OFFTOPIC

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


ja ja ... es nem is kaptal vagy 3 tapsot tolem  :jump2_125: :jump2_125: :jump2_125:

Idézetet írta: bleah Dátum február 06, 2007, 15:34:39
ja ja ... es nem is kaptal vagy 3 tapsot tolem  :jump2_125: :jump2_125: :jump2_125:
:) nem tudom megnézni kitől kaptam

azt miért nem tudhatjuk hogy hány taps és hány hurrogásból áll az egyenlegünk? a chaten miért nincs soha senki?  :-\ ott ugyanezeket frissiben ki lehetne tárgyalni, ami ebben a topicban van!

Lacapi valoban igazad van , a chat lassan kezdi elvesziteni valodi erteket , ahoz kepest ami az ev elejen volt...

Idézetet írta: Lacapi Dátum február 06, 2007, 15:36:38
azt miért nem tudhatjuk hogy hány taps és hány hurrogásból áll az egyenlegünk? a chaten miért nincs soha senki?  :-\ ott ugyanezeket frissiben ki lehetne tárgyalni, ami ebben a topicban van!
Bemész a profilodra, ott van fórum profil információ, a legvégén megjelenik nekem

edit: te jól állsz 9:0 :great:

Idézetet írta: vmlinuz Dátum február 06, 2007, 15:20:09
FBCOMMANDOS: mit jelent az aláirásod? Törökül van, nem?

Igen, törökül van, azt jelenti, hogy egy legenda 100 éves.   :coolsmiley:
Elég komoly Fenerbahce szurkoló vagyok, ha minden jól megy idén megyek meccsre is.

lehet huje kerdes de minek pont a Fennerbahce ?

Nem hülye kérdés, sokan kérdezik :)
Főleg a szurkolótábora és a közeg miatt, ami az egész csapatot körülveszi. A Fener szurkolók rajongása és fanatizmusa semmihez sem hasonlítható :coolsmiley:
Igazából véletlenül lettem 2,5 éve FB szurkoló, amikor Törökországban voltam gondoltam veszek emlékbe vmilyen mezt, és ez tetszett a legjobban  ;D
Amikor hazajöttem utána néztem a neten és onnantól kezdve.....elég őrült feneres lettem ;D.

en valahogy igy voltam a Rapid Bukarest-el .... tudom mirol van szo  :great:

nem eleg hogy a baratnomet elkaptam  massal a lovem is el kell veszitsem , ujra .... pfff .... micsoda het

Én a Milant, egy Milan - Lazio meccs után kezdtem követni....akkor még játszott a nagy George Weah...mai napig ő a kedvecem...

kva eletbe nem jon ossze semmi ... legyen az 1.10-es odds vagy lehet az 10-es  :bash:
ideje jo hosszu szunetet csinalni ...

oaa ez a rohadt influenza  :hanyas: