Infó > Közösség

Fórum statisztikák

(1/8) > >>

TiB:
Sportfogadas.org - Statisztikai központ

Tisztelt egybegyűltek, kedves sorstársaim a fogadás bűnében, rengeteg itt az adat rólunk, fórumozókról, ami mellett nem mehetünk el szó nélkül. Lassan kell haladnunk, hogy mindent kielemezhessünk, ezért van szükség erre a külön topikra. Kezdjük a legfontosabb adattal: férfi - nő arány 24.7:1

Itt most nem azt kell megvizsgálnunk, hogy 24 férfire jut egyetlen nő, ami egy durvább bukkake videóban sem fordul elő, hanem hogy tényleg vannak itt nők? Van egy Felhasználók menüpont, nézzük ennek segítségével például Erzsébet nevű felhasználót, aki ahogy jött, ment is egyből. Lefoglalta az Erzsébet nevet, ezért a következő Erzsébet majd tehet egy hülye számot a neve után, mondjuk Erzsébet54, amiről mindenki azt hiszi majd hogy 54 éves, pedig csak felb*szta magát agyilag, hogy foglalt a neve, ezért odaírt két számot. Pont mint amikor csinálsz egy email-címet, vagy bárhova regisztrálsz, és foglalt a keresztneved az ilyen nullaperces felhasználók miatt, aztán lehetsz Steven05 az István helyett.

2015-ben karácsony előtt a nagy hajtás közepén, főzés, ajándék, boltok stb tudjátok, Beáta valahogy időt szakított arra december 19-én, hogy regisztráljon 19:10-kor. Nézelődött kicsit, aztán vagy épp leégett a bejgli, vagy túl sok tesztoteront érzett a topikokban, ezért 19:36-kor elhagyta az oldalt. 26 perc után örökre!

Djokovic se érti a nőket, ezen a képen tisztán látszik.

TiB:
Balatonfürednyi téma indult

Megtekintések száma alapján a top3 téma:

• csabax tippek  -  1 705 513
 • Bet365 Infó  -  820 231
 • Gumiszoba  -  732 305

csabax naplóját sokkal többen látták, mint a magyar mozik legnépszerűbb filmjét, a Star Wars: Ébredő erőt, amire 1 238 985 néző volt kíváncsi. Szóval csabax lenyomta a Disneyt!

flamman:
Megnéztem, egész veteránnak számítok: én voltam a 118/22283 regisztrált  :angel:
És az előttem regisztráltak közül csak 37 tagnak van hozzászólása.

TiB:

--- Idézetet írta: flamman - Február 04, 2020, 12:29:21 pm CET ---Megnéztem, egész veteránnak számítok: én voltam a 118/22283 regisztrált  :angel:
És az előttem regisztráltak közül csak 37 tagnak van hozzászólása.

--- Idézet vége ---

Az nem semmi, akkor te már veterán motoros vagy itt az oldalon :) 2005. június 22-én regisztráltál, az oldal pedig 2005 április 7-én indult. Arra esetleg emlékszel, hogy találtad meg az oldalt ilyen gyosan? Google keresés, baráti ajánlás?

Admin:

--- Idézetet írta: TiB - Február 04, 2020, 12:57:07 pm CET ---Az nem semmi, akkor te már veterán motoros vagy itt az oldalon :) 2005. június 22-én regisztráltál, az oldal pedig 2005 április 7-én indult. Arra esetleg emlékszel, hogy találtad meg az oldalt ilyen gyosan? Google keresés, baráti ajánlás?

--- Idézet vége ---

Expressz újság?  ;D

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése