Infó > Közösség

Bunda volt?

(1/144) > >>

Milán:
Bunda volt?
Lerántjuk a leplet! Ebben a témában lehet jelezni azon sporteseményeket, amelyek bunda-gyanúsak!

Kezdetben viszont ajánlom "Sound" cikkeinek elolvasását, mely által bemutatja a sportfogadók rémét, a bundázást:

Bunda a sportfogadásban I.   Bunda a sportfogadásban II.
Soundot idézve: "A sportfogadó a tiszta mérkőzéseket szereti. Amit egy sportfogadó portál tehet, az annyi, hogy beindít az oldalán egy olyan rovatot, amely a manipulálható mérkőzésekkel foglalkozik. Veszélyes üzem, mert vádaskodássá fajulhat. Nehéz különbséget tenni valódi meglepetések, bravúrok és a bunda között. Ezért a fórumon indított Bunda volt? témában megvitathatóvá tesszük első körben a napi eseteket. Különösen magas szorzójú kimeneteleket, érvekkel alátámasztott indoklásokat várunk. A „Bunda a sportfogadásban” című cikk szempontrendszere szerint kategorizáljuk az eseményeket. Kellő rutin és gyakorlat után aztán heti „ajánlóval” jelezzük felétek a messziről bűzlő találkozókat."

Nos, mostantól indul a leleplező rovat! Hajrá!  :beerchug:

26juventino:
Declan Hill - Bunda
Aki teheti szerezze be ezt a könyvet. Nagyon sok érdekes dolog van leírva a bundázásról meg a leghíresebb bundameccsekről.

(elnézést ha már fel van tüntetve a könyv valahol)

kreatos:
Én amikor meghallom a bunda szót akkor 90%-ban a 2002-es Világbajnokságon látottak jutnak eszembe.
Amúgy a főoldalon lévő cikk szerintem jó lett..érdekes volt a Sose Halunk meg hasonlat is(sose tennék én se lóversenyre.
Kiváncsian várom majd azokat a tippeket amik majd itt megjelennek,hogy mire ne fogadj most :police:

ZoliH85:
sziasztok

nem tudom h feletek is reklamozzak e de pl az en profilomon (szeribianan) eleg surun megjelenik h egy srac bunda meccekre tesz meghozza eredmenyekre. gondolom arulja a tippeket. de sose ertem meg ha valaki tud egy tuti bunda meccsen miert akarja eladni en tuti h nagyon megtennem es kesz es inkabb hallgatnak , mindenesetre a kepek erdekesek. belinkelem a facebook oldalt, remelem ez nem minosul reklamnak.

a szelvenyek nem tudom h hitelesek e mert szerintem ilyet lehet nyomtatni is otthon pl regi matrixos nyomtatoval...

https://www.facebook.com/pages/Jabulani/102949103096030

LFCfanBoti:

--- Idézetet írta: saltanus - Szeptember 16, 2014, 16:08:48 pm CEST ---sziasztok

nem tudom h feletek is reklamozzak e de pl az en profilomon (szeribianan) eleg surun megjelenik h egy srac bunda meccekre tesz meghozza eredmenyekre. gondolom arulja a tippeket. de sose ertem meg ha valaki tud egy tuti bunda meccsen miert akarja eladni en tuti h nagyon megtennem es kesz es inkabb hallgatnak , mindenesetre a kepek erdekesek. belinkelem a facebook oldalt, remelem ez nem minosul reklamnak.

a szelvenyek nem tudom h hitelesek e mert szerintem ilyet lehet nyomtatni is otthon pl regi matrixos nyomtatoval...

https://www.facebook.com/pages/Jabulani/102949103096030

--- Idézet vége ---
ezek akkora csalások, nem szabad nekik bedőlni ...

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése