma láttam egy hirdetést, hogy rendezőt keresnek az Elkúrtuk című film folytatására. A második rész neve a Szétlopjuk lesz, mások lesznek a szereplők is. ;D
Nehogymá'  ;)


#622 október 23, 2021, 19:18:20, zbking
Idézetet írta: MessiÁs Dátum október 23, 2021, 16:17:47
Hagyjuk ezt.. nem tud angolul, butasagot irt, még talan agymosott is. Na es. Ettol meg lehet egy peldas elet mogotte. Az lenne csak szomorú es antidemokratikus ha lennenek retegek akiknek a szavazata tobbet erne mint a tied vagy az enyem.
Azt írtam, hogy ugyanannyit ér. Mit nem lehet ezen érteni?
Az ilyen emberek fognak dönteni a gyerekeim meg a gyerekeid jövőjéről. Nyilván nem lehet ezzel mit csinálni, nem akarom megölni az öregasszonyt, ettől még a tény, az tény.


Pataky Attilát tényleg elrabolták az űrlények!

És az ufók tegnap Békemeneteltették a többi elrabolt emberrel együtt.




Úgy látom, tényleg döglődik Lölő, kezdik áttolni a cuccosokat Tiborcznak, szépen, lassan, folyamatosan.

Idézetet írta: zbking Dátum október 29, 2021, 16:03:41
Úgy látom, tényleg döglődik Lölő, kezdik áttolni a cuccosokat Tiborcznak, szépen, lassan, folyamatosan.

Te amúgy konkrétan Lölőre haragszol, vagy a jelenségre? Mert elnézve a fickót, egy falusi gazda eszénél több nem jutott neki, ami nem baj, attól még lehet jó ember valaki, és valószínűleg nem is sejti mennyi szarságot csinálnak a neve alatt. Nem védeni akarom, csak nem tűnik egy végtelenül gonosz embernek. Más kérdés, hogy egy rakás dologra rávették, amire nemet kellett volna mondania. Érdekes helyzetnek látom az övét, nekem se szimpatikus félre ne érts.

Idézetet írta: TiB Dátum október 29, 2021, 16:32:19
Te amúgy konkrétan Lölőre haragszol, vagy a jelenségre? Mert elnézve a fickót, egy falusi gazda eszénél több nem jutott neki, ami nem baj, attól még lehet jó ember valaki, és valószínűleg nem is sejti mennyi szarságot csinálnak a neve alatt. Nem védeni akarom, csak nem tűnik egy végtelenül gonosz embernek. Más kérdés, hogy egy rakás dologra rávették, amire nemet kellett volna mondania. Érdekes helyzetnek látom az övét, nekem se szimpatikus félre ne érts.
Jó a kérdés, nyilván nem erre a félkegyelműre haragszom, de azért remélem megdöglik reggelre a gazdájával együtt. :-)))