TiB fogadási naplója

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Mamchester City - West Ham
Vendég csapat szerez gólt (1.76)

Lehet teljesen benézem, de a City játéka ellen, a West Ham stílusa hatékony lehet. Veszélyes kontrák, hatékony helyzetkihasználás, ezek ülhetnek egy labdabirtokló Manchester City ellen, legalább egy gólra. A lenti képen Moyes és Guardiola találkozásai láthatóak, a skót sokszor kikapott, de gólig elég sokszor jutott a csapataival Guardiola ellen.

Idézetet írta: TiB Dátum november 27, 2021, 21:59:36
Mamchester City - West Ham
Vendég csapat szerez gólt (1.76)

Lanzini az utolsó pillanatban mentette meg a tippet. Neki amúgy félévente egyszer van csak kedve játszani, kár érte, mert ilyenekre képes. Erre a helyzetre/lövésre 0.03 xG-adtak :D ami nagyjából a csoda kategória.


#497 november 28, 2021, 20:34:06, TiB
Idézetet írta: TiB Dátum november 28, 2021, 20:06:54
Lanzini az utolsó pillanatban mentette meg a tippet. Neki amúgy félévente egyszer van csak kedve játszani, kár érte, mert ilyenekre képes. Erre a helyzetre/lövésre 0.03 xG-adtak :D ami nagyjából a csoda kategória.

Ja , eszméletlen lövés volt , de azért létezik egy xGOT mutató is , mi 0.31 vagyis 3bol 1 egyszer a kapus tehetetlen.

Idézetet írta: sunik29 Dátum november 28, 2021, 20:20:12
Ja , eszméletlen lövés volt , de azért létezik egy xGOT mutató is , mi 0.31 vagyis 3bol 1 egyszer a kapus tehetetlen.


A másik oldalról valóban a védhetőség alacsony, de háttal áll szinte végig, ellenfél a nyakán, konkrétan egyszer nem néz a kapura csak érzésből ráteszi, és piszok szerencsésen találja el, mert ott repül a kapus keze, kvázi kicsit beljebb megy, megfogja. Góltól függetlenül érzem hogy egy ideje szúrom a szemed, ha CR miatt van mint pecápánál, akkor inkább visszaszívok mindent csak ne bántsatok ;D

Idézetet írta: TiB Dátum november 28, 2021, 20:33:47
A másik oldalról valóban a védhetőség alacsony, de háttal áll szinte végig, ellenfél a nyakán, konkrétan egyszer nem néz a kapura csak érzésből ráteszi, és piszok szerencsésen találja el, mert ott repül a kapus keze, kvázi kicsit beljebb megy, megfogja. Góltól függetlenül érzem hogy egy ideje szúrom a szemed, ha CR miatt van mint pecápánál, akkor inkább visszaszívok mindent csak ne bántsatok ;D

;D  Nem ,Isten mentsen , egyszerűen nem jól fogalmazok , nincs hozza tehetségem és ez nem szarkazmus , más csak úgy görgeti a szép kerek magyar szavakat ki magából , nekem ez nem megy, ha valami rossz érzésem van akkor én egyből reagálok (ami nem a legjobb megoldás a tisztan látás miatt ) egyébként mar el is felejtettem hogy volt CR -es ügy. Különben is mi a f...nak állt be mikor vezetett a csapat .!!

Lehet én értettelek ám félre, a lényeg hogy akkor ezt benéztem szerencsére :)

Szeretem az információkat, tanulást, szóval ha esetleg valakinek újdonság volt az xGOT mutató, az itt olvashat róla egész részletesen, angolul: https://theanalyst.com/eu/2021/06/what-are-expected-goals-on-target-xgot/

Forma-1 szaúdi nagydíj
Lesz safety car (1.20)

Baromi gyenge szorzó, de nem merem bevállalni a merészebb dolgokat, pedig szerintem Hamilton vagy Verstappen nem fejezi be a versenyt. Ami biztos, hogy csapkodják majd a pilóták szépen a falhoz a vasakat.

Szia,

ez simán lejöhet egy ilyen gyors, "városi" korlátokkal teli pályán!
Nekem 2.0-es szorzón az tetszik, hogy Verstappen és/vagy Bottas nem végez dobogón! :great:
Benne van a szokásos Bottas visszaesés vagy netán egy összeakadás a rajtnál! :ok:

Idézetet írta: TiB Dátum december 04, 2021, 23:07:42
Forma-1 szaúdi nagydíj
Lesz safety car (1.20)

Mennyire közel voltál a jó tipphez Experte, 0.1 másodperccel előbb ért célba a harmadik helyen Bottas, mint Occon.

Kinéz, majd jön a fejrándulás, egy finom káromkodás, és ennyi, lecsúszott a dobogóról.


Lehet megveszem életem első virtuális földtelkét, és Zuckerberg mellett fogok lakni a Metaverzumban.

Részletek később. Kizárólag virtuálisan.

Idézetet írta: TiB Dátum december 06, 2021, 18:20:54
Mennyire közel voltál a jó tipphez Experte, 0.1 másodperccel előbb ért célba a harmadik helyen Bottas, mint Occon.

Kinéz, majd jön a fejrándulás, egy finom káromkodás, és ennyi, lecsúszott a dobogóról.



Áááá ne is mond, most így visszanézve még fájdalmasabb! :crazy: Hihetetlen, már mikor feljött a 4. helyre éreztem... ebből baj lesz :bash: :bash:
De gondoltam talán kibírja Ocon, de nem és nem is emlékszem mikor volt utoljára olyan futam, hogy a célegyenesben még előzni tudott valaki és ezzel dobogóra állt!!?? Bezzeg most... >:(
Egyszerűen vasárnap ilyen nap volt, semmi nem jött...
De azért a futam nem volt semmi, amilyen forgatókönyv zajlott!? Nem tudom mi lesz hétvégén a vége!? :great:

Én egy sima Hamilton győzelemre tippelek sajnos, bár ezzel nem vállalok sokat :D Egy újabb káosz azért érdekesebb lenne, ráadásul fogadásnál is jobban fizet. Az egyik Red Bull kiesik hármas oddsért hívogat egyelőre, de lehet kimaradok a zárásból és csak nézem.

Brentford - Manchester United
Mindkét csapat szerez gólt (1.73)

Szerintem ez a Shaw - Maguire - Varane - Dalot védőnégyes borzalmas, hullámzóan teljesítenek, de szinte mindig engednek egy gólt az ellenfélnek. Eközben a Brentford csak az igazán jól védekező csapatoknak nem rúgott gólt hazai pályán, mint például a Manchester City vagy Chelsea. Vendég oldalon meg talán jön Ronaldo és siuuuzök egyet.

IdézetBrentford - Manchester United
Mindkét csapat szerez gólt (1.73)

Watford - Norwich
DNB Hazai (1.50)

Szerintem a Watford jobb csapat, még a sok hiányzóval együtt is, ráadásul Kayembe, Samir és Kamara egész jól mutatkozott be az első meccsén legutóbb. Kicsit becsapósnak érzem a Norwich győzelmét az Everton ellen, mert ott lényegében az Everton győzte le saját magát, szinte szó szerint. A lenti öngóllal kerültek hátrányba, nem mondom hogy Benitez menesztésére utaztak, ami összejött, de teljesen rottyon voltak az tuti.


Melyik a kedvenc bajnokságod? Kezdem azt hinni, hogy a PL pedig eddig azt hittem, hogy a La Liga 8)