Mindenféle "zagyvaság" > Gamer Zone

GaMER ZoNE

(1/9) > >>

BaXee:
Hiánycikk topic! Itt az ideje befoltozni. 8)

BaXee:
Hatalmas múltam nincsen-e téren, középiskolás koromban elég sokat dotáztam, szeretném azt hinni, hogy a hungarian elithez tartoztam, bár ebben nem vagyok teljesen biztos ;D. Akkor még elég volt megtanulni mindent mi mire való, manapság már az ember szájába adják, mire kattintson. Elég sokat aztán hanyagoltam az egészet, egyedül a Hearthstone nevezetű csodás mesekártyajátékot :D toltam néha-néha.

Most viszont beruháztam egy Xbox One S-re, úgyhogy a hideg téli napokban segítségre lehet időtöltésképp. Előfizettem egy Ultimate Game Pass-re, újaknak első 3 hónap összesen 300HUF, szóval az úgy elég baráti.

Első áldozatok: Forza Horizon 4, Metro:Exodus, GTA5, Gears5, eFootball Pro Evolution Soccer 2020, The Outer Worlds és a Halo:Guardians.

Nagy Halo fan vagyok, amikor kijött az első Bungie-s Halo:Combat Evolved 2000es évek elején, az elég nagy hatással volt rám, minden percét élveztem.
Azóta kijött pár rész a színvonal is esett, viszont gyorsan végigtoltam a Guardians-t, igaz csak heroicon, akadt néhány fejfájós pillanat, mindenesetre nem egy rossz rész, annak aki szereti ezt a műfajt.

//www.youtube.com/watch?v=Rh_NXwqFvHc

és a végére a megunhatatlan theme:)
//www.youtube.com/watch?v=0jXTBAGv9ZQ

Greipel:

--- Idézetet írta: BaXee - December 02, 2019, 11:03:14 am CET ---Hatalmas múltam nincsen-e téren, középiskolás koromban elég sokat dotáztam, szeretném azt hinni, hogy a hungarian elithez tartoztam, bár ebben nem vagyok teljesen biztos ;D. Akkor még elég volt megtanulni mindent mi mire való, manapság már az ember szájába adják, mire kattintson. Elég sokat aztán hanyagoltam az egészet, egyedül a Hearthstone nevezetű csodás mesekártyajátékot :D toltam néha-néha.

Most viszont beruháztam egy Xbox One S-re, úgyhogy a hideg téli napokban segítségre lehet időtöltésképp. Előfizettem egy Ultimate Game Pass-re, újaknak első 3 hónap összesen 300HUF, szóval az úgy elég baráti.

Első áldozatok: Forza Horizon 4, Metro:Exodus, GTA5, Gears5, ePro Evolution Soccer 2020, The Outer Worlds és a Halo:Guardians.

Nagy Halo fan vagyok, amikor kijött az első Bungie-s Halo:Combat Evolved 2000es évek elején, az elég nagy hatással volt rám, minden percét élveztem.
Azóta kijött pár rész a színvonal is esett, viszont gyorsan végigtoltam a Guardians-t, igaz csak heroicon, akadt néhány fejfájós pillanat, mindenesetre nem egy rossz rész, annak aki szereti ezt a műfajt.

//www.youtube.com/watch?v=Rh_NXwqFvHc

és a végére a megunhatatlan theme:)
//www.youtube.com/watch?v=0jXTBAGv9ZQ
--- Idézet vége ---

A Red Dead Redemption 2 ultimate verzióját pc-re megvennéd most akciós úgy, hogy nem steames? 29-ről 22.

BaXee:

--- Idézetet írta: Greipel - December 02, 2019, 11:13:35 am CET ---A Red Dead Redemption 2 ultimate verzióját pc-re megvennéd most akciós úgy, hogy nem steames? 29-ről 22.

--- Idézet vége ---

Ha annyiért megéri neked, akkor feltétlen. Gold előfizuval 15kért adják most az Ultimate-t, bár nekem annyit nem ér meg most, nem vagyok egy westernes fickó, de jövőre biztos rámegyek vagy hátha beteszik addig a game pass rotációba. :)

Greipel:
FIFA Managerben kicsit eldurvultak a dolgok.

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése