Napi tipp nyereményjáték - Szabályzat

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


kép küldés a tippről? nem kell vagy kell?

Idézetet írta: hillandkimi Dátum július 23, 2021, 22:01:41
kép küldés a tippről? nem kell vagy kell?

Szabályzatot el kell olvasni, de elárulom: nem kell.

Ha jól tudom heti egyszer van utalás. Tizenötödikét nyertem, de én már megint kimaradtam a dologból. Utánanéznétek? Köszi!

Idézetet írta: curpy82 Dátum július 24, 2021, 20:39:03
Ha jól tudom heti egyszer van utalás. Tizenötödikét nyertem, de én már megint kimaradtam a dologból. Utánanéznétek? Köszi!

Nem maradtál ki (már megint). Jövő hét folyamán utalunk.  :cya:

Üdv!

Mivel ez egy "Napi Tippjáték" kicsit nehezményezem a 18. pontban leírt szabályt.  :-\

Kíváncsi lennék, vajon az eddigi nyertesek mindegyike megfelelt-e ennek a pontnak. Akinek van ideje és kapacitása minden tippadó előző 3 napi tippjét végignézni, az is megérdemli.

A lottóötöst sem fizetném ki, ha az éppen aktuálisan nyertes nem tud felmutatni az előző 3 hétből legalább egy kettes találatot.

Idézetet írta: szumi0411 Dátum október 25, 2021, 19:00:30
Üdv!

Mivel ez egy "Napi Tippjáték" kicsit nehezményezem a 18. pontban leírt szabályt.  :-\

Idézetet írta: szumi0411 Dátum október 25, 2021, 22:20:00
Kíváncsi lennék, vajon az eddigi nyertesek mindegyike megfelelt-e ennek a pontnak. Akinek van ideje és kapacitása minden tippadó előző 3 napi tippjét végignézni, az is megérdemli.

A lottóötöst sem fizetném ki, ha az éppen aktuálisan nyertes nem tud felmutatni az előző 3 hétből legalább egy kettes találatot.

@szumi0411

Igen, mindenki megfelelt. Napi szinten ez ellenőrizve van. Mellesleg csak egyetlen egy személynél kell ezt leellenőrizni (az aktuális potenciális nyertesnél).

És tudod, hogy miért lett bevezetve? Azért, hogy a játékosok lehetőleg ne dobálozzanak a hatalmas oddsokkal.

Nem tudom volt e már ez a téma napirendben ...
Jó ez a napi tipp játék, de szeretném megkérdezni!
Miért nem "követelmény, hogy egy-két mondatot kelljen mindenkinek írni a tippjéhez. Sokszor rossz nézni, hogy valakinek a szép indokolt tippje, pár mondattal "megbátorítva" elvérzik egy bedobott nagy szorzóssal szemben, ami mellé egy szó sincs csatolva!
És itt nem arról van szó, hogy nem lehetne megindokolni egy 10,00 szorzót ... Volt a napokban egy 10,00 odds kézilabdában ami szépen meglett indokolva és nyert is.

Idézetet írta: Titti7 Dátum december 20, 2021, 11:41:37
Nem tudom volt e már ez a téma napirendben ...
Jó ez a napi tipp játék, de szeretném megkérdezni!
Miért nem "követelmény, hogy egy-két mondatot kelljen mindenkinek írni a tippjéhez. Sokszor rossz nézni, hogy valakinek a szép indokolt tippje, pár mondattal "megbátorítva" elvérzik egy bedobott nagy szorzóssal szemben, ami mellé egy szó sincs csatolva!
És itt nem arról van szó, hogy nem lehetne megindokolni egy 10,00 szorzót ... Volt a napokban egy 10,00 odds kézilabdában ami szépen meglett indokolva és nyert is.

Csupán azért mert szerintünk azokban is van érték, akik jól tudnak tippet választani (akár megérzésre), de képtelenek (vagy nem hajlandóak) két sort hozzáfűzni.

Hát, ha innen nézzük, akkor nincs további kérdésem ...  ;D
Azért az alábbi tippeket jobb nézni az elmúlt napokból, mint csak egy bedurrantott csupasz nagy oddsos próbálkozást!  :ok:

Idézetet írta: curpy82 Dátum december 14, 2021, 14:44:42
Vízilabda BL
Novi Beograd-Brescia
Döntetlen
8.5

Először ugyan a Fradit akartam idetenni, de azok már annyiszor ikszeltek, hogy elég az egész idényre. A szerbek negyedikek, éppen továbbjutó helyen vannak. Hazai pályán egy győzelem, egy vereség. Az olaszok vendégként még hibátlanok, s azon kívül is csak a Fradi elleni iksz piszkítja mérlegüket. Ma is egy végig kiélezett meccs várható, s ha nem nyomják majd a bírók a hazaiakat( bár azt inkább az olasz csapatokkal szokták), akkor simán lehet ez egy "békés" 9-9. :D

Idézetet írta: Szigo Dátum december 18, 2021, 11:28:55
MTK - Paks
Labdarúgás Magyarország NB1
2021.12.18. 17:00

Tipp: 1. félidő over 2 gól / 1 félidő btts / Paks győz
Odds: 11.00
Iroda: bet365

Az MTK még nagyobb gödörben van, mint a Paks. Márton Gábor keresi az ideális csapatát, de nem találja. A gyenge focijuk miatt gondolom a Paks győzelmét, akik nem játszanak olyan rosszul, de semmi sem sikerül mostanában. Egyszer ki fog jönni nekik a lépés: miért ne lehetne most az! Az első félidőben a Paks rendre jobban tolja mostanában, akkor várom a góljaikat. viszont a paksiak védelme olyan rossz, hogy minimum egy MTK-gól is összejöhet az első félidőben. Láttuk, hogy az Újpest úgy ment át rajtuk, mint kés a vajon. Beridze olyan, mint Grozav, tehát jöhet a góljuk.

Idézetet írta: Assassin Dátum december 06, 2021, 16:53:19
Kézilabda, Világbajnokság (N), 2021. 12. 06, 20:30

Németország (n) - Magyarország (n)
Tipp: Németország pontosan 1 góllal nyer


Odds: 10,00
Iroda: Unibet

Indoklás: Egyöntetű a vélekedés, hogy sok gólos lesz a ma esti, ennek én se mondok ellent, de hát a bukik is elég magasan húzták meg a ponthatárokat, már ahhoz is legalább 58 gól kéne, hogy egy kettes körüli odds zöldüljön. Ebben nem látok nagy valuet, inkább másfelé indulnék el. Mindkét csapat jó formában van, és nagyjából ez lesz az első komoly megmérettetésük a tornán: ez szoros meccset ígér. Akárhogy is, ha reális szeretnék lenni, a németek valamivel jobb erőkből állnak, én nekik adom a meccset (talán azért is teszem ezt könnyebb szívvel, mert végső soron nem ma kéne mindenképp nyerni a lányoknak). De szoros lesz, 1-2 gól dönt a javukra végül. Ha egyetlen egy, akkor a feltett pénzünknek éppen a tízszeresét fizeti vissza az Unibet.

2022 január 1-től:

20. A napi tipp játékban nem érvényes a fogadásépítő (+ mérkőzéskombinációk).

Röviden: egy tipp, s kész.

Február 25-ét nyertem, de az a nyeremény elmaradt. Utánanéznétek? Köszi!

Idézetet írta: szumi0411 Dátum március 15, 2022, 10:51:02Február 25-ét nyertem, de az a nyeremény elmaradt. Utánanéznétek? Köszi!

Pótolva. Elnézést, valamiért kimaradt.  :ok:

Köszönöm a gyors választ és intézkedést!

El akartam kezdeni aktivan jatszani a napi tipp játékban, nagyobb oddsokkal (3-5korul), amire penzt is tennek.

De szomoruan latom hogy ozonlenek a gigaoddsok, ma is egy amugy csodalatos odds nyer a 18szoglettel, csak epp elveszi a jatek lenyeget. Tudom szamtalanszor volt modositas a jatekon. Hol kellett indokolni, hol kellett penzzel tenni a fogadast aztan lett belole ez a lovoldozes osszevissza, legtobbszor anelkul hogy ket sorban imitalnank legalabb miert van ertek a fogadasban. Tehat 30mp alatt beirt tippekkel lehet nyerni. Ami engem speciel meg jobban idegesit hogy a nyeronek tuno 27es odds utan vannak meg akik megprobaljak ezt is tullicitalni.. ertem en, a szabaly engedi tehat nem tilos. 1500forintert vagy 750ert, mert egy 27+oddsot indokolni se lehet.

Gyozzetek meg hogy mi ertelme van ennek? Mert akkor en is jovok aztan szorom a baseball homerun tippeket 6-10es oddert napi 30mp alatt beirva, aztan ha ketto elmegy akkor valami kis oddsot.

(Ez csak sajat velemeny ami nem feltetlen egyezik masok velemenyevel vagy epp a szervezok velemenyevel)