SPF Race to 10

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Jól csináltad a linkelést. Én is így szoktam, ilyenkor már jelez a csengő, hogy meg lett említve hozzászólásban.

Idézetet írta: Szeleukosz Nikatór Dátum december 09, 2021, 21:17:50
Vízilabda, Magyar Kupa
2021.12.10.   18:00
Fradi-Vasas
Tipp Fradi továbbjutás
1,45, Tippmix

+

Tenisz, Maia Challenger
2021.12.10.   13:00
Martin-Wessels
Tipp: Martin +1,5 szett
1,12, Unibet

Össz: 1,624
Kérdés, mert felvetődött!

Nálam evidens, hogy ha teszünk egy napi tippet vagy szelvényt, akkor ahhoz egy iroda tartozik! Tehát nem ollózzuk össze a kombi szelvényt tippmixproból és Unibetből, mert az nem "életszerű".
Tehát félreértés ne essék csak a tisztán látás végett kérdezem, de ez lehet csak nekem lenne evidens, hogy egy szelvényen szereplő két esemény oddsa egy irodától legyen ...
Ezt a jövőre nézve kérdezem, Szelukosz Nikátór tippje legyen érvényes, csak tisztázzuk a helyzetet! Köszönöm előre is az állásfoglalást! :)

Idézetet írta: Szeleukosz Nikatór Dátum december 10, 2021, 20:21:35
Tisztázzuk, de hiszen ez csak egy játék, nem éles fogadás egy konkrét irodánál, azért tippeltem így, szabályzat sem tiltja. A papírforma szerint valószínűleg amúgy jelen esetben tárgytalan lesz, mert esélyes, hogy lesz 10 pontosunk.
Pont ezért kérdeztem meg, hogy a jövőben tiszta legyen! Nincs semmi gond! Nálam evidens, hogy egy irodától teszünk, ha azt mondják, hogy lehet összeollózva is, akkor meghajtom majd a fejemet. :)

Idézetet írta: Titti7 Dátum december 10, 2021, 15:41:33
Nyerd meg @naaf ! Ne öt vagy hat ember nyerje meg egyszerre! Jöjjön a mai Ado Den Haag tipped!
Csak egy felvetés, a jövőre nézve holtversenynél nem lehetne, amolyan hosszabbítás, a versenyben lévők között? 10 pontot egyszerre elérők között a továbbiakban az nyerne, aki legtovább lenne hibátlan! Mit szóltok hozzá?

u.i: hogy kell az embert normálisan "meglinkelni"?

Ha visszanézzük ezt a jó pár versenyt, azért nem volt olyan nagyon sokszor döntetlen, s mivel a többi játékhoz képest nagyobb a nyereményalap, így szerintem a nyereményosztás mindenkinek jól jön.

De ha a többség szeretne holtversenyt, mi abban is benne vagyunk. Ez ne legyen egy akadály.

Idézetet írta: Titti7 Dátum december 10, 2021, 20:17:06
Kérdés, mert felvetődött!

Nálam evidens, hogy ha teszünk egy napi tippet vagy szelvényt, akkor ahhoz egy iroda tartozik! Tehát nem ollózzuk össze a kombi szelvényt tippmixproból és Unibetből, mert az nem "életszerű".
Tehát félreértés ne essék csak a tisztán látás végett kérdezem, de ez lehet csak nekem lenne evidens, hogy egy szelvényen szereplő két esemény oddsa egy irodától legyen ...
Ezt a jövőre nézve kérdezem, Szelukosz Nikátór tippje legyen érvényes, csak tisztázzuk a helyzetet! Köszönöm előre is az állásfoglalást! :)

Tisztázva (mostantól):

9. Tippsor esetén a tippeket egyetlen egy iroda ajánlatából lehetséges kiválasztani.

Idézetet írta: Admin Dátum december 10, 2021, 21:24:06
Ha visszanézzük ezt a jó pár versenyt, azért nem volt olyan nagyon sokszor döntetlen, s mivel a többi játékhoz képest nagyobb a nyereményalap, így szerintem a nyereményosztás mindenkinek jól jön.

De ha a többség szeretne holtversenyt, mi abban is benne vagyunk. Ez ne legyen egy akadály.

Erre vonatkozóan kiírtam egy szavazást.  :cya:

Idézetet írta: Titti7 Dátum december 10, 2021, 15:41:33
Nyerd meg @naaf ! Ne öt vagy hat ember nyerje meg egyszerre! Jöjjön a mai Ado Den Haag tipped!
Csak egy felvetés, a jövőre nézve holtversenynél nem lehetne, amolyan hosszabbítás, a versenyben lévők között? 10 pontot egyszerre elérők között a továbbiakban az nyerne, aki legtovább lenne hibátlan! Mit szóltok hozzá?

u.i: hogy kell az embert normálisan "meglinkelni"?

Köszönöm @Titti7, hogy nekem szurkoltál!
Nekem nem gond ha többedmagammal nyerek.


Amikor kettős, illetve hármas holtversenyben sikerült megnyernem kicsit bosszankodtam ugyan, de nem zavart annyira. Nen vont le semmit abból, hogy nem egyedül nyertem meg. Mivel mindenki a pénz miatt játszik, örültem annak a 12-15 000 Ft-nak is. Jobb, mintha nem nyernék semmit. Viszont ha mégis változna a játék, mi történne akkor, ha a 10 pont után egyazon napon bukik el a két játékos? Ugyanaz, mintha egyszerre lenne meg a 10 pont, holtverseny. Vagy akkor életbe lépne, a Maradj Talponból megismert 'ki termelt nagyobb profitot'? (Tudom, hogy ez csak a jövő kérdése, illetve ha úgy alakul nyílván lennének még változtatások).


47. SPF Race to 10

Start: szombat, december 11.

Sok sikert.  :topbet_125:

Szerintem maradjon a holtverseny, nincs azzal semmi gond. Ráadásul még tovább húzódna a verseny. Ha valaki elcseszi az elejét, azon izgul, hogy minél előbb érjék már el a 10-et, mert újra szeretne startolni. A holtversenyes plusz tippek elmehetnek még 5-10 napig is akár. Ráadásul 10 után már csak az a két ember tippelgetne, a többiek meg szotyiznak. Épp elég egy ilyen játék, a 'Maradj talpon'.

Sokkal zavaróbb nekem, hogy ha valaki csinál egy 10/10-et, kevéssé díjazzuk, mintha hibázik 4-5-öt is. Szerintem a fordított díjazás jobb lenne: indulni 30 ezerről, és 10 nap után minden nappal csökken 1000 forinttal. A számok csak példa szintűek voltak.

Idézetet írta: Szigo Dátum december 11, 2021, 08:43:29
Szerintem maradjon a holtverseny, nincs azzal semmi gond. Ráadásul még tovább húzódna a verseny. Ha valaki elcseszi az elejét, azon izgul, hogy minél előbb érjék már el a 10-et, mert újra szeretne startolni. A holtversenyes plusz tippek elmehetnek még 5-10 napig is akár. Ráadásul 10 után már csak az a két ember tippelgetne, a többiek meg szotyiznak. Épp elég egy ilyen játék, a 'Maradj talpon'.

Sokkal zavaróbb nekem, hogy ha valaki csinál egy 10/10-et, kevéssé díjazzuk, mintha hibázik 4-5-öt is. Szerintem a fordított díjazás jobb lenne: indulni 30 ezerről, és 10 nap után minden nappal csökken 1000 forinttal. A számok csak példa szintűek voltak.

Támogatom a javaslatot, habár hirtelen felindulásból az ellenkezőjére szavaztam amit most visszavonnék ha lehetne.

Idézetet írta: Szigo Dátum december 11, 2021, 08:43:29
Szerintem maradjon a holtverseny, nincs azzal semmi gond. Ráadásul még tovább húzódna a verseny. Ha valaki elcseszi az elejét, azon izgul, hogy minél előbb érjék már el a 10-et, mert újra szeretne startolni. A holtversenyes plusz tippek elmehetnek még 5-10 napig is akár. Ráadásul 10 után már csak az a két ember tippelgetne, a többiek meg szotyiznak. Épp elég egy ilyen játék, a 'Maradj talpon'.

Sokkal zavaróbb nekem, hogy ha valaki csinál egy 10/10-et, kevéssé díjazzuk, mintha hibázik 4-5-öt is. Szerintem a fordított díjazás jobb lenne: indulni 30 ezerről, és 10 nap után minden nappal csökken 1000 forinttal. A számok csak példa szintűek voltak.

Nagyon jó ötlet @Szigo mestertöl! Maximálisan támogatom! Nyereményalap 30000 és csökken 10 tipp után 1000 vagy 2000 forintal! Szavazásra is lehetne ezt bocsájtani! Dijazni kellene aki10/10et megcsinál!

Idézetet írta: horzol Dátum december 11, 2021, 10:19:38
Nagyon jó ötlet @Szigo mestertöl! Maximálisan támogatom! Nyereményalap 30000 és csökken 10 tipp után 1000 vagy 2000 forintal! Szavazásra is lehetne ezt bocsájtani! Dijazni kellene aki10/10et megcsinál!

Sziasztok! Támogatom én is ezt a javaslatot, hozzászólást. A 10/10 külön elismerést érdemelne.